نوستر داموس!
HAMEDSOLEIMANI نوشته: بچه ها هممون جوان ناکام از دنیا رفتیم... Big Grin
آقای جعفری زاده میگم مثله این که باید یه توره خارجی برای اعضا بزاریم... Big Grin

نه بابا،

...........................................به اتکای 10٪ عدم قطعیت باقیمانده، هیچ پیشگویی رو جدی نگیرید.
:wink:

منم پیشگویی میکنم که:

زمان: 21 دسامبر سال 2070
مکان: یه جایی زیر آسمان شهر
عنوان آخرین اخبار در سایت نایت اسکای؛

..................................."بالاخره تور رصدی اعضاء سایت استرو تاک که سال 2009 قولش رو داده بودند ردیف شد"

از همه اعضاء خواهشمندیم نرمبار (بجای خشکبار)، لباس گرم، عصا به تعداد کافی، دندان مصنوعی و ... به همراه داشته باشند. در ضمن بدلیل کمبود جا، لطفاً حتی‌المقدور از آوردن نوه و نتیجه خودداری فرمایید. :wink:
[SIZE=1][SIZE=1]...And, it was man's job to understand how it worked[/SIZE][/SIZE]
پاسخ
طی رایزنی هایی که من انجام دادم بهم قول دادند 3 تا موشک سجیل و 3 تا موشک شهاب 3 بدن تا همشون رو به هم بچسبونیم و بریم یه تور رصدی خارج از آسمان هفتم بر گزار کنیم
طی این تور می تونیم با دوستان عزیزمون در کره ی ماه سلام علیکی داشته باشیم ( قبله اونجا به صورت عمودیه ) بعد یه سر میریم مریخ تا یه حالی برده باشیم و اسممون رو توی رکرد ها بنویسند سپس یه سر میریم به تیتان تا ببینیم چه خبره اونجا !!؟؟ در ضمن حتما به پلوتو هم سر می زنیم چون از طرف غرب خیلی مظلوم واقع شده اما هنوز تو کتابهای درسیمون برای حمایت از اون در برابر استکبار منظومه شمسی یعنی مشتری و رفیق نامردش خورشید نامی برده میشه . سپس موشک های سجیل را خودم با فندک روشن می کنم تا بتونیم یه سر به آلفا قنطورس بزنیم ، بعد دیگه یه دوتا شهاب 3 رو با اورانیم بالای 20 درصد غنی شده ( توسط دانشمندان قدرتمند خودمون ) رو روشن می کنم تا بتونیم از راه شیری خارج بشیم ، از سیاه چاله دمب احمر استفاده می کنیم و از این بعد به بعد 11 ( نام جدید بعد 11 میدان ونزوئلا ) میریم تا بتونیم رصدی از اون نما داشته باشیم

این داستان ادامه دارد ...
پاسخ
من نمیتونم بیام
چون تو این توری که گفتید دستشویی کجا بریم؟ من که نمی تونم تو مریخ ............ زشته به ما میگن منجم
آها می تونیم پنجره فضاپیما رو باز کنیم و ..............
باشه منم هستم
در مسابقه خواب برتر در وبلاگ زیر شرکت کنید و جایزه نجومی بگیرید:
http://www.rasadroya.blogfa.com
پاسخ
اوف عجب بعدیه بعد 11 حالا از این جا وارد آسمون دوم می شیم
به به چند تا جن دیده می شن که دارن زمین رو شنود می کنن
راستی دیگه شهاب3 مون سوختش تمام شد
و ما داریم در فضا معلق به زندگیمون ادامه می دیم

----------------
راستی تاکید کنم که همین قدر هم که ما تونستیم ماهواره بسازیم بفرستیم رو مدار خودش جای شکر داره !
اما خیلی دیر
پاسخ
Observer نوشته: ای به روی چشم....
پروازه فوق العاده با ماهواره امید به همراه صندلی درجه یک در بخش حلبی آباد، به همراه تمامی امکانات، صندلی های پشت به صورت دونفره و قابلیت باز شدن برای استراحت. در بین راه در دو ایستگاه بین راهی توقف خواهیم داشت. مدار 450 کیلومتری سری به هابل خواهیم زد و پس از صرف ناهار در رستوران هابل به سوی ایستگاه بین المللی خواهیم رفت و نماز و شام را در آنجا خواهیم بود. بیابید قبله را!!!!!!!!!!! سپس به سوی ایستگاه فضایی ایران با نام فتح الشمس خواهیم رفت و اقامتی برای همیشه در آنجا خواهیم داشت

آخ جون بزن بریم به سرعت ....................
آقای جعفری زاده 2 تا از صندلی های پشتی رو برای من رزرو کن. Big Grin
ما دو نفریم. Big Grin
راستی صندلی هاش 180 درجه باز میشه؟
دارم روی قبله یابی در ایستگاه فضایی کار می کنم. قبلتون با من... :wink:
پاسخ
برای من هم یک صندلی first classرزرو کنید.راستی یه کاپیتانم می خوایم کدومتون بلده ماهواره برونه؟
قلمروی حکومت من در اسمان است "بتهوون"
پاسخ
گفتن سیستمش مثله همین موتور های سی جی 125 و از اونجایی که من بهشون آشایی دارم خودم دست ولی میرونم براتون :lol:
پاسخ
برادر عزیز ، خسرو جعفری زاده ، ار همین الان بگم من صندلی جلو می شینم ، بحث هم نباشه !
یه جایی هم واسه تلسکوپ و دوربینم باز کن چون می گن راه شیری از بیرون خیلی قشنگه و از اونجایی که کسی هنوز نتونسته ازش عکاسی کنه ، اگه من بتونم یه تک فریم ازش بگیرم ، مطمئنا می ره روی APOD ...
یه رصدگاه توپ هم نزدیکیای آلقا قنطورس با حد قدر 17-18 پیدا کن بچه ها یه دلی از رصد در بیارن...
راستی تفنگ یادت نره ، چون احتمال برخورد و رویارویی با موجودات فضایی که به رهبریت نوستر داموس می خوان به ما حمله کنن هم هست...
از دوستان عزیز هم خواهش می شه تا تعداد صندلی های مافوق پیشرفته ی فضاپیمای آقای جعفری زاده مشخص نشده ، از ازدواج و افزایش جمعیت جلوگیری کنن...
با تشکر
روابط عمومی سازمان مبارزه با اتفاقات آینده و گذشته
عضو هیئت سرپرستی انجمن نجوم افلاک
http://www.kiarash.aminus3.com

کیارش مشعوفی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان