پیشنهادها و انتقادات از انجمن و اعضا
به نظر من این تاپیک یا حذف بشه یا بسته بشه خیلی بهتره...
نجومبرترینعلم دنیاست ...
پاسخ
نه فعلا بذارین یکم دعوا راه بیفته تا بعدش که مشکلات حل شدن بتونیم یه مدت راحت به کارمون ادامه بدیم. الان بستن این تاپیک مطمئنا به نفع تالار و اعضا نخواهد بود.
پاسخ
معذرت میخوام
تمام اونچه که پیش اومده نتیجه بی تدبیری من بوده و هست . مسئولیت این سوتفاهمات رو تماما می پذیرم .
در این جمع من تنها کسی هستم که شایسته ملامتم و این باعث شرمساری منه ! فکر میکردم با نگذاشتن پست همه چیز فراموش میشه برای همین خواستم تمام تاپیکم رو پاک کنم اما بلد نبودم با خوشحالی میگم اگر کسی بلده از طرف من مجاز به این کاره .
لطفا متوجه باشید که نفس بحث کردن کار ناشایستی نیست چون اندیشه ها بدون برخورد و تصادم با هم محکوم به مرگ هستن اما بدون آگاهی و رعایت اصول این کار فقط موجبات خدشه دار شدن غرور و دل شکستگی افراد حاضر در مباحثه فراهم میشه . من اصول این کار رو نادیده گرفتم و بابی رو گشودم که همه شما رو درگیر کرد . خواهش میکنم منو مسبب این پیشامد بدونید و با قبول عذرخواهی من بحث رو خاتمه بدید . اینطوری هم من رو مدیون خودتون کردید هم فرصت بازگشتن به مباحث علمی رو پیدا میکنید .
دوستان من اندیشه های آزاد و کسانی که از استبداد فکری به دورند از طریق کلمات شایسته بین هم پل می زنن . من شما رو صاحبان این نوع اندیشه و برخوردار از روح آزاد منشی دیدم با پایان دادن به این خصومت ها که تنها دلیلش در نظر نگرفتن مناسبات تالار از طرف من بود مطمئنم کنید که ارتفاع فکری بلندی دارید و من در مورد همگی درست قضاوت کردم .
سپاس
پاسخ
[COLOR="#0000FF"]سلام دوست عزیز
من از طرف خودم اگه خدای ناکرده بی حرمتی به شما شد معذرت میخوام به قول دوستمون شاید وجود شما برای این انجمن بسیار مفید باشه . ورودتون رو به این انجمن تبریک میگویم و از حسن نظرات شما ممنون . شاید حق با شما و بقیه دوستان باشه بهتره به این بحثها خاتمه بدیم . هر چند ابراز گله و شکایت خاله زنک بازی نیست فقط بهتره کمی خودمون رو کنترول کنیم و از ابراز برخی از الفاظ که لایق این انجمن و اعضاء محترمش نیست خودداری کنیم . ولی خب چه میشه کرد دیگه با بعضی از ادبیاتها باید ساخت . در هر صورت من به نوبه خودم از بزرگواریتان کمال تشکر رو دارم .[/COLOR]

[COLOR="#0000FF"]باور کنید آسمان و مسائلش اونقدر قشنگ هستن که درکنارش خیلی چیزها رو بشه تحمل کرد .
از این لحظه به بعد امیدوارم همه چیز به آسمون و زیبائیهاش ختم شه نه چیزای دیگه ...............[/COLOR]
پاسخ
باسلام.
این سوژه برای پیشرفت بهتر تالاره. اما دوستان این اصلاً دیدیه نمیشه.
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
من هم از سراب تشکر میکنم که با این پستشون به همه چیز خاتمه دادن که بزرگواری زیادی کردن. هر چند که شکسته نفسی کردن.
امیدوارم این تاپیک به کلی فراموش بشه و باز هم درخواست میکنم که تمام پستهای نامربوط پاک بشه تا همه فراموش بشن.
امیدوارم این تجربه ای باشه که دیگه همچین اتفاقاتی نیافته و همه دوستان مثل قبل در این تالار حضور پررنگ داشته باشید.
پاسخ
سعی بر اینه که تا جایی که امکان داره پست ها رو حذف نکنیم. آقای جعفری زاده رو مطلع میکنیم.
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
[COLOR="#0000FF"]- حكایت زیر چه پیامی برای شما دارد:
او گفت : بیایید تا نزدیك لبه !
آنها گفتند: ما می ترسیم.
او گفت : بیایید تا نزدیك لبه !
آنها آمدند
او, آنها را هل داد... و آنها پرواز كردند!!

عزیزان بیائید از هم درس بگیریم درس خوب پرواز را .
[/COLOR]
پاسخ
من اگه نتونستم منظورمو خوب برسونم از شما جناب سراب عذر خواهی می کنم. باز هم میگم شما مشکلی در تالار بوجود نیاوردید.
اما همچنان اعتقاد دارم که اگه بخوایم از ادبیات خشک کتابی استفاده کنیم هیچکس به این تالار نزدیک نمیشه و خودشو از جنس افرادی که تو تالار هستن نمیدونه.
و من همچنان از شما جناب mars دلگیرم. چون همچنان پشت حرفاتون اثری از صلح و دوستی دیده نمیشه و مثل اینکه شما قصد ندارید به دعوا خاتمه بدید. تنها نوشتن اینکه باید با این رفتار ها ساخت برای رفع این مشکل کافی نیست. من به هیچ وجه توقع عذر خواهی ندارم ولی امیدوارم حداقل در مورد من واضح و بی پرده صحبت کنید.
پاسخ
[COLOR="#0000FF"]سلام
ما دشمن نبودیم و تنها مسائلی رو به چالش کشیدیم که شاید به نفع هر دو ما بوده دیدگاه دیگران از ما خیلی مهمه قصد ندارم دوباره مسائل رو تازه کنم . هیچکس با خشک برخورد کردن موافق نیست اما ادای بعضی از الفاظ باور کن دور از شخصیت شما و اعضای محترم تالار ه . من صمیمانه دست شما رو میفشارم و اگر حرفی زدم که رنجش شما رو به دنبال داشت از شما عذر خواهی میکنم . .......... پاینده باشید .[/COLOR]
پاسخ