پیشنهادها و انتقادات از انجمن و اعضا
[COLOR="#0000FF"]
Parastoo نوشته: باسلام.
این سوژه برای پیشرفت بهتر تالاره. اما دوستان این اصلاً دیدیه نمیشه.

[B]سلام

دیگه بستن و ادامه سوژه واسه من یکی مهم نیست . هدف چیزه دیگه ای بود که یه جور دیگه ازش برداشت شد . فقط همین اندازه میگم این بد نیست که به جای فرار از مسائل با مسائل برخورد کرد . قرار نیست ما همو تحمل کنیم چرا که در نهایت روزی این تحمل سر خواهد آمد . قرار نیست از مسائل فرار کنیم وقتی در نهایت امر با مسائل روبرو خواهیم شد . فرهنگ گفتگو و بحث را باید به جای فرهنگ دعوا و ستیز جا انداخت . قرار نیست روبروی هم بنشینیم بلکه قراره در کنار هم بنشینیم و این علم رو با هم دنبال کنیم . قرار نیست بخاطر ترس از ایجاد دعوا و ستیز از گفتن انتقاد طفره بریم . کمی عمیق تر نگاه کنیم .
قرار بود تاپیکهای علمی بحث خودشون رو دنبال کنند و اگه پیشنهاد های خوب و یا انتقادهای سازنده ای باشه اینجا عنوان بشه . این به این خاطر بود که دیگر تاپیکها خالی از بحثهای متفرقه باشن . همینجوریش هم تا همین اندازه من مطمئن هستم از این به بعد خیلی بیشتر رعایت خواهد شد . و نتیجتا بد نخواهد بود .
قرار نبود من یا جناب REGULUS یا هر شخص محترم دیگه ای درگیر بشیم. regulus عزیز من با شما دشمنی و دعوائی ندارم فکر کنم هر دوی ما به اندازه کافی بزرگ شده باشیم .
در نهایت اگر ایجاد این سوژه یا پست به شخصیت کسی لطمه ای وارد کرده خالصانه معذرت میخواهم . [/COLOR][/B]
پاسخ

پیام‌های این موضوع
پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - توسط مهمان - 07-05-2006, 04:31 PM
پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - توسط مهمان - 08-16-2007, 05:05 AM
پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - توسط mars - 10-23-2011, 01:38 PM