پیشنهادها و انتقادات از انجمن و اعضا
Castor va Pollux نوشته: با سلام.
شاهد این هستیم که دوستان تمهیدات خوبی جهت ارتقاء تالار گفت و گو انجام دادند.این حرکات که عموما خودجوش بوده(به این معنا که مستقیما توسط گروه مدیران انجام نشده)بیان کننده ی پتانسیل بالای اعضا در ایجاد یک فروم علمی خوب است.به طور مثال تاپیک های سوال هفتگی،این چه جرمیه؟؟؟(به طور خاص این تاپیک خیلی نظرم رو جلب کرد و به خاطر این ایده جدا باید به محمدرضا آفرین گفت) یا تلاش به جهت گشت رصدی اعضای فروم و...خیلی خوشحالم کرد.با این حال برای به نتیجه رسیدن این اقدامات لازمه که یک سری قوانین در مورد این فروم اضافه بشه.ببینید برای مثال هر کسی می تونه هرموقع خواست سوال هفتگی طرح کنه که اصلا جالب نیست.گاهی سوالاتی رو داریم که با اعتراض به جای اعضا مبنی بر غیر استاندارد بودن یا ساده بودن مواجه می شه و بعضا پیش میاد که یک ماه این تاپیک بدون سوال می مونه ومشکلاتی از این دست که در تمام این مدل تاپیک ها وجود داره.چنین تاپیک های خاصی به نظرم لازمه یک مسئول برای خودش داشته باشه که بتونه به امورش ساماندهی کنه.کسی که متخصص باشه.
در کنار این ها مشکلی که فکر می کنم در تالار وجود داره تعداد بی رویه ی تاپیک ها و مفهوم نبودن عنوان تاپیکه که استفاده از تالار رو خیلی سخت می کنه و باعث میشه خیلی جاهاش از دست مدیریت خارج بشه.در این مورد بعد ها دقیق تر خواهم شد و جزئی موارد رو عرض می کنم.
و در پایان این که ایا مدیریت محترم موافق هستند چنین تغییراتی در تالار ایجاد بشه و کار رو شروع کنیم؟
متشکرم از همگیتون.ایده هام رو دقیق تر به طور خصوصی عرض می کنم
قلمروی حکومت من در اسمان است "بتهوون"
پاسخ

پیام‌های این موضوع
پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - توسط مهمان - 07-05-2006, 04:31 PM
پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - توسط مهمان - 08-16-2007, 05:05 AM
پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - توسط Castor va Pollux - 10-22-2012, 10:59 AM