خبر، خبر، خبر، بچه ها سرانجام یک یوفو کشف شد.......
اين آدم فضاييه كه هي به من ايميل ميده عكس خودش رو قاب كرده برام فرستاده ببينيد تو رو خدا چقدر خوشگله :lol: :lol: Tongue

فایل‌های پیوست
.jpg   12356.jpg (اندازه 117.59 KB / تعداد دانلود: 90)
تا مرهم زخم کهنه ما نمک است
هر سو که نگاه می*کنم قاصدک است
من ماندم و یک درد به نام*ِ پرواز
این درد میان مَردها مشترک است
پاسخ
اين مسخره بازيا چيه خواهشا تمومش كنين واقعا هدفتون چيه؟
پاسخ
fatema123 نوشته: اين مسخره بازيا چيه خواهشا تمومش كنين واقعا هدفتون چيه؟
شما اگه ناراحتید میتونید برید یه سوژه دیگه رو بخونید.جناب مدیرتارگاه خودشون شاهد ماجرا هستند اگه لازم بدونن تذکر میدن ما هم چون بچه های خوب و حرف گوش کنی هستیم به حرف ایشون گوش می کنیم.اصلا اینجا تارگاه بابای خودمه دوست دارم با دوستام با یوفوها شوخی کنیم Big Grin
هرکجا هستم باشم ، آسمان مال من است!
پاسخ
بچه ها UFO ها باز دارند ميان براي بازي من دارم آماده ميشم برم باهاشون كسي نمياد؟ Big Grin :mrgreen:
تا مرهم زخم کهنه ما نمک است
هر سو که نگاه می*کنم قاصدک است
من ماندم و یک درد به نام*ِ پرواز
این درد میان مَردها مشترک است
پاسخ
به به فروغ هم اومد ، جمعمون جمع شد .
باید عرض کنم طی جدید ترین اخبار رسیده یوفو ها حتی به برنامه آسمان شب شبکه 4 هم رسیدن و برخی می گویند قل دوم سیاوش یه یوفو از دنیای موازی که همزادشه که به وسیله تکنولوژی یوفو ها و تسلا تونسته بیاد این ور و برای لاپوشنای اخبار خرابکاری یوفو ها این برنامه رو راه انداختن . :lol: :lol:
همچنین تصاویری به زودی به دستم میرسه که براتون خواهم گذاشت
پاسخ
جدیدترین جمله از یوفوچه( فیلسوف بزرگ سیاره یوفوها):زمین جاییست که خیلی از آقایان در آنجا،عادت دارند کلمه"خانم" که پسوند نام دختران است را به قرینه ی بی ادبیشان حذف کنند!
پاسخ
قوانین این بخش :

1. هر کی دوست نداره نخونه و ننویسه
2. تا جایی ادامه داره که ممکنه خودمون بشیم یوفو
3. مسخره بازی جزوی از زندگی و شادی و سرمستی است و یا همراه شوید و یا در بخشهای دیگر تالار به طرح موضوع و مسائل علمی بپردازید.
4. همینی که هست :lol: :lol: :lol: :lol:

فورغ السطنه و کیارش الملوک و افشارالدین و شاشاروالکافیه،

وصیت می کندی که پس از بنده حقیر، به هیچ وجه من الوجوهی اجازه ندادندی که آنها بر شما سلطه جویندی. برای اینکه آنها در پی بدست آوردن همسران یوفونمای ما برآمدند و اگر بر شما شوند دیگر نخواهید توانست بگریزید. پس ستیز کنید و به آنها نگاهی نیندازید. :x :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
پاسخ
و شما خسروشاه اول, سوگند یاد میکنم که در این جنگ از هیچ شورشی ضد این دشمنان شاکی و گله مند که چشم دیدن خنده و مزاح مارا ندارند فرو نگذارم.
پاسخ
خبرگزاری یوفنا الان طی یک تماس ویدئویی به من گفت گلی که فولاد خوزستان خورد به خاطر این بوده که همون لحظه توجه دروازه بان این تیم به یکی از معروفترین دروازه بانان یوفو به نام یوفوویسکوویچ که برای دیدن این بازی به ورزشگاه تختی اهواز آمده بود جلب شد. :lol:
پاسخ
foroogh نوشته: جدیدترین جمله از یوفوچه( فیلسوف بزرگ سیاره یوفوها):زمین جاییست که خیلی از آقایان در آنجا،عادت دارند کلمه"خانم" که پسوند نام دختران است را به قرینه ی بی ادبیشان حذف کنند!
خانم اولیا حضرت ملک المولوک بانو خاتون ملک ! عظمی ! فروغ السلطنه ( عمره درازاتو ) مارا عفو کن !
طبق اخبار رسیده در بازی صنعت نفت ، ملوان انزلی در بندر انزلی یک عدد یوفو جیرک در میکرفن رفته و الان همش صدای جیر جیر یوفو جیرک میاد توی تلوزیون .

در مورد مخالفین و معاندین عرض کنم ! ما سربازان خسروشاه ، آماده ایم آماده ، دستور بده تا همه شان را با یوفو ها جهت تبادل اسیر استفاده کنیم تا ازشان کباب آدم بسازن .
پاسخ