آیا حیات فرا زمینی وجود دارد , توضیحات سازمان فضایی ناسا
من خودم خیلی با این که بسیاری از موجودات فرازمینی بی تمدن هستن مثل حیوانات زمین یا قبیله ای زندگی می کنن و یا حتی هنوز جنگ هایی با وسایلی مثل شمشیر و نیزه دارن موافقم. البته دلیلی هم وجود نداره که موجودات فرازمینی از زمینی ها با هوش تر و توانا تر نباشن. مثلا اجنه که می تونن طی الارض کنن و کار هایی رو بکنن که انسان توانایی اونو نداره. و یا دلفین ها که خیلی ها معتقدن از انسان ها با هوش ترن. به نظر من منظور خداوند از اشرف مخلوقات بودن انسان بعد روحیشه که خداوند از روح خودش تو اون دمیده و توانایی های منحصر به فرد روحی رو به اون داده.
به هر حال روزی یه جایی تو این دنیای بزرگ ما یکی رو می بینیم که تا به حال ندیده بودیم. جایی خیلی دور خیلی نزدیک.
پاسخ
abadanastro نوشته: من به اونایی اشاره کردم که اومدن زمین و ما ندیدیمشون ! و چون تونستن بیان ولی ما نمیتونیم بریم ، پس اونا پیشرفته تر هستن

شما چقد مطمئنی که موجوداتی به زمین اومدن؟

به نظر من احتمال اینکه موجودی به زمین اومده باشه برابر یا کمتر از اینه که ما به سیاره یا سرزمین اونها بریم.
پاسخ
ali_solo_ejay نوشته:
abadanastro نوشته: من به اونایی اشاره کردم که اومدن زمین و ما ندیدیمشون ! و چون تونستن بیان ولی ما نمیتونیم بریم ، پس اونا پیشرفته تر هستن

به نظر من احتمال اینکه موجودی به زمین اومده باشه برابر یا کمتر از اینه که ما به سیاره یا سرزمین اونها بریم.

من در تمام پست هایی که در این تالار دادم گفتم فرازمینی ها به زمین نیومدن !
در واقع من معتقدم که یوفو ها ساخته خود بشر هستند .

و شاید ما در آینده بتونیم به ستارگان دیگه سفر کنیم ، اما هیچ تضمینی وجود نداره که تا صدها سال نوری دور تر از زمین موجود هوشمندی وجود داشته باشه !

و دقیقا بر عکس ، به نظر شما انسان چند سال است که به زمین اومده یا به عبارتی چند هزار سال است که انسان ها بصورت جمعی زندگی کردن ؟ ( شکل گیری تمدن اولیه )

به نظرتون سن عالم و سیارات مشابه زمین به اندازه ای نیست که موجوداتی همچون ما در زمین ، راهی برای سفر فضایی پیدا کرده باشند ؟
یا این که اصلا شاید اون ها به این نتیجه رسیده باشند که بجای سرمایه گذاری در زمینه های فضایی به بهداشت و اقتصاد بپردازند !

این موضوع خیلی گسترده تر از یه جواب ساده است !

اصلا چرا ما همش به این موضوع فکر میکنیم که باید حتما جسما به سیارات دیگه منتقل بشیم ؟
چه بسا یک پرتال در زمین و یک پرتال در سیاره ای در کهکشان دیگر برای ساختن یک جسم همسان کافی باشه و روح قابلیت جابجایی در یک لحظه رو داشته باشه !!

اصلا شاید دنیا همین دو روز نباشه ! شما به 100 سال قبل نگاه کنید ! می بینید چقدر انسان پیشرفت کرده ، به نظرتون هزار سال دیگه نمی تونه به کهکشان های دیگه بره ؟؟
پاسخ
بابا جان هرکی دوست دارین بیخیال شین
چرا برای اونها جر و بحث میکنین؟
ولشون کنین بزارین نفس راحت بکشن(منظورم یوفوها Big Grin)
این همه نقش عجب بر در و دیوار وجود هر که فکرت نکند ، نقش بُوَد بر دیوار
«بوستان سعدی»

حسین ابراهیمی
پاسخ
ali_solo_ejay نوشته:

نه اشتباه نکن. احتمال اینکه یه نوع از موجودات فرازمینی به زمین اومده باشن برابر یا کمتر از احتمال رفتن ما به سیاره اوناست. اما اگه همه انواع موجودات فرازمینی رو در نظر بگیری این احتمال خیلی بیشتر از احتمال رفتن ما به سیاره اوناست.
البته من نمیگم که حتما اونا به زمین اومدن ولی مثال شما اصلا درست نبود.
پاسخ
مجددا از قرآن این یادآوری رو کنم که گفته زمین رو گهواره ی بشر قرار دادیم پس واضحه که حداقل نوع بشر هیچ جای دیگه ی جهان نیست اما مطمئنم که حیات خیلی جاهای دیگه هم هست
منم موافقم که یوفو و این چرت وپرت های به ظاهر عجیب هم کار خود انسانه وخب.......همیشه باید گوشه ای از عقل ونظرات ماورا رو هم جا داد :?
پاسخ
حالا نتيجه ي اون كنفرانس چي شد؟...ظاهرا همه شروع ماجرا رو فراموش كردند!
پاسخ
فعلا اینو مطالعه کنید تا صاحبش پیدا بشه

http://news.yahoo.com/s/space/20110506/ ... allysolved
پاسخ