رصد آسمان در خواب
سلام دوستان من دیشب یه خواب عجیب دیدم . خواب دیدم تو حیات خونمون دارم به ماه نگاه میکنم که یه دفعه یه چیزی مثل شهاب سنگ بزرگ به ماه برخو رد کرد .
ماه چند قسمت شد. بعد رفتم تا دوربین عکاسی رو بیارم تا از این صحنه عکس بگیرم .اما بعد تا در رو با ز کردم دیدم روی زمین پر از اتش و زمین در حال از بین رفتن بودSadSadSadSad.بعد از خواب پریدم .بازم خوب که یه خواب بود.
پاسخ
دوست من نگران نباش هیچ اتفاقی نمیوفته.....
پاسخ
amir adib شما یه خواب بین حرفه ای هستی.
خیلیا تو خوابشون چرت و پرت می بینن ولی بعضیا خواباشون عین فیلمای هالیوود میمونه.
از این که از این خوابا می بینی خوش حال باش.
منم عین تو خواب فیلمی زیاد می بینم. مثلا اینکه تو تهران گردباد درجه 5 اومده یا یه سیارک به شرق تهران برخورد کرده (الان تعریفش می کنم) یا این که از پنجره راه پله شاهد پرتاب یه موشک به فضا بودم. خلاصه از این خوابا زیاد دیدم. بعضی اوقات حتی سریال هم می بینم.
:lol: یه بار 9 شب پیاپی 9 قسمت سریال دیدم.

دوستان اگه شما هم از این خوابا دارین تعریف کنین.
پاسخ
خب حالا بریم سر اصل مطلب.
یه شب خواب دیدم تو خونه نشستیم داریم اخبار می بینیم (اخبار کانال 3 ساعت 10) که یدفعه گفتن سنگ بزرگی تا دقایقی دیگر به شهر تهران برخورد می کنه.
بدو بدو رفتم لب پنجره که ببینم چه خبره. مردم هم که این خبر رو شنیده بودن همه از پنجره به اسمون نگاه می کردن که یدفعه یه نور تقریبا نارنجی رنگ تو اسمون دیده شد.( هوا ابری بود برای همین ستاره ها و سیارک مذکور دیده نمیشدن) من که قبل از همه اینو دیده بودم همینطور مات و مبهوت فقط نگاه می کردم. یدفعه یکی از تو کوچه داد زد اوناهاش اونجا رو ببینید. همه مردم توجهشون رفت سمت چیزی که من دیده بودم.( همه اینا تو 2,3 ثانیه اتفاق افتاد) یدفعه صدا کر کننده ای شنیده شد و بعد شهاب سنگ از بین ابر ها در اومد. یه شهاب سنگ خارق العاده بزرگ که تقریبا یک دهم شهر تهران قطر داشت و به سمت شرق تهران (تهرانپارس رفت) و به محض برخوردش با زمین نور خیره کننده ای همه جا رو فرا گرفت. همه جا یدفعه سفید شد. عین انفجار های اتمی. از شدت نور چشما دیگه هیچ جا رو نمی تونستن ببینن.
بعد از برخورد موج انفجار شهر تهران رو مثل یه شهر لوگویی تیکه تیکه می کرد و به سمت ما میومد. من بدو بدو رفتم تو اتاق حال و خم شدم و دستامو رو گوشام گذاشتم.
یدفعه همه جا سفید شد. انگار فیلم تموم شده بود. ولی بعد از چند ثانیه دو باره چشمامو باز کردم. دیدم همه جا خراب شده و من زیر اوارم (که البته خیلی زیاد نبود و براحتی از زیرش بیرون اومدم) وقتی بیرون اومدم دیدم که تا چشم کار میکنه خرابیه و من. منظره تهران از بین رفته واقعا عجیب بود. دقیقا عین تمدن های از بین رفته تو فیلما که یه کاشف دو باره پیداشون می کنه. شهری که تا دیشب میلیون ها نفر جمعیت داشت حالا تبدیل به یه شهر تاریخی متروکه شده بود. چند دقیقه همینطوری گذشت تا بالاخره چند نفر دیگه از زیر اوار بیان بیرون.
حالا ما بودیم و اینده...

Copyright © 2011 v Regulus , Inc. All rights reserved.
پاسخ
من هم كلا يه خواب نجومي بيشتر نديدم .

خواب ديدم جايي نزديك سحابي جبار بودم معلق وسط فضا. مي تونستم احساس كنم كه كساي ديگه اي هم اون جا حضور دارند ولي نميتونستم سرم رو برگردونم . يه راست خيره شده بودم به سحابي. دقيقا مثل تو عكس ها بود. يه دفعه يه كسي آروم گفت "خونه" اشك تو چشم هام جمع شده بود . از خواب پريدم
-- -.-- -.. . .- .-. ...- . -. ..- ... -.-- --- ..- .- .-. . -- -.-- .-.. --- ...- . ..- -. - .. .-.. ... ..- -. --. --- . ... -.. .- wechatکسی نبود؟!!.-. -.-
پاسخ
چه عجب بلاخره یکی خواب نجومی دید
نجومبرترینعلم دنیاست ...
پاسخ
v k نوشته: من هم كلا يه خواب نجومي بيشتر نديدم .

خواب ديدم جايي نزديك سحابي جبار بودم معلق وسط فضا. مي تونستم احساس كنم كه كساي ديگه اي هم اون جا حضور دارند ولي نميتونستم سرم رو برگردونم . يه راست خيره شده بودم به سحابي. دقيقا مثل تو عكس ها بود. يه دفعه يه كسي آروم گفت "خونه" اشك تو چشم هام جمع شده بود . از خواب پريدم

*منم یه بار همچین خوابی رو دیدم که دقیقا به خود سحابی جبار خیره شده بودم . کیفیت تصویر اون خواب خیلی بالا بود خیلی باهاش حال کردم
پاسخ
abadanastro نوشته: *منم یه بار همچین خوابی رو دیدم که دقیقا به خود سحابی جبار خیره شده بودم . کیفیت تصویر اون خواب خیلی بالا بود خیلی باهاش حال کردم
من که از این خوابا نمی بینیم حال کنم همش خواب نابودی زمین و از این جورر چیز ها رو می بینم.........!!
نجومبرترینعلم دنیاست ...
پاسخ
خوبه حالا که ما برو بچه های نجوم که اینقدر آسمون رو دوست داریم تو رویا هامون هم دوستشون داریم ، منم یک شب که از شب رصدی برگشته بودم با خستگی زیادی به حواب رفتم خواب دیدم که تو یه خونه زیبا هستم و از نردبون پشت بومش بالارفتم تا ستاره ها رو ببینم که یه سحابی زیبا و سبز رنگ با کیفیت فوق العاده رو تو صورت فلکی قو دیدم بعدا که تو فهرست عکسای اطلس راهنمای آسمان پیداش کردم فهمیدم اون سحابی پلیکان بود که فقط هم میشه با فیلتر های مخصوص رصدش کرد ....!!!!!
كاش میمردم و دوباره زنده میشدم و میدیدم كه هیچ كس دور خانه اش دیوار نكشیده است. (فروغ فرخزاد)
http://www.beyondsky.ir
پاسخ
سلام خیلی وقته که خواب ندیدم. شاید به خاطر اینه که این روزا کمتر فکر میکنم به آسمون. اصلاً دوست ندارم از علاقه ای که دارم دور بشم. به هر دلیلی هم که میخواد باشه :confused:
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