تالار گفتگو ستاره‌شناسان
بعضی از پست ها بی مورد پاک می شوند - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتگو ستاره‌شناسان (https://www.astrotalk.ir)
+-- انجمن: گوناگون (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=7)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=48)
+--- موضوع: بعضی از پست ها بی مورد پاک می شوند (/showthread.php?tid=1166)

صفحات 1 2

بعضی از پست ها بی مورد پاک می شوند - Belder - 10-18-2009

دوستان من توی تاپیک سوژه آرزوها در جواب آقای سلیمانی که گفته بودن می خوان با دوستانشون یه رصدخونه با تلسکوپ بزرگ احداث کنن گفتم اینجا ایرانه 5 سال دیگه هم نمی تونید این کار رو بکنید. اما متاسفانه این پست من بی مرد پاک شد و دلیل مدیر پاک کننده این بود که من به آقای سلیمانی و جوانان ایران توهین کردم.
حالا این یکیشه................
به نظر شما حذف این پست بی مورد و دلیل قانع کننده نبود؟
دیگه این پست رو پاک کنین که به خودتون توهین کردین و منطق خودتون رو زیر سوال بردین :wink:

بعضی از پست ها بی مورد پاک می شوند - M_Saturn - 10-18-2009

با سلام.
آقای روشندل مطمئن باشید هیچ پستی توی این تالار بدون دلیل منطقی حذف نمیشه و دلیل مدیر برای پاک کردن مطلب شما منطقی است. دلیل اینکه شاید تا به حال چنین پروژه ای انجام نشده همین صحبت ها باشه...
در ضمن این یک صحبت حاشیه ای هست.
پیروز باشید :wink:

بعضی از پست ها بی مورد پاک می شوند - drdehghani - 10-18-2009

البته؛ صلاح مملکت خویش خسروان دانند
ولی فکر میکنم اینکه به یه دلیلی مثل این و برای موضوعی به این سادگی مطالب رو پاک کنید یه مقدار طراوت و نشاد تالار گرفته میشه...
اگر واقعا مطلب فجیعی! بود اینطور به نظر نمیرسه. می شه تذکر داد یا در موردش بحث کرد...

بعضی از پست ها بی مورد پاک می شوند - abadanastro - 10-19-2009

خب دیگه ! شاید بهتر باشه یکم از سطح توقعات خودمون کم کنیم و انتظار زیادی نداشته باشیم

بعضی از پست ها بی مورد پاک می شوند - M_Saturn - 10-19-2009

خب امیدوارم شما هم با من هم عقیده باشید که برخی صحبت ها باعث دلسرد شدن افراد میشه.چرا که شبیه همین اتفاق توی زنجان افتاده!و رصد خونه ی خوبی هم درست شده.
البته هرکسی میتونه نظرشو بگه. جناب افشار پور من زیاد با نظرتون موافق نیستم. چون انتظار ها از astrotalk باید زیاد باشه و فکر میکنم زیاده که هر کسی نظرشو میگه وگرنه دیگه دلیلی برای وجود تالار های گفتگو باقی نمی مونه Smile

بعضی از پست ها بی مورد پاک می شوند - Belder - 10-19-2009

حلا این رصدخونه ای که در زنجان ساختن کار جوونای آماتور و بدون دخالت هیچ ارگان دولتیه؟

بدون دخالت هیچ ارگانی که نمیشه. اما یکی از دوستان توی زنجان میگفت طرحش دانش آموزیه

بعضی از پست ها بی مورد پاک می شوند - Belder - 10-19-2009

ولی آقای سلیمانی می خوان بدون دخالت هیچ ارگانی این کارو بکنن. پس نمیشه. تازه خوبه من گفتم فقط طول میکشه نگفتم که اصلا نمیشه. اینجوری که لغو عضویتم می کردید. :lol:

بعضی از پست ها بی مورد پاک می شوند - ehsaan - 10-19-2009

متاسفانه اين حذف ها كاملا غير اصولي است و به نوعي توهين به شعور نويسندگان مطالب و خوانندگان است.
زيرا به اين معنا است كه افراد متوجه نيستند كه چه مطلبي خوب يا بد است و خوانندگان نميتوانند تجزيه تحليل درستي داشته باشند و نياز به كمك مديران دارند.
اين نوع مديريت در هيچ فرومي رسم نيست. بلكه فقط عبارات زننده و توهين آميز را حذف ميكنند.
لطفا اجازه بدهيد خوانندگان خود در مورد دلسرد شدن يا نشدنشان تصميم بگيرند!

سلام دوستان.
لازمه مطالبی رو عنوان کنم که شما دچار سوءتفاهم نشید.
اول اینکه هر تالاری سیاست های مدیریتی خاص خودش رو داره و دلیل نمیشه که اینجا مثل بقیه جاها باشه.
اعضای تالار گفتگوی "جایی برای گفتگو مردمام آسمان" اکثراً از افراد فرهیخته هستند و ستاره شناسان آماتور. اما وجود نگهبان ها و مدیران در تالار دلیل به توهین به کسی نبوده ونیست! اما برخی ارسال به دلیل اینکه ممکنه دلخوری ایجاد کنه یا نظم حاکم رو به هم بزنه لازمه که حذف بشن یا اینکه ویرایش!
و نکته بعد اینکه: افرادی که مدیر هستند از طرف شخص آقای جعفری زاده انتخاب شدن و مطمئن باشید اگه رفتاری کنن یا حرفهایی بزنن که به کاربران توهین شه ایشون برخورد لازم رو میکنن. پس نگران این مسائل نباشید.
اما اینکه اجازه بدیم خواننده ها خودشون تجربه دلسردی رو بکنن دیگه تجربه معنایی پیدا نمیکنه! و همینجاست که وظیفه مدیران مشخص میشه!
پیروز باشید