نظر...
abadanastro نوشته: یک بار هم در وحی که به پیامبر در حال نازل شدن بوده دخالت می کنه و تغییر میده
....
خدا کسی رو برای هدایت مردم می فرسته که شیطان بر اون نفوذ نداشته باشه و نتونه تو وحی دخالت کنه وگرنه که پیامبر هم میشه یکی مثل ما و دلیل نمی شه ما از ایشون اطاعت کنیم و این قضیه رو اوایل اسلام دشمنان اسلام وارد دین کردند که مخالف عصمت برای اولیای خداست.حتما و حتما این لینک رو مطالعه بفرمایید.می ارزه برای اعتقادات4-5 دقیقه برای خوندن این مطلب بدید.
با تشکر

http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=41638
قلمروی حکومت من در اسمان است "بتهوون"
پاسخ
بله کاملا حق با شماست
این یه اشتباه فوق العاده بزرگ بود که من کردم
این بحث رو خودم هم به همین شکل خیلی وقت پیش شنیده بودم که این کفار بی شعور من رو هم گیج کردند
آخه ذهنم شلوغ بود و این فکر خطا یکباره در ذهنم آمد و شک هم داشتم که به لطف شما دوست گرامی متوجه این اشتباه بزرگ شدم

شیطان هیچ گاه در وحی الهی دخالت نداشته و پیامبر تمام آیات را بی کم کاست از خداوند دریافت کرده و به ما تحویل داده است و شبه ای که مطرح شده یک حرکت شوم از سوی کفار است .

با تشکر از توجه و تذکر بجای شما
از همه ی عزیزان عذر خواهی می کنم
پاسخ
این چطوره....

فایل‌های پیوست
.jpg   triumph1538[2].jpg (اندازه 70.07 KB / تعداد دانلود: 107)
پاسخ
این عکس ها رو از کجا میگیری ؟ مطمئن هستی که اصل اند !
آخه این روز ها کارهایی می کنند که آدم به خودش هم نمی تونه اعتماد کنه
پاسخ
شما چه چیزی را مطمئن هستید ؟...
من حتی به علمی که ما و مردم جهان دارند میخونند شک دارم اگه خدا عمری بده خودم به مناطق مختلف سفر میکنم و عکس های دوربین خودم را تو سایت میگذارم....ولی این چیزیه که هست دیگه فعلا برا سرگرمی خوبه حالا این عکس پایینی چطوره؟

فایل‌های پیوست
.jpg   miraclesnow.jpg (اندازه 14.58 KB / تعداد دانلود: 103)
پاسخ
ولی باید قبول کرد بعضی از این ها میتونه تخیلات مردم قدیم باشه چرا که خیلی به پرواز علاقه داشتند.

در مورد شک هم من توی سوژه ذهن شما چه می گوید ؟ گفته بودم که شاید همه ی ما یه مشت موش آزمایشگاهی در یه جعبه کوچیک باشیم که سر کار رفتیم ! و بقیه دارند به ما نگاه می کنند ! :lol:
پاسخ
یعنی تقریبا تفکر حاکم روی فیلم ماتریکس
پاسخ
من عاشق ماتریکس هستم.ولی حیف که همش نمادهای فراماسونری توش به کار رفته همین داره منو دیوانه میکنه البته با تفکرات قبلیم با هم یه جور هماهنگی بدی به وجود امده که دیوانه کننده هست...(کاش کسی حرفم را میفهمید)... Sad
پاسخ
میشه بیشتر توضیح بدید.شاید منظور شما رو فهمیده باشم
پاسخ
خیلی دوست دارم یه تعریف تحلیلی از خود شما در رابطه با فراماسون ها بدونم " البته بیشتر اهداف فراماسون ها "
شاید که ما هم بفهمیم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان