تالار گفتگو ستاره‌شناسان
معرفي - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتگو ستاره‌شناسان (https://www.astrotalk.ir)
+-- انجمن: گروه‌های ستاره‌شناسی (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=6)
+--- انجمن: انجمن‌های ستاره شناسی (https://www.astrotalk.ir/forumdisplay.php?fid=46)
+--- موضوع: معرفي (/showthread.php?tid=664)

صفحات 1 2 3 4

معرفي - Belder - 04-13-2009

يه تاپيكي آقاي شيرمردي(star) ايجاد كرده بودند به همين نام من هر چي گشتم پيداش نكردم براي همين دوباره ايجادش كردم
در اين تاپيك دوستاني كه جديد اومدن خودشون رو معرفي كنن
همچنين دوستان قديمي هم دوباره خودشون رو معرفي كنن تا جديدا بشناسندشون
باتشكر

از خودم شروع مي كنم:
من محمد علي روشندل هستم متولد 12/11/1371 مشهد وساكن شهر گرگان(تا تابستون) و در سطح نجوم مقدماتي سابقه تدريس هم دارم و امسال هم براي اولين بار در نهميد ناراتن مسيه پزيرفته شدم
دوستان خودتون رو معرفي كنيد

معرفي - Castor va Pollux - 04-13-2009

من محمد اسماعیل پور هستم.متولد 25/1/73(یعنی فردا تولدمه) فعلا در تهران زندگی میکنم ولی در اصل اهل مشهد هستم.
از اوایل دبستان به ستاره شناسی علاقه مند بودم ولی به تازگی این علاقه مندی به اوج خودش رسیده.از اون موقع به بعد من تا حد توانم تو این ضمینه پیشرفت کردم و الان هم در حال تلاش برای پیشرفت هستم البته من اصلا در حد اقای روشندل نیستم که فعلا سابقه تدریس یا ... داشته باشم ولی برای یک سری تارگاه مقاله می نویسم.

ابته تدريسه تدريسم نه فقط نجوم به زبان ساده اونم براي بچه هاي در سن دبستان و راهنمايي

kastor va polux نوشته: من محمد اسماعیل پور هستم.متولد 25/1/73(یعنی فردا تولدمه) فعلا در تهران زندگی میکنم ولی در اصل اهل مشهد هستم.
از اوایل دبستان به ستاره شناسی علاقه مند بودم ولی به تازگی این علاقه مندی به اوج خودش رسیده.از اون موقع به بعد من تا حد توانم تو این ضمینه پیشرفت کردم و الان هم در حال تلاش برای پیشرفت هستم البته من اصلا در حد اقای روشندل نیستم که فعلا سابقه تدریس یا ... داشته باشم ولی برای یک سری تارگاه مقاله می نویسم.
با تبريك به آقاي اسماعيل پور براي تولد

معرفي - Castor va Pollux - 04-13-2009

خیلی ممنون از لطفتون
از کاربران lمحترم:
jeod
akhtarshenas
و...
میخواهیم که لطف کنند خودشون رو معرفی کنند

دوستاني كه نام برديد خودشون رو معرفي كنن ولي جناب owl دلايلي براي خودشون براي عدم معرفي دارن كه ما هم احترام مي زاريم

معرفي - Castor va Pollux - 04-15-2009

درسته...معذرت می خوام...تصحیح شد!

معرفي - jeod - 04-17-2009

ببخشیدمن به دلایلی نمیتونم فعلا اسمموبگم ولی فقط یه راهنمایی
منNهستم.متولد24آذر71ونجوم ودراصل آسمون عشق علاقه ی وخلاصه جاییه برای آسمونی فکرکردنم ازعلایق دیگمم عرفان,فلسفه,فلوت زدن,فیزیک ذرات بنیادی,صخره نوردی ,کوه نوردی,بیابان گردی,معماری,نقاشی,ریاضی وخلاصه هرچی که برام جالب باشه راستش من دامنه ی علایق وفعالیتهایی که انجام میدم خیلی گسترده است البته اینافقط علایق اصلیمن وفرعیهاشونگفتم! :wink: :wink: Big Grin نجومم تازه 2.5 ساله که شروع کردم ودرزمینه های رصدی آلودگی نوری ,ساعت آفتابی,ساختارفضاوزمان فعالیت زیادی دارم.فقط نمیدونم چراازترویج نجوم خوشم نمیاد!!!!خوب,ببینم این معرفی کافی بودیابازم بگم؟!!!! :wink:

معرفي - Belder - 04-18-2009

كافي بود من شما رو مي شناسم و اسمتون رو هم مي دونم