تالار گفتگو ستاره‌شناسان

نسخه‌ی کامل: نجوم شیراز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام به همگی Smile
امیدوارم حال همتون خوب باشه.
من از بچه های نجوم شیرازم. گشت ها که مثل همیشه برگزار میشه اما میخوام به شدت از فضای نجومی شیراز انتقاد کنم. :oops: بابا ما دیگه خسته شدیم تو این فضای مسخره که نمیشه کار کرد. من که تصمیم گرفتم بعد از سه سال کار نجومی به صورت گروهی با وجود علاقه ای که دارم این کارو ببوسم و بذارم کنار. و بشینم تو خونه و واسه خودم مطالعه کنم و از این بابت خیلی ناراحتم Sad دوست دارم اگه کاری کمکی چیزی هست که بتونم به من بگید
سلام
دوست عزیز خوش آمدید
میشه بیشتر از خودتون و فعالیت هاتون تعریف کنید
با موسسه ستاره شناسی شیراز کار می کردین (آقای زمانی ) ؟
بیشتر در چه زمینه ای تخصص دارید در ستاره شناسی
من هم مثل دوست گرامي اول سؤالم اينه كه گروه نجومي كه در اون بوديد چه فعاليتهاي نجومي انجام مي‌ده؟ و البته انتقادتون به چه مسأله‌ايه. برخي مشكلات فقط شامل شيراز نميشه.
سلام
من دوست دارم بدونم شما چرا و از چیه نجوم شیرا خسته شدین ؟؟؟؟ :?:
من هم با شما موافقم . در شیراز اصلا جو خوبی در زمینه ی نجوم حاکم نیست و فقط یه رقابت نه چندان سازنده بین استادها وجود داره . یه جور چشم و هم چشمی . که این اصلا واسه بچه های علاقه مند خوب نیست .
متاسفانه جو بدی بر جامعه نجوم کشور ما حاکم شده که اصلا به نفع علاقه مندان به آسمان شب نیست!
اصلا توی شیراز نمیشه کار نجوم کرد. حداقل برای یکی مثل من که دنباله تفنن و تفریحش هستم فوق العاده سخت هست. گروه فعال و قابل دسترس برای کسانی که علاقه دارند که وجود نداره. اگر هم گروهی هست خیلی سخت کسی که ناآشنا باشه میتونه پیدا کنه یا عضو بشه و ...
هیچ جایی برای رصد هم نزدیک شیراز و حتی استان فارس گیر نمیاد. جایی که هم اسمان تاریکی داشته باشه هم از همه مهمتر امن باشه. یه زمانی سد درودزن بود که اون هم دیگه شبها به مجردها!!! اجازه نمیدن بمونن. هرجایی هم آدم نمیتونه چند ملیون تجهیزات رو کول کنه با باماشین پاشه بره...
خود شهر هم ما ماشاالله آلودگی نور غوغا میکنه.
معذرت میخوام که دیر اومدم تو این بحث منم یه شیرازیم و اینقدر دلم پره که نتونستم چیزی نگم.
بابااااااااا این چو وضعیه؟؟؟؟؟ به جایه اینکه همه با هم دوست باشیم اینجا همه دارن زیراب همو میزنن.تا کی آخه؟ دودش تو چشم خودمون میره به خدا.داریم از همه عقب میفتیم. بی خیال دگه.اینجا هیچ کس نمیتونه فعالیت بکنه.مگر تنهایی..تنهایه تنها. ولی ما هممون به هم نیاز داریم.تنهایی نمیشه0
آهای کسانی که باعث این جو تو شیراز شدید بدونید فقط به خاطر شما یه عالمه دوست داره نجوم شیرازی دارن ضرر میکنن.
بس کنید دگه.........