هوش فرا زمینی
سلام.....خیلی خیلی وقت بود که به این سایت نیامده بودم....لازم به ذکر هست که بگم عقایدم عوض شده...خیلی از تایپیکام خنده داره....خیلی از اونا همراه با توهین هست(که معذرت میخوام)....اما یه چیز میگم...من از تحقیق فراماسونری شروع کردم و با 2012 و هوش فرازمینی و ufo و جن و روح...ماوراالطبیعه...متا فیزیک...دنیای رمان خوانی.مذهب ها..و حالا به فلسفه رسیدم...و در همش غرق شدم...با همه جور ادمی هم اشنا شدم...اما توی همه ی اینا یه چیز فهمیدم که هیچی نفهمیدم...معلوم نیست چه خبره؟.......در کل می خواستم به خاطر یک سری تایپیک های فوق العاده مسخرم عذر خواهی کنم.....تجدید خاطراتم خوب بود....مرسی
پاسخ
دیدم سایر دوستان نظری ندادن گفتم گفتم یه نظر بدم منم که سالی سه بار یه سرمیزنم دلم واسه این تالار با جو قشنگش خیلی تنگ شده بود
من خودم اینطوریم همه چیزو در حدی که به قول دکتر شریعتی آلوده ی اون نشم امتحان میکنم و دربارش مطالعه میکنم تا بتونم به یه نظر درست و قطعی در مورد اون مساله دست پیدا کنم-مهم آخرشه
هرکجا هستم باشم-آسمان مال من است!
پاسخ
در مورد انوناکی ها چی می دونید ؟
به این ادرس مراجعه کنید http://extict-truth.blogfa.com/post-107.aspx
یا اگه بیشتر می خواستین بدونین انوناکی را در موتور جستجو گر سرچ کنید البته درسته دروغهایی هم توشه مثل سیاره نیبرو که داره به زمین نزدیک میشه اما تقریبا ماهیت اصلی شیاطین یا همان بعضی موجودات فضایی روشن میشه
پاسخ
مطلب جالبی بود
اگر خواهی بمیری بی بهانه / بخور ماست وخیار وهندوانه!
پاسخ
نمی دونم از نظر شما چیه اینا جالبه ولی به نظر منکه این هوش فرازمینی و بشقاب پرنده و مثلث برمودا و این چرت و پرتا همش خیالاته و خرافات Arrow
aflak-gr.ir سایت نجوم افلاک :-D
پاسخ
همش نه
کسایی که وارد مثلث برمودا شدن واقعا برنگشتن Confusedhock:
البته چون دلیل کاملا قطعی برای این واقعه وجود نداره برای همین خیلی ها به خیال پردازی درباره ی این مسائل میپردازند.
مطمئن باشد برمودا خرافات نیست ولی مجودات فرازمینی و بشقاب پرنده ها و امثال اینا چرت و پرتن :mrgreen:
این همه نقش عجب بر در و دیوار وجود هر که فکرت نکند ، نقش بُوَد بر دیوار
«بوستان سعدی»

حسین ابراهیمی
پاسخ
اقایاقایmahdad_haghighi من در از موجودات فضایی و داستانهای رمزی خیلی خوشم میاد بخاطر همین مقالاتش برام جالبه و به نظر من اینا خرافه نیست :x
اگر خواهی بمیری بی بهانه / بخور ماست وخیار وهندوانه!
پاسخ
[COLOR="#FF0000"]امید به یافتن موجودات فضائی

یک ستاره شناس مشهوربریتانیایی عقیده دارد که شانس یافتن آثار حیات در سایر کرات اکنون از هر زمان دیگر بیشتر است.

لرد ریس، رئیس انجمن سلطنتی نجوم بریتانیا گفت که لحظه ای که موجودات فضایی کشف شوند، بشریت برای همیشه عوض خواهد شد.

او گفت که این اکتشاف دیدگاه ما نسبت به خود و موقعیت ما در کیهان را تغییر خواهد داد.

این دیدگاه درحالی مطرح می شود که دانشمندان برای شرکت در یک کنفرانس بین المللی برای بحث درباره چشم انداز کشف موجودات فرازمینی در لندن جمع می شوند.

دانشمندان اکنون ۵۰ سال است که آسمان را برای ردیابی امواج رادیویی که ممکن است توسط موجودات هوشمند پخش شده باشد رصد می کنند، و تاکنون چیزی جز خش خش نشنیده اند.

اما به گفته لرد ریس شانس کشف موجودات زنده در ماورای منظومه شمسی اکنون بهتر از هر زمان دیگر است.

او گفت: فناوری آنقدر پیشرفت کرده است که ما اکنون برای اولین بار عملا قادریم امیدی واقع گرایانه به یافتن کراتی به اندازه زمین در اطراف سایر ستارگان داشته باشیم.

او افزود که ما قادر خواهیم بود دریابیم که آیا این کرات دارای قاره ها و اقیانوس ها هستند یا خیر و اینکه چه نوع اتمسفری دارند.

لرد ریس گفت که هر چند کشف جزئیات در مورد حیات روی کرات دیگر بسیار دشوار خواهد بود اما اگر بتوانیم از یک سیاره شبیه به زمین در اطراف سایر ستارگان نوعی عکس بگیریم، پیشرفتی عظیم خواهد بود.

استقرار اخیر تلسکوپ های تازه فضایی که توانایی ردیابی سیاراتی به اندازه زمین را در اطراف ستارگان دوردست دارند، امکان تمرکز بیشتر در این تحقیقات را بیشتر می کند.

لرد ریس گفت: گمان من این است که حیات و موجودات هوشمند می تواند در اشکالی وجود داشته باشد که ما قادر به تصورش نیستیم.

او افزود: البته امکان دارد که انواعی از هوش ورای ظرفیت انسانی وجود داشته، به همان اندازه که ما از شامپانزه فراتر هستیم.

بی بی سی
زم
[/COLOR]
پاسخ
[COLOR="#0000FF"]
[B]برای یافتن موجودات فضایی، به دنبال نور شهرهای آنها بگردید

ارسال در: 1390/08/18-11:49
جستجو برای حیات فرازمینی انواع مختلفی دارد؛ از جستجوی علایم رادیویی گرفته تا ارسال کاوشگرها به اقصی نقاط کیهان. اما شاید بتوان با جستجوی روشنایی مصنوعی این موجودات، آنها را زودتر پیدا کرد!

محمود حاج*زمان: جستجو برای حیات فرازمینی در کیهان انواع مختلفی دارد؛ از جستجوی سیگنال*های رادیویی که توسط پروژه ستی انجام می*شود گرفته تا ماه*نوردها و کاوشگرهایی که به اقصی نقاط کیهان فرستاده می*شوند. اما به گفته گروهی از محققان دانشگاه*های هاروارد و پرینستون، اگر تمدن*های هوشمندی که ما به دنبال آنها می*گردیم واقعا وجود داشته باشند، شاید بتوانیم این کار را به معنای واقعی کلمه با نگاه کردن به آنها انجام دهیم. تمدن*های بیگانه*ای که در نور ستارگان خود تکامل یافته*اند، احتمالا به صورت مصنوعی نیز شهرهایشان را روشن می*کنند و ما باید بتوانیم آنها را با جستجوی روشنایی در سمت تاریک سیارات فراخورشیدی پیدا کنیم.
به گزارش پاپ*ساینس آبراهام لوئب از دانشگاه هاروارد و ادوین ترنر از دانشگاه پرینستون در تازه*ترین مقاله خود خاطرنشان کرده*اند که اگر تمدن*های بیگانه وجود داشته باشند کاملا محتمل است که فضای اطراف سیاره خود را به طور مصنوعی روشن کرده باشند؛ همانند کاری که ما انجام داده*ایم. و اگر آنها این کار را انجام داده باشند، حتی در فواصل نجومی نیز این نور از روشنایی طبیعی قابل تمیز دادن است.
سیاره*ای که به دور ستاره خود می*چرخد، هم*زمان با گردش در مدار بیضوی خود نور طبیعی ستاره مادرش را به صورت قابل پیش*بینی منعکس می*کند. اما اندازه*گیری*های مربوط به نور مصنوعی نسبتا ثابت هستند. بنابراین سیاره*ای که هیچ نور مصنوعی در آن وجود ندارد، باید در مقایسه با شهری که به خوبی چراغانی شده، تغییرات نوری متفاوت و قابل اندازه*گیری را منعکس نماید.
لوئب و ترنر تصدیق می*کنند که این یک روش ناقص برای شکار تمدن*های بیگانه دوردست است، چرا که این روش کمابیش نیاز دارد که درخشندگی سمت روشن و سمت چراغانی شده سیاره تا حدی با هم قابل مقایسه باشد. چنین حالتی بر روی زمین وجود ندارد، و احتمالا در سیارات بیگانگان فضایی نیز همین طور است. اما این تکنیک تازه در ابتدای راه است و می*توان استراتژی*های جستجوهای آینده بیگانگان فضایی را بر پایه آن بنیان نهاد.
علاوه بر این، برای اجسام نزدیک*تر به منظومه شمسی می*توان به اندازه*گیری*های نوری تکیه کرد. بهترین تلسکوپ*های نوری ما می*توانند در سیاره یا سیارکی که تا فاصله 50 واحد نجومی از زمین قرار دارد، شهری به اندازه توکیو را شناسایی کنند. این به آن معناست که ما بدون استفاده از تکنیک*ها و فوت*وفن*های ریاضی، واقعا می*توانیم شهری به اندازه توکیو را در فاصله*ای به دوری کمربند کویی*پر مشاهده کنیم.
منبع :khabaronlineir
[/B][/COLOR]
[ATTACH=CONFIG]1054[/ATTACH]

فایل‌های پیوست
.jpg   61954207IMAGE634563905130932871.jpg (اندازه 18.32 KB / تعداد دانلود: 0)
پاسخ
دوتا موضوع به نظر من میرسه اولا حساب کنید تو سیاره ای که عمرش 6 میلیارد سال حداقل یه نوع از موجوداتش به تکاملی رسیده (انسان) قادر شده به این پیشرفتها برسه حالا خودتون حساب کنید سیاره ای که عمرش 10 میلیارد سال باشه موجوداتش تا چه حدی از تکامل برسن
دوم اینکه ما با امکانات زمینی خودمون دنبال اونا میگردیم مانند گشتن امواج رادیویی با ذره بین که محال بتونیم پیداش کنیم درحالیکه باید در نظر داشته باشیم شاید پیداکردن و ارتباط با اونا نیاز یه بعد دیگه یا تکنلوژی باشه که ما نه شناخت نه توان اونو داشته باشیم در هرصورت تصور ما اینه که اونارو به یه شکل زمینی با رفتار و احساسات خودمون تصور کنیم که احتمالا غلط باشه
پاسخ