سایدرالیس،ورژن 1.3
سلام.اگر تلفن همراه شما قابلیت نصب نرم افزار های جاوا رو داره.حتما این ورژن نرم افزار sideralis رو که در سال 2009 آماده شده روی اون نصب کنید.الان به چند تا از امکاناتی که نصبت به ورژن های گذشته داره اشاره می کنم:
-دارای تمام اجرام مسیه و اطلاعات آنها.
-افزاریش تعداد ستاره ها از 400تا به 1000تا
-قابلیت نمایش مشخصات جرم مورد نظر بیشتر از ورژن های گذشته
-قابلیت دید در شب که با انتخاب این حالت شما صفحه ی تلفن همراه قرمز رنگ میشه تا در شب های رصدی نور تلفن همراه مزاحم نباشه
و کلی قابلیت های دیگه...
اگر تا حالا سایدرالیس به گوشتون نخورده بزارید یه توشیح کوچولو بهتون بدم:
سایدرالیس در بین نرم افزار های نجومی تلفن همراه از بیشترین استقبال برخوردار بوده و همین استقبال باعث شده تا ورژن های بعدی ازش ساخته بشه.سایدرالیس یک نقشه ی اسمان با امکانات متنع هستش که این امکانات در ورژن های جدید بیشتر میشه.مکانی که اونجا هستید رو بهش می دید و زمانش هم با تلفن همراهتون تنظیم میشه و به این ترتیب نقشه رو نشونتون می ده .نمایش صورت های فلکی و ستاره ها و پنج سیاره(عطارد،زهره،مریخ،مشتری،زحل) و اجرام مسیه(قابلیت ورژن جدید).نمایش مشخصات هر جرم.قابلیت تبدیل شدن به گردونه ی آسمان و هزار تا چیز دیگه از قابلیت های اونه.
یک چیز مهم دیگه هم اینکه با توجه به این که فرمتش جاواست،در بیشتر گوشی ها قابل اجراست.
برای دانلود:
1-می تونید در forum.gsmaria.com عضو بشید و در قسمت سایر نرم افزار های جاوا اون رو که قرار دادم دانلود کنید
2-می تونید ادرس ای میلتونو به من بدید تا براتون ارسال کنم.
Big Grin
اگه مشکل یا سوالی هست در خدمتم

[عکس: 1252673578.jpg]

[عکس: 1252689488.jpg]

[عکس: 1252716416.jpg]

[عکس: 1252696880.jpg]
قلمروی حکومت من در اسمان است "بتهوون"
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان