تالار گفتگو ستاره‌شناسان
آیا حیات فرا زمینی وجود دارد , توضیحات سازمان فضایی ناسا - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتگو ستاره‌شناسان (https://www.astrotalk.ir)
+-- انجمن: گوناگون (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=7)
+--- انجمن: هوش فرا زمینی (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: آیا حیات فرا زمینی وجود دارد , توضیحات سازمان فضایی ناسا (/showthread.php?tid=1791)

صفحات 1 2 3

آیا حیات فرا زمینی وجود دارد , توضیحات سازمان فضایی ناسا - Regulus - 05-03-2011

نه برعکس اینا کاملا واقعین ولی چیزایی که دیده میشن دست ساز بشرن تا در اینده نه چندان دور بتونن اهداف بعضی کشور ها رو با برنامه های پیچیده که دارن عملی کنن. شاید خیلی اینها متعصبانه و بدبینانه به نظر بیان ولی چیزایی هستن که وجود دارن.

آیا حیات فرا زمینی وجود دارد , توضیحات سازمان فضایی ناسا - caspian nojum - 05-03-2011

abadanastro نوشته: من نمیدونم چرا باید اصرار کنیم که ما مورد تهدید موجودات فرازمینی هستیم ؟؟
اگه هستین که هستیم و یا پیروز میشیم یا شکست میخوریم ! که با توجه به پیشرفته بودن اونا شکست میخوریم...

ببخشيد شما فيلم زياد ميبينيد Cry

آیا حیات فرا زمینی وجود دارد , توضیحات سازمان فضایی ناسا - caspian nojum - 05-03-2011

ممكن مدرك هايي وجود داشته باشه كه احتمال وجود يوفو هارو رد ميكنه ولي توجه داشته باشيد كه چيز هايي هم ميگه كه يوفو ها وجود دارن. Arrow
مثل چيزي شبيه صورت ادم بر روي سطح ماه Arrow

آیا حیات فرا زمینی وجود دارد , توضیحات سازمان فضایی ناسا - MY SKY - 05-04-2011

در سوره ی شوری ایه ی29میفرماید:
و از نشانه های او افرینش اسمان و زمین است و جنبندگانی که در میان ان ها(اسمان و زمین)پراکنده است و او هر وقت بخواهد میتواند انها را گرد اورد.

آیا حیات فرا زمینی وجود دارد , توضیحات سازمان فضایی ناسا - Regulus - 05-04-2011

به نظر من نباید کلمه اسمان ها تو قران رو به فضا ربط بدیم.همیشه اینجوری بوده که ما هر چی دوست داشتیم رو به ایات قران ربط دادیم در حالی که لزومی نداره که اینطور باشه. به نظر من منظور از جنبندگانی که در اسمان ها پراکنده شدن پرندگانه نه موجودات فرا زمینی.

آیا حیات فرا زمینی وجود دارد , توضیحات سازمان فضایی ناسا - abadanastro - 05-04-2011

این که نباید برداشت شخصی بکنیم رو موافقم اما منظور از دابه به معنی جنبندگان ، پرندگان نیست .

آیا حیات فرا زمینی وجود دارد , توضیحات سازمان فضایی ناسا - NRSSAH - 05-05-2011

سلام به دوستان
من فکر می کنم چون گفته آسمانها قطعا منظورش همین آسمون آبیه خودمون و پرندگان نیست
تو قرآن آسمانها و هفت آسمان بسیار زیاد به کار برده شده که از نظر من می تونه جهان های موازی باشه و وقتی گفته جنبندگانی در آسمانها بنظرم می تونه تو جهان های موازی باشه
در ضمن،تو قرآن و خیلی از مکاتب اومده که انسان اشرف مخلوقاته که دلیلش میتونه چیزایی مثل عقل،احساس،قدرت تفکر وانتخاب و.....باشه
نتیجه اینکه اگر موجودی فرا زمینی هم باشه که من میگم هست قطعاباهوش تر و پیشرفته تر از انسان نیس

آیا حیات فرا زمینی وجود دارد , توضیحات سازمان فضایی ناسا - MY SKY - 05-05-2011

اره راست میگه شما از کجا میدونید موجودات فضایی باهوش تر از ماست شاید نادون تر شاید بزرگتر شاید مثل خودمون باشن .داخل فیلمها اونا رو باهوش نشون دادن ما هم فکر میکنیم واقعا پیشرفتن.....والا :lol:

آیا حیات فرا زمینی وجود دارد , توضیحات سازمان فضایی ناسا - ali_solo_ejay - 05-05-2011

سلام دوستان.
هیچ چیز توو دنیا 100% نیست.
ولی میشه با کمی فکر کردن یه احتمال بسیار بسیار قوی برای وجود موجودات فرا زمینی در نظر گرفت.
من عقیدم اینه که موجوداتی وجود دارند(البته نه 100%)
بعضی ها میگن خدا دنیا رو برای انسان آفریده.
خدا کار بیهوده انجام نمیده، دلیلی نداره خدا سیاره ای که به دور ستاره ای میچرخه و در کهکشانی که میلیونها سال نوری از ما فاصله داره آفریده باشه فقط به خاطر انسان.
در غیر این این صورت "حرفم کفر نباشه" خدا کار بیهوده ای انجام داده که این همه کهکشان رو آفریده. همین کهکشان راه شیری رو می آفرید بس بود.
"""**چه بسا توو همین کهکشان راه شیری هم بشر دیگری وجود داشته باشه**"""

من مقاله ای مفصل توو همین زمینه نوشتم و میخام برای مجله نجوم بفرستم. اگه چاپ شد حتما بخونید.

آیا حیات فرا زمینی وجود دارد , توضیحات سازمان فضایی ناسا - abadanastro - 05-05-2011

من به اونایی اشاره کردم که اومدن زمین و ما ندیدیمشون ! و چون تونستن بیان ولی ما نمیتونیم بریم ، پس اونا پیشرفته تر هستن