تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: فعالیت کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
سلام
من حدود یک سال پیش در این تالار گفت و گو عضو شدم.اون موقع کاربران زیادی فعالیت می کردند و فعالیتشون هم انصافا خوب بود:
ahmad_alasti(اقای الستی)
star(اقای شیر مردی)
sutern(خانوم پرهون)
abadanastr(اقای افشار پور)
afshin mardani(اقای مردانی)
و بسیاری دیگر از کاربران.
متاستفانه از اون جمع فقط اقای شیرمردی هستند که هنوز مثل گذشته پر کارند.و خب اقای افشار پور هم هستند ولی نه مثل گذشته.
البته از اون موقع کاربران دیگری هم اضافه شدن و همون ها هم واقعا پر کار بودن و نذاشتن تالار متروکه بمونه:
belder(اقای روشندل)
jeod(خانم رییسی)
و...
که متاستفانه ایشون هم خیلی کمکار شدن.
خب تا حدیش طبیعیه.چون هم امتحان اخر سال بود
هم کنکور
هم انتخابات
ولی الان همشون تموم شدن.از همه ی اعضای جدید و قدیم خواهش می کنم فعالیتتون رو زیاد کنید.اقای جعفری زاده برای تهیه ی این وبسایت از وقتشون خیلی زدن.از پول خودشون هزینه کردن و انصافا خیلی زحمت کشیدن.
یک تالار گفت و گو بدون کاربر؟
فکر نمی کنید اینطوری ما در مقابل زحمات مدیران سایت به خصوص اقای جعفری زاده کم لطفی می کنیم؟
می دونم سر همتون واقعا شلوغه ولی ازتون خواهش می کنم یه مقدار بیشتر اینجا وقت بذارید.از همتون.هر کسی که مثل من عاشق ستاره شناسیه و داره اینو می خونه.
در پایان هم جا داره از اقای شیرمردی که هیچ وقت فعالیتشون اینجا کم نشد از طرف همه ی اعضا یک تشکر ویژه بکنم.
با تشکر(اسماعیل پور)
سلام
من هم از شما متشکرم.
امیدوارم که تارگاه مجددا فعال بشود.
البته دوستان تعداد پست ها مهم نیست.
مهم کیفیت مطالب ارائه شده توسط کاربر که آقای OWL واقعاً پست های علمی و آموزنده ای را در اختیار ما قرار می دادند.
از همه دوستان متشکرم.
سلام به نظر من تالار های یه جوری شده Big Grin نمیدونم ولی شاید همینه که یکم فعالیتها کم شده !!! :?

ولی من تلاش خودمو میکنم از دیگران دوستان هم ممنون

پیروز باشید
سلام بر همگی دوستان.
شما موقعی که اینجا فعال بود متاسفانه حضور نداشتید یا من شما رو به خاطر نمیارم.( حمل بر جسارت نشه )
تقریبا 2 الی 3 سال پیش رو می گم.
اینجا بقدری شلوغ بود که اگه می خواستید از جمع تاپیک ها و بحث ها عقب نیافتید می بایست حداقل هر 15 دقیقه به اینجا سر می زدید.
بحث ها بقدری جالب و علمی و فضای اینجا آنقدر صمیمی و دوستانه بود که بچه هایی که اینجا بودن ، دوستی هاشون به خارج از اینجا کشید و حتی وقتی به شهر های همدیگه می رفتن به هم سر می زدن.
دوستان قدیمیه ما همگی متاسفانه رفتند و به دانشگاه مشغول شدند.
البته متاسفانه این رکود گریبانگیر قسمت اعظم جامعه ی نجوم ایران شده.
به هر حال ، الان تابستونه و بیشترمون وقت آزاد داریم.
امیدوارم بتونیم یه بار دیگه اینجا رو راه بندازیم.
شاگرد همه ی شما
کیارش مشعوفی
افرادی که واقعا به نجوم علاقه مند باشند، در هر شرایطی دنبال علاقه خود هستند.
