هر چه میخواهد دل تنگت بگو....
این نقشه ی تلسکوپمه
اگه مشکلی داشت حتما بگید.
[attachment=0:gpy4xxkl]tt.jpg[/attachment:gpy4xxkl]

فایل‌های پیوست
.jpg   tt.jpg (اندازه 16 KB / تعداد دانلود: 156)
این همه نقش عجب بر در و دیوار وجود هر که فکرت نکند ، نقش بُوَد بر دیوار
«بوستان سعدی»

حسین ابراهیمی
پاسخ
من به دین و مذهب کسی توهین نکردم.اون مطلب من هم در مورد یوفوها بود.علت اینکه کسی به پست شما اعتراض نکرد شاید اینه که هیچ کدوم از خوانندگان اون پست از جنس مؤنث نبودن.و به نظرم نباید هر پستی که با اعتراض رو به رو بشه رو پاک کرد.بهتره کمی بیشتر انتقادپذیر باشیم.چون به هر حال هر کسی اشتباهاتی میکنه و هیچکس بی عیب و کامل ودانای کل نیست.و بازم میگم من قصد توهین به هیچکس و هیچ مذهبی رو نداشتم.
هرکجا هستم باشم ، آسمان مال من است!
پاسخ
foroogh نوشته: من به دین و مذهب کسی توهین نکردم.اون مطلب من هم در مورد یوفوها بود.علت اینکه کسی به پست شما اعتراض نکرد شاید اینه که هیچ کدوم از خوانندگان اون پست از جنس مؤنث نبودن.و به نظرم نباید هر پستی که با اعتراض رو به رو بشه رو پاک کرد.بهتره کمی بیشتر انتقادپذیر باشیم.چون به هر حال هر کسی اشتباهاتی میکنه و هیچکس بی عیب و کامل ودانای کل نیست.و بازم میگم من قصد توهین به هیچکس و هیچ مذهبی رو نداشتم.
متوجه هستم
دوستان توجه کنند ، هر مشکلی بود با پیام خصوصی با من در میون بذارند ، هر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم
پاسخ
فروغ خانوم مثل اینکه به خاطر ناراحتی از اون قضیه یه مدتیه فعالیت نمیکنین!
خواهش میکنم ناراحت نشین!
لطفا به فعالیت های خوبتون ادامه بدین!
به آسمان مینگرم.
دنباله داری را میبینم!
به سمت خورشید در حرکت است..
به اطرافم مینگرم،نوری به سمت من در حرکت است!
آه چه سعادتی...
پاسخ
Sky_Watcher نوشته: این نقشه ی تلسکوپمه
اگه مشکلی داشت حتما بگید.
[attachment=0:1fkout9c]tt.jpg[/attachment:1fkout9c]

حالا چرا بازتابی؟
به نظر من بازتابی هم سخته،هم وقتگیر!
بهتره با شکستی شروع کنیم!
میخواین طرح اولیشو بدم؟
به آسمان مینگرم.
دنباله داری را میبینم!
به سمت خورشید در حرکت است..
به اطرافم مینگرم،نوری به سمت من در حرکت است!
آه چه سعادتی...
پاسخ
behzad ashi نوشته: فروغ خانوم مثل اینکه به خاطر ناراحتی از اون قضیه یه مدتیه فعالیت نمیکنین!
خواهش میکنم ناراحت نشین!
لطفا به فعالیت های خوبتون ادامه بدین!
نه.من اگر هم ناراحت شده باشم هیچ تاثیری روی روند فعالیتم نداره.من واسه این سایت بیشتراز این حرفا اهمیت قائلم و علاقه ی خاصی بهش دارم و به این سادگیا دست از فعالیتم نمیکشم.از توجه شما هم ممنونم آقا بهزاد :wink:
پاسخ
abadanastro نوشته:
foroogh نوشته: من به دین و مذهب کسی توهین نکردم.اون مطلب من هم در مورد یوفوها بود.علت اینکه کسی به پست شما اعتراض نکرد شاید اینه که هیچ کدوم از خوانندگان اون پست از جنس مؤنث نبودن.و به نظرم نباید هر پستی که با اعتراض رو به رو بشه رو پاک کرد.بهتره کمی بیشتر انتقادپذیر باشیم.چون به هر حال هر کسی اشتباهاتی میکنه و هیچکس بی عیب و کامل ودانای کل نیست.و بازم میگم من قصد توهین به هیچکس و هیچ مذهبی رو نداشتم.
متوجه هستم
دوستان توجه کنند ، هر مشکلی بود با پیام خصوصی با من در میون بذارند ، هر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم
از توجه و رسیدگیتون خیلی ممنونم آقای افشارپور :wink:
پاسخ
ساعت راديو اكتيويته چيست؟ابر هيدروژني چيست؟
پاسخ
كسي جواب نميده؟
پاسخ
فكر مي كنم گونه اي از ساعت هاي اتمي باشه.ساعت هاي اتمي ساعت هايي هستند با دقت بسيار بالا كه از قانون رزونانس براي ساخت اون ها استفاده مي شه.
در مورد ابر هيدروژني هم اگه اشتباه نكتم ابري است متشكل ازگاز هيدروژن كه ستارگان از آن بوجود مي آيند.
نامفهوم ترین جمله ی دنیا این است که انسان بداند دنیا قابل فهم است
آلبرت انیشتین
غیر ممکن هیچ گاه غیر ممکن باقی نمی ماند...
http://persiansky2010.blogfa.com
پاسخ