بدون شرح...
خوب من اینو نگفتم که اون از لوبیا بالا رفته.........
حتما یک سفر ماورایی بوده ولی می خواستم ریشه ی یک افسانه را بگم....
که هیچ وقت من از خودم یه افسانه ی بی خودی در نمی ارم بلکه یک افسانه تا جایی واقعیت داره........
درباره ی انسانهای اولیه هم میتونیم یه جورایی بگیم ....
ولی من اوایل فکر میکردم میتونن هابیل و قابیل باشن ولی با افزایش یافتن تعدادشون دیگه این وقبول نکردم......
نظر من درباره ی این اسکلت ها جاش اینجا نیست....
ولی از لحاظ قرانی میتونیم بگیم جانها هستن..که قبل از انسان روی زمین زندگی میکردند...
ولی نظر من تا حدودی این هست که ماجرا ماجرای جک و لوبیای سحر امیز البته با کمی تفاوت../.
پاسخ
این موضوعی که شما پست کردن کاملا واقیت دارد. اما نه اینکه این عکسها برای فرا زمینیها باشه شایدم بتونه مختص زمینیها باشه این لنک زیر اندام انسانها در چند سایز اندامی نشون میدهد.البته چنتا عکس دیگه دارم که از این اندامها گنده ترم وجود داره این چون سایز بندی داشت گذاشتم

شاید ایناسکلت ها برای همچین آدمهایی بوده
پاسخ
من یه چیز هایی در رابطه با اینکه انسان های اولیه جثه ی بسیار بزرگی داشتن شنیده بودم، مثل سن بسیار زیادی که داشتن.
خوب شاید تعددشون به خاطر اینکه خوب انسان های اولیه هم کم نبودن. باید دید این اجساد در چه فاصله ی جغرافیایی قرار گرفتن! چه قدر از هم دورن؟
شجاعت همیشه فریاد زدن نیست، گاهی صدای آرامی است در انتهای روز که فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
پاسخ
سلام.
جالب بود! من هم مطالبی رو دراین مورد خونده بودم :roll: اما عکسها به نظرم خیلی غیر واقعی هست...
مثلاً نمیدونم قبر فرزندان حضرت آدم رو توی سوریه دیدین؟

اما این عکسهایی که اینجان...

فایل‌های پیوست
.jpg   Ù‚بر حضرت هابیل با طولی حدود 6 متر.jpg (اندازه 68.4 KB / تعداد دانلود: 81)
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
کی میدونه این واقعا قبر حضرت آدمه یا نه؟؟ اصلا قبره یا فقط سنگ قبریه که دکور گذاشتن؟؟
دلیل مستند دارید ذکر کنید(مستند!)
هرکجا هستم باشم-آسمان مال من است!
پاسخ
به نظر من نمیشه به عکس استناد کرد چون میشه دستکاریش کرد در ضمن همچین موضوعاتی صد در صد باید رسانه ها و افکار عمومی رو جلب کنه ولی من اولین بار بود که اینها رو دیدم.
ما جهان را چون طوماری باز کردیم وبه وقتش خواهیم بست.
پاسخ
rezash نوشته: به نظر من نمیشه به عکس استناد کرد چون میشه دستکاریش کرد در ضمن همچین موضوعاتی صد در صد باید رسانه ها و افکار عمومی رو جلب کنه ولی من اولین بار بود که اینها رو دیدم.
کاملا درسته منم می خواستم به همین نکته اشاره کنم .
تا به حال من هیچ مستند و برنامه ی علمی معتبر ی رو در بار هی این موضوع ندیدم و فکر نمی کنم اصلا ساخته شده با شه .این جور شایعات مخصوص اینترنت و مجلا ت و روز نامه های غیر علمیه!
البته درسته . انسان های اولیه جثه ی بسیار بزرگی داشتن ولی نه به این اندازه! این عکس ها بیشتر به غول شباهت دارن تا به انسان های اولیه!!! در این عکس ها کمی غلو شده و دستکاری هایی توشون اتفاق افتاده! ولی خوب اصل موضوع غیر قابل رد کردنه (جثه یبزرگ انسان های اولیه)
نامفهوم ترین جمله ی دنیا این است که انسان بداند دنیا قابل فهم است
آلبرت انیشتین
غیر ممکن هیچ گاه غیر ممکن باقی نمی ماند...
http://persiansky2010.blogfa.com
پاسخ