دانشگاه رفتن دلیل نمی شود که منجمین فعالیت خود را کم کنند و یا قطع ارتباط کنند.
به هر حال امیدوارم که دوستان ما از خواب گذشته بیدار شوند، و به زمان حال توجه کنند!
با تشکر از شما.البته ای کاش من هم همون موقعی که تالار در اوج فعایتش بود اینجا حضور داشتم.من خیلی با اقای شیرمردی موافقم.من هم در موقعیت های خیلی سخت سعی می کردم هرروز به اینجا سر بزنم.مثلا در سفر یاهر جای دیگه ای که اینترنت سخت گیر می اد.به نظر من دانشگاه یا مدرسه یا امتحانات هر چقدر هم سخت باشند و وقت گیر،طوری وقت ادم رو نمی گیرند که ادم در ماه هم نتونه به اینجا سر بزنه.البته اینکه فرمودید دوستی ها به خارج از اینجا کشیده می شد چیزی نیست که مربوط به اون زمان باشه.من همین الان دوستانی دارم که از این تالار باهاشون اشنا شدم
میانگین پست های کاربران قبلی و میانگین پست های کاربران جدید همه چیز را به خوبی روشن می کند و بیانگر این است که وب سایت در چه زمانی فعال تر بوده!
هرچی باشه از تالار نجوم هوپا که فعال تر هست
به راحتی میشه این مشکل رو رفع کرد
من یه پیشنهاد می دهم :
دوستان می تونند پرسش های ساده رو مطرح کنند حتی اگر پاسخ رو بلد باشند و بقیه دوستان نظرات و پاسخ خای خودشون رو ارایه کنند
این جوری هم تالار فعال میشه و هم این که خواننده اطلاعات بیشتری دریافت میکنه !
doctorp30 نوشته: سلام بر همگی دوستان.
شما موقعی که اینجا فعال بود متاسفانه حضور نداشتید یا من شما رو به خاطر نمیارم.( حمل بر جسارت نشه )
تقریبا 2 الی 3 سال پیش رو می گم.
اینجا بقدری شلوغ بود که اگه می خواستید از جمع تاپیک ها و بحث ها عقب نیافتید می بایست حداقل هر 15 دقیقه به اینجا سر می زدید.
بحث ها بقدری جالب و علمی و فضای اینجا آنقدر صمیمی و دوستانه بود که بچه هایی که اینجا بودن ، دوستی هاشون به خارج از اینجا کشید و حتی وقتی به شهر های همدیگه می رفتن به هم سر می زدن.
دوستان قدیمیه ما همگی متاسفانه رفتند و به دانشگاه مشغول شدند.
البته متاسفانه این رکود گریبانگیر قسمت اعظم جامعه ی نجوم ایران شده.
به هر حال ، الان تابستونه و بیشترمون وقت آزاد داریم.
امیدوارم بتونیم یه بار دیگه اینجا رو راه بندازیم.
شاگرد همه ی شما
کیارش مشعوفی
درسته.منم با نظر آقای مشعوفی موافقم.اون موقع خوبیش این بود اگر میانگین تعداد پست ها کم بود اما پست هایی که کاربران می نوشتن واقعاً پست های خوبی بود و از نظر بار علمی واقعاً خوب بودن.فضا هم واقعاً دوستانه و صمیمی بود.جسارت نباشه اما آلان تو اکثر سوژه ها یه حالت کل کل بین کاربران مشاهده میشه .من نمی خوام بگم الان کسی فعالیت نمی کنه یا کسی پست خوب نمی ذاره.اما این لیوان نیمه ی پرش دیگه نیمه نیست.ضعف های تالار خیلی بیشتر از نقاط ضعفشه. وموضوع دیگه اینکه نباید انتظار داشت فعالیت همه به یک اندازه باشه و یا اینکه همه ی اعضا تو سخت ترین شرایط هم باید فعالیت کنن.به هر حال شرایط و توانایی و علاقه ی افراد با هم دیگه فرق می کنه.
صفحات: 1 2