رصد آسمان در خواب
شما چیکار می کنید خواب نجومی می بینید؟من که خیلی وقته منتظرم یه نصفه نجومی حداقل ببینم.خوش به حالتون:mad:
پاسخ
تفکر به آسمان. برقراری ارتباط دوباره با آسمون.اینا هدف های ایجاد این تاپیک بود.
اینکه به آسمون فکر کنی. نه اینکه بشینی و به اجبار فکرت رو روی آسمون متمرکز کنی. وقتی ذهنت درگیرش شد اونوقت خواب میبینی....
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
چند شب پیش اولین خواب نجومی رو دیدم
خواب دیدم من با برادرم بیرون شهر بودیم داشتم اسمان رو نگاه می کردم یک دفعه دیدم یک کهکشان خیلی بزرگ دارم با چشمام میدیدم باورم نمیشد من تو این هیجان بودم به برادرم گفتم بیا بریم تلسکوپ بیاریم از خونه این میگفت نه منم در حالت عصبانیت از خواب بیدارم شدم تا چند روز تو دلم بهش فحش میدادم.
پاسخ
معمولا تو اینجور خوابا وقتی میری تلسکوپ یا دوربین عکاسی بیاری وقتی بر میگردی دیگه خبری از اون چیز عجیب نیست.
پاسخ
خوش به حال شما که خواب آسمونو میبینید
من که کلا هر چند دهه اگه خواب ببینم وقتی از خواب بیدار بشم نمیدونم خواب ترسناک دیدم یا خوشحال کننده ، یه مدت بعدشم شک میکنم که اصلا خواب دیدم یا نه!!!Confusedhock::o
این همه نقش عجب بر در و دیوار وجود هر که فکرت نکند ، نقش بُوَد بر دیوار
«بوستان سعدی»

حسین ابراهیمی
پاسخ
اینم دومین خوابم دیگه خوابه دیگه ای ندیدم اینم بگم تا این اندازه توی خواب کیف نکرده بودم
خوابم از اینجا شروع شد داشتم از داخل تلسکوپ زحل میدیم برای اولین بار (چون هنوز زحل رو ندیدم)یک دفعه دیدم دنباله دار جراد از کنار زحل داره رد میشه خیلی صحنه قشنگی بود داخل خواب منو صدا زدن برم داخل خونه سرم رو از چشمی برداشتم دیدم خورشید داره طلوع میکنه دیگه نفهمیدم چی شد از خواب بلند شدم این یکی از قشنگترین خوابی بود که من دیدم
پاسخ
:mad:من كه خوابي نديدم:mad:
پاسخ
تا حالا شده تو خواب احساس كنيد داريد بيدار ميشيد و مقاومت كنيد؟
پاسخ
من شاید در سال دو بار بیشتر خواب نبینم و دیشب شبی بود که من خواب دیدم خواب غروب یه ستاره زندگیم
دیشب خواب میدیم همه سیاه پوش بودن و مامانم............
نمیدونم چرا همچین خوابی دیدم فقط نمیدونم توی خواب بودم یا بیداری که گریه میکردم
خیلی مسخره ست !!!نه؟؟؟؟؟
همه خواب فلان ستاره و کهکشان و رصد میبینن اونوقت من چه خواب هایی میبینم
ولی یادمه چند سال پیش اولین باری که قرار بود برم رصد شب قبلش خواب رصد و یه عالمه تلسکوپ میدیدم و حتی مسخره تر از خواب قبلیم اینکه یادم میاد توی یه سالن فضا بسته بودیم به عبارتی سقف داشت و من داشتم توی سالن رصد میکردم!!!!!!!!!!!
خب اینم یه جورشه!!!!!!!
هر چی باشه خوابه!!!!
و من اصلا به تعبیر خواب اعتقاد ندارم
«اهورامزدا گفت ای زرتشت اسپنتمان تو نباید که عهد و پیمان بشکنی
چه آن عهدی که تو با یک دروغ پرست بستی و
نه آن عهدی که با یک راستی پرست بستی
چه معاهده با هر دو درست است خواه یکتاپرست خواه مشرک»
مهریشت فقره 2
پاسخ
Regulus نوشته: تا حالا شده تو خواب احساس كنيد داريد بيدار ميشيد و مقاومت كنيد؟

نه و ولی برام پیش اومده که سعی کنم بیدار بشم در حالی که دارم یه خوابی میبینم.
پاسخ