آیا کسی اون بالا هست ؟؟؟
تاریخ: سال ۱۹۸۴ ففاسم: خوزه هایچین فففف ف مکان: برزیلف ف فرویداد: برخورد نزدیک از نوع سوم

(خوزه هایچین) کارگر نقشه بردار با عده ای از کارگران مشغول کار بود که ناگهان مشاهده کرد که یک سفینه مدور فلزی شبیه بشقاب ، به رنگ خاکستری و سفید در محوطه کارخانه فرود آمد.

به محض اینکه سفینه به زمین نشست صدای سوت عجیب و ناراحت کننده ای از آن خارج شد و همه کارگران پا به فرار گذاشتند! به جز خود (هایچین) که بهت زده سر جای خود ایستاده بود

به گفته ی او سفینه فضایی در حدود 5/4 متر عرض داشت و روی پایه های منحنی شکلی بر روی زمین فرود آمده بود.پس از فرود ،3 پیکر شبیه انسان از آن خارج شدند.قد آنها بلندتر از آدمهای معمولی بود و حدود 2متر و 10 سانتیمتر ارتفاع داشتند.تمام سر و بدنشان به وسیله لباسهای پف دار شفافی پوشیده شده بود.هر سه دارای کله های بزرگ و گرد بودند، چشمانی درشت داشتند و بر صورت آنها هیچ مویی نه در ابرو و نه در سر و ریش وسبیل دیده نمی شد! ولی با وجود این (هایچین) آنها را خوش قیافه تشخیص داده بود.موجودات فضایی چند بار دور (هایچین) گشتند و 8 دایره روی زمین رسم کردند و نشان دادند که هفتمین دایره خانه و محل زندگی خودشان است که سیاره ای دیگر در آسمان است.

آنها خیلی سعی کردند (هایچین) راراضی کنند که با آنها سوار بر سفینه شده و با هم به فضا بروند ولی او زیر بار نرفت و با وجود دعوتهای مکرر آنها سوار سفینه نشد...* اگر من جای او بودم سوار می شدم و هیچ وقت هم بر نمی گشتم...شما چطور؟*

در تمام این مدت (هایچین) بی حرکت در جای خود ایستاده بود و آنها را نگاه می کرد بدون آنکه قادر باشد دست یا پای خود را تکان دهد و یا فریاد کشیده و کمک بخواهد...گویی توسط آنها هیپنوتیزم شده است!

موجودات غریبه مهربان گاهی برای جلب توجه (هایچین) دست به کارهای عجیب و غریب هم می زدند..مثلا جفت می زدند و به هوا می پریدند و یا سنگهای غول پیکر را از زمین بلند می کردند و به اطراف پرت می کردند...اما با همه اینها (هایچین) دعوتشان را نپذیرفت و آنها وقتی از موافقت او نا امید شدند بدون اینکه دست به تهدید و یا خشونت بزنند سوار بر سفینه خود شدند و به آسمان صعود کردند و ناپدید شدند...قابل ذکر است که دوستان و همکاران (هایچین) از جایی که در آن پنهان شده بودند شاهد همه چیز بودند و بعدا همگی صحت این گزارش را تایید کردند.

این گزارش ادامه ای دارد که در مقاله بعدی آورده خواهد شد...در اینجا قصد دارم توضیحاتی که به نظرم لازم است ارائه کنم؛

اولین نکته این است که این نژاد از انسانهای فرا زمینی بارها و بارها دیده شده اند و جسد یک یا چند تن از آنها در یکی از سفینه های سقوط کرده در آمریکا به دست آمد که عکس آن مرحوم را مشاهده می کنید..

نکته ی جالبتر اینکه خداوند در آخرین کلام خود با بشر ( یعنی قرآن) بارها و بارها به انواع و اطوار و اشکال گوناگون بشر که خلق کرده است اشاره می نماید که لازم دیدم از این به بعد به چند تای آنها که در حد دانش پایین خودم است اشاره کنم چون خواندن یک گزارش سندیت ندارد اما وحی خداوند تا روز قیامت سند است.

سوره الرحمن آیه 29

"هر کس که در آسمانها و زمین است، همه از او(خدا) حوائج خود را می طلبند" .ما در زمین هستیم و چه کسانی در آسمان؟ انسانهای دیگر. بر اساس این گزارش 8 سیاره حیات انسانی دارد و شاید بیشتر هم باشد و خودشان هنوز نمی دانند.

سوره حدید آیه 1

" هر چه در آسمانها و زمین است همه به تسبیح و ستایش یکتا خدایی که مقتدر و حکیم است ، مشغولند".این آیه نشان دهنده ی وجود حیات در آسمانها است اما توجه کنید که قرآن ار الفاظ بسیار ساده تشکیل شده که برای عموم قابل فهم و درک باشد اما یک انسان هوشمند از این آیه در میابد که در اسمانها کراتی است که در آنها خلقی است که همانند ما کافر و فاضل دارد.

سوره انبیاء آیه 16

" ای رسول ما بگو خدای من هر حرفی که خلق در آسمان و زمین گویند، همه را می داند که او خدای شنوا و داناست" .ما در زمین با خدای خود سخن می گوییم و چه خلقی در آسمان ساکن هستند که با خدا سخن می گویند؟ انسانهای هوشمندی نظیر ما که خدای واحد را می پرستند.

ادامه دار د ...
iran_nasa@yahoo.com

عکس این خدا بیامرز فضایی رو بیبینید و براش فاتحه بخونید...ادامه دارد
[عکس: aa1.jpg]
پاسخ

پیام‌های این موضوع
آیا کسی اون بالا هست ؟؟؟ - توسط iran_nasa - 10-06-2005, 11:23 PM
آیا کسی اون بالا هست ؟؟؟ - توسط maleki - 10-08-2005, 01:08 AM
آیا کسی اون بالا هست ؟؟؟ - توسط dena - 10-10-2005, 03:20 PM
آیا کسی اون بالا هست ؟؟؟ - توسط iran_nasa - 10-10-2005, 07:11 PM
آیا کسی اون بالا هست ؟؟؟ - توسط dena - 10-14-2005, 04:36 PM
آیا کسی اون بالا هست ؟؟؟ - توسط Owl - 10-15-2005, 09:43 PM