تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: بی توجهی به ستاره شناسی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3
چرا با توجه به سابقه کهن ایران در نجوم و اختر شناسی مسئولین حمایت نمی کنند و این عدم حمایت به جایی می رسد که مدیر شاخه آماتوری می گوید منتظر کمک های شاخه نباشید.
کمک بودجه می خوادکه ازنظرمردان دولت انرژی هسته ای وپیشرفت پزشکی واجب تره!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad
کمک به غزه!
لبنان
فوتبال و ...
اما نجوم هیچ ارزشی ندارد

مهمان

در مورد بی توجهی به ستاره شناسی این را باید بگویم که کمکاری از طرف جامعه ستاره شناسی بیشتر می شود تا مسئولان. شما خودتان می توانید در آینده با رسیدن به مقام مناسب در یکی از ادارات یا دولت کمک شایانی به ستاره شناسی در ایران کنید. ضمناٌ بحث را سیاسی نکرده و موضوع را با جنجال مطرح نکنید دوستان. در فضای کاملاً منطقی و دوستانه و به دور از جناح بندی و سیاست سخن بگویید. متشکرم
من مشکلاتی رو دوستان گفتن قبول دارم مثل پزشکی و ..
ولی قبول دارم که انرژی هسته ای الان مهمتره چون بحث انرژی و حیات ملت در آینده وسطه
و دیگه اینکه بحث رو سیاسی نکنید چون اولا ربطی به غزه و لبنان و این حرفا نداره و دوما اینکه احتمال بسته شدن سوژه هست
آیا منطقی نیست که بگوییم پول کشورمان را برای خودمان خرج کنید!
اول اینکه برای زمین مرزدرنظرنگیرین.دوم اینکه اگه همیشه انسانهایی نباشندکه خلاق وعلمی فکرکنن(نجوم وعلوم پایه ی دیگه راههای بروز این تفکراته) چندساله دیگه که دانشمندان فعلی کناربرن اگه ازپایه درست نباشیم همین انرژی هسته ای هم ازدست میدیم؟؟؟؟!!!!!!!!!
شما اگه بدونید که پولی برای کمک فرستاده میشه مانند قطره در دریا هم نیست هیچ وقت اینو نمی گید :roll:
متاسفم که این حیف و میل ها رو طوری مطرح کردند که مردم خودمون هم حمایت می کنند.
ببخشید که اینو عرض می کنم ولی من در حدی نیستم که درباره این مسایل اظهار نظر کنم
صفحات: 1 2 3