تالار گفتگو ستاره‌شناسان
به کدام صورت فلکی بیش از همه علاقه مندید؟ - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتگو ستاره‌شناسان (https://www.astrotalk.ir)
+-- انجمن: آسمان شب (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: چهره های آسمان (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: به کدام صورت فلکی بیش از همه علاقه مندید؟ (/showthread.php?tid=607)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9

به کدام صورت فلکی بیش از همه علاقه مندید؟ - jeod - 04-05-2009

من وقتی 8سالم بودجباروخیلی دوست داشتم ولی الان که16سالمه دجاجه رو دوست دارم چون بزرگترین وبیشترین سیاهچاله های کهکشان توی محدوده ی اونه!!!!!!بااینکه کم نوره وستاره هاش توی راه شیری گم میشن ولی من به اون به چشم یک دریچه به دنیاهای فراابعادی نگاه می کنم؟! Big Grin

به کدام صورت فلکی بیش از همه علاقه مندید؟ - FARNOSH - 04-12-2009

سلام
به نظرمن آسمان آن قدرزیباست که نمی شه گفت کدوم قسمتش زیباتره جایی که جبارهست؟یاجایی که آندرومداست؟یاذات الکرسی یادب اکبر یاعقرب یاخوشه پروین یا. . . ؟ :?: Idea Smile

به کدام صورت فلکی بیش از همه علاقه مندید؟ - Belder - 04-13-2009

به نظر من دليل علاقه اكثر دوستان به جبار اينه كه شكل اين صورت فلكي بيشتر از همه به نامش مي خوره
شكل بعضي از صورتهاي فلكي هيچ شباهتي به نامشون ندارن

به کدام صورت فلکی بیش از همه علاقه مندید؟ - jeod - 04-13-2009

خوب نام خیلی از صورفلکی به شکلشون میخوره؟؟؟!!!!!ولی من فکرمیکنم چون آسمون زمستون خیلی ستاره نداره وستارههای جبارم خیلی پرنورن وبیشتر به چشم میان واین که یه شکل سازمان یافته داره توی ذهن همه میمونه Big Grin

به کدام صورت فلکی بیش از همه علاقه مندید؟ - AloneAstronomer - 06-03-2009

وقتی شما شب به آسمون نگاه میکنین زیبایی رو میبینین که تو هیچ جای دیگه ندیدین گرچه بستگی به دیدتون هم داره که "عظمت در نگاهتون باشه نه در چیزی که به آن مینگرین" ولی به نظر من آدم باید خیلی با عظمت باشه که وقتی به آسمون شب هم نگاه میکنه باز هم عظمت در نگاه او باشه ولی من جبار رو از همه بیشتر دوست دارم چون اولین صورت فلکی بود که یاد گرفتم ...

به کدام صورت فلکی بیش از همه علاقه مندید؟ - ehsaan - 06-04-2009

سلام
من هم بيشتر از همه جبار رو دوست دارم. ولي الان كه بهش دسترسي ندارم بيشتر با عقرب حال ميكنم. از اون وسط ها هم ذات الكرسي و دجاجه رو دوست دارم.
خب وقتي بخواي بي وسيله رصد كني يعني مثل بيشتر شبها اينها چشم نوازترند.

به کدام صورت فلکی بیش از همه علاقه مندید؟ - nrss77 - 06-16-2009

من قوس روخیلی دوست دارم چون بهش که نگاه میکنم انگار دارم به سیاهچاله ی غول پیکر مرکز کهکشان نگاه می کنم البته دجاجه رو هم به همین دلیل دوست دارم چون ازنظرمن پادشاهی سیاهچاله هاست :wink: :wink: :wink: :? Big Grin

به کدام صورت فلکی بیش از همه علاقه مندید؟ - mahdieh_astro - 06-18-2009

من عاشق صورت فلکی های عقرب و قوس هستم

به کدام صورت فلکی بیش از همه علاقه مندید؟ - Castor va Pollux - 06-22-2009

قبول دارم که عقرب و قوس صورت های فلکی زیبایی هستند ولی در عرض جغرافیایی بیشتر نواحی کشور ما این صورت فلکی ها خیلی به افق نزدیکند و هرچه الودگی نوری و غبار و الودگی هوا و برج و ساختمان جلوی دید و... نسیب این ها میشه و برای همین فکر می کنم برای شهر مناسب نیست

به کدام صورت فلکی بیش از همه علاقه مندید؟ - newsha h - 10-20-2009

در درجه ی اول که جبار !
بعد ارابه ران !
بعد عقرب !
بعدم ذات الکرسی !
قوسم دوست دارم !