تالار گفتگو ستاره‌شناسان
برنامه ی جدید ((جویندگان کسوف )) - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتگو ستاره‌شناسان (https://www.astrotalk.ir)
+-- انجمن: گوناگون (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=7)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=48)
+--- موضوع: برنامه ی جدید ((جویندگان کسوف )) (/showthread.php?tid=1859)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

برنامه ی جدید ((جویندگان کسوف )) - Sky_Watcher - 05-23-2011

یعنی چی ((تقریبا زنده))؟
مگه آسمان شب تو ICU بستری شده :!: :!: Confusedhock:
پس بگو... :roll: احتمالا داشته با دستگاه تفس میکرده که یکی اومد و دستگاه رو قطع کرد و عمر آسمان شب هم به پایان رسید. :lol: :lol:

برنامه ی جدید ((جویندگان کسوف )) - Regulus - 05-24-2011

منظورم اینه که همیشه زنده نبود و خیلی وقت ها ضبط شده بود. بعضی وقت ها هم تکراری پخش میشد.

برنامه ی جدید ((جویندگان کسوف )) - MY SKY - 05-24-2011

البته جویندگان کسوف هم یکم خوبه

برنامه ی جدید ((جویندگان کسوف )) - caspian nojum - 05-24-2011

به نظر من اگه كه اين مستند در جشنواره هاي مستندات آداب و رسوم مردم جهان شركت ميكرد اول ميشد Arrow

برنامه ی جدید ((جویندگان کسوف )) - MY SKY - 05-25-2011

اره 10دقیقه نجومه بقیش دانستنی عمومی :lol: :lol: :lol:

برنامه ی جدید ((جویندگان کسوف )) - stella - 05-25-2011

دوستان عزيز،‌اولا بايد توجه داشته باشيد كه اساسا هدف اين مستند بررسي كسوف و آداب و رسوم مربوط به اون در كشورها و فرهنگ هاي مختلفه ،‌نه صرفا بررسي علمي كسوف ،‌و در مورد كيفيت برنامه هم بايد بگم كه هرچند انتظار من قبل از شروع پخش اين برنامه بيشتر از اين حرف ها بود ،اما ‌ به چند تا نكته بايد توجه داشت ، اول اين كه در نقل قول ها شنيده ام كه در ابتدا با قصد تهيه ي چنين مستندي شروع به كار نشده و در طول كار تصميمات تغيير كرده ،‌ و همين طور اين نكته كه اون زماني كه آقاي تفرشي و آقاي صفاريان پور شروع به كار تهيه ي اين برنامه كرده اند ،‌ بيست و دو -سه سال بيشتر نداشته اند،‌و "حالا" چه كسي توي ايران همت انجام چنين كارهايي رو داره ،چه برسه به ده- دوازده سال پيش و اون هم افرادي با اين سن وسال! ( اگر چنين كساني رو ميشناسيد ،‌من رو هم آگاه كنيد،‌ممنون مي شم) در ضمن همون طور كه بقيه ي دوستان هم گفتند ، وضعيت رسانه هاي ما (خصوصا تلوزيون) به گونه ايه كه براي قضاوت فقط بين دو تا گزينه مي تونيم داوري كنيم ،‌پس فكركنم توي اين موقعيت همين هم غنيمته ،‌البته به نظر من اين موضوع توجيهي براي پايين بودن كيفيت كار نيست ،‌ ولي بايد جانب انصاف رو هم رعايت كرد! يادمه توي باشگاه نجوم كه آقاي صفاريان پور درباره ي اتمام آسمان شب حرف ميزدند ،‌ مي گفتند كه شروع به كار يه گروه جديد مي تونه باعث ايجاد رقابت بشه و مخاطبان هم مي تونن برنامه ها و كارها رو مقايسه كنند ،‌اما حالا به هر دليلي هنوز خبري از گروه جديد نيست ،‌من نمي دونم علت چيه ،‌ولي از طريق كساني كه بيشتر در بطن ماجرا هستند شنيدم كه در واقع "نمي تونند" كار رو ادامه بدن!‌پس شايد بشه گفت " كار علمي " انجام دادن به همين راحتي ها نيست كه ما بخوايم به همين راحتي نظر بديم!ولي به هر حال من اميدوارم كه در قسمت هاي بعدي در كل كيفيت كار بهتر بشه.

برنامه ی جدید ((جویندگان کسوف )) - Regulus - 05-26-2011

بحمدالله خبری هم از صفاریان پور ها نیست. روز نجوم از اقای ترابی پرسیدم خبری از اسمان شبی چیزی نیست گفتن فعلا نه. از لحن حرف زدنشون هم می شد اینو فهمید که این فعلا حداقل یکی دو سالی طول می کشه و فعلا اقای صفاریان پور بی خیال این قضیه شدن.
در مورد رقابت هم بله اقای صفاریان پور درست می گه اگه گروه های جدید شروع به ساخت برنامه کنن رقابت بوجود میاد و سطح برنامه ها بالا می ره ولی اگه گروهی باشه. وقتی گروه جدید بیاد برنامه بسازه و اسمان شب تعطیل شده باشه دیگه رقیبی وجود نداره که کیفیت برنامه ها رو بالا ببره. البته خدا رو شکر گروه جدیدی هم در کار نیست و از اول هم قرار نبود باشه و فقط با معرفی یه گروه دیگه می خواستن سر و ته قضیه رو هم بیارن تا ابا از اسیاب بیفته که موفق هم شدن.
ما که دلمون لک زده تکرار اسمان شبو برای دهمین بارم که شده ببینیم.
اسمان شببببببببببببببببببببببببببببب Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

برنامه ی جدید ((جویندگان کسوف )) - stella - 05-26-2011

من هم از بس از هركسي كه ديدم ، درباره ي آسمان شب پرسيدم ،‌ديگه خجالت مي كشم بپرسم! :?
...راستي مگه شما روز جهاني نجوم رصدخونه زعفرونيه بوديد؟

برنامه ی جدید ((جویندگان کسوف )) - Regulus - 05-26-2011

بله

برنامه ی جدید ((جویندگان کسوف )) - MY SKY - 05-26-2011

رصدخونه زعفرونیه کجاست :?: :?: