نقدو معرفی کتاب!
میشه بیشتر راجع به استرولوژی که گفتید بفرمایید
این که چه چیزایی رو در این رابطه توی اون کتاب گفته
یه توضیح مختصر بدید لطفا
اگه سرفصل ها رو بفرمایید که خیلی عالی میشه
پاسخ
سلام

راستش من هم زیاد نمی‌دونم. فکر کنم آسترولوژی همان کاربرد قدیم علم نجوم و هیأت در پیشگویی پدیده‌ها و تاثیر ترکیب ستاره‌ها بر خصلت‌های انسانها و کشاورزی و ... و البته کمی هم موارد علمی قدیمی شاید تا قبل انقلاب کپرنیکی باشه.

بهر حال من به طور اتفاقی این کتاب رو دیدم که فقط هم یکجلد باقیمانده بود. سال انتشار مربوط به 83 بود و قیمت هم در حدود 2700 تومان.

فهرست مطالب رو ندیم، اما یادمه چند ورقی که زدم دیدم در مورد لکه‌های خورشیدی هم عنوانی داشت. فقط چون یادم بود شما به این نوع کتابها علاقمندید، توجهم رو جلب کرد.

هفته آینده اگه فرصت شد، باز به کتابخانه میرم و فهرست مطالب هم براتون می‌بینیم.

موفق باشید/.
[SIZE=1][SIZE=1]...And, it was man's job to understand how it worked[/SIZE][/SIZE]
پاسخ
خیلی ممنون
از این که توجه کردید بسیار متشکرم
من این روزها خیلی به این کتاب ها نیاز دارم
پاسخ
سلام
خوشحال خواهیم شد این کتاب رو بیشتر معرفی کنید. در ضمن خواهش می کنم عکسهایی که پیوست می کنید اندازه ی کوچک ولی واضحی از جلد داشته باشند. با نرم افزارهای ساده میشه این کار رو انجام داد. متشکرم
Science is a way of trying not to fool yourself. The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool. Richard Feynman
پاسخ
فرست مطالب:

فایل‌های پیوست
.jpg   3.jpg (اندازه 125.26 KB / تعداد دانلود: 501)
.jpg   2.jpg (اندازه 125.67 KB / تعداد دانلود: 501)
.jpg   1.jpg (اندازه 84.37 KB / تعداد دانلود: 501)
[SIZE=1][SIZE=1]...And, it was man's job to understand how it worked[/SIZE][/SIZE]
پاسخ
ادامه:

فایل‌های پیوست
.jpg   5.jpg (اندازه 119.94 KB / تعداد دانلود: 520)
.jpg   4.jpg (اندازه 140.92 KB / تعداد دانلود: 520)
پاسخ
بسيار عالي. ممنون. بايد كتاب جالبي باشه. چون منبع درمورد تاريخ نجوم به فارسي كم داريم.
Science is a way of trying not to fool yourself. The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool. Richard Feynman
پاسخ
واقعا که شرمنده فرمودید
خیلی ممنونم
-------
حالا به نظرتون چطوری این کتاب رو میشه تهیه کرد ؟
پاسخ
من هم مي‌گردم ببنيم كجا ميشه كتاب رو پيداكرد. خوشبختانه شناسنامه اش هست.
پاسخ
اگه از همون جایی که فکر میکنید این کتاب رو داره کتاب های مرتبطی رو دیدید بفرمایید . چون مایلم همه رو بخرم و بخونم .
تاریخ علم نجوم
جایگاه طالع بینی نجومی در تمدن ها
و بررسی علمی طالع بینی نجومی
در این رابطه ها خیلی خلیلی نیازمندم

با تشکر
پاسخ