پیشنهادها و انتقادات از انجمن و اعضا
*بیایم یه سری مزایای مادی هم در نظر بگیریم. مثلا به سه نفر اشتراک یک سال ماهنامه نجوم بدیم. پکیج های استروتاکی درست کنیم . که متشکل بشه از یه لیوان که یه طرفش همین هدر سایت باشه و اگه شد یه طرفشم یه عکس نجومی به انتخاب خود کاربر،و یه پوستر آسمان شب.به افراد فعال هدیه بدیم. در مورد هزینشم فکر نکنین من فکرشو کردم.
*دعوت کنیم از اساتید ومربیان مجرب . من میتونم با چند نفر تماس بگیرم.(هرکسی باهاشون ارتباط داره ازشون دعوت کنه البته این باید زیر نظر یه نفر باشه که از یه نفر چند بار دعوت نشه)بعضی بخشها هم خودمون بهترینا شو داریم.مثلا توی بخش عکاسی خودکفا هستیم تقریبا.

*بیایم تیم بفرستیم ماراتن از طرف تالار. لازم نیست حتما فنی باشن. حتی توی بخش آموزشی. واسه کسانی هم که میرن ایده هایی دارم که بهتره همون موقع غافلگیر بشن.

*قسمت کودکان سایت باید فعال بشه. باید برای بچه ها اهمیت خاصی قائل بشیم. اونها آینده ما هستن و باید بینشون فرهنگ سازی کرد. اشتباهات رایجی بین نسل های قبلی ما بوده که متاسفانه مثل ویروس منتشر شده و هی نسل به نسل گشته.
و یه ایده خیلی خیلی به نظر خودم ناب دارم که یه کوچـــــــــــــــــیک باید روش کار شه. افرادی که از انجمن ها توی تالار عضون زمان برنامه های نجومی که شد توی غرفه هاشون بیان تالارو معرفی کنن.توی این میتونیم برای بخش کودکانم یه کارایی انجام بدیم.

*مثلا قبلا سازمان فضایی یه کتابهایی چاپ میکرد مخصوص کودکان. اگه باشن هنوزم من میتونم از سازمان بگیرم که بچه ها توی برنامه هاشون استفاده کنن. (پست میشه واسشون). ما یه تالار داریم. مهمترین کارش آموزش به ماست و ما هم برای ترویج علم ستاره شناسی باید اطلاع رسانی کنیم.وقتی این مسئله حل شد چند نفر رو انخاب کنیم که بشن مسئول ارتباط باسازمان. که خستگی و دردسر واسشون نداشته باشه.(هزینه بر نیست)
همونطور که محمد رضا گفت نمیخواد مسابقه بدیم امابیاید که کلمه ""تالار ستاره شناسی"" رو درست معنی کنیم.

و در پایان
نمیخوام با هزینه های مادی کسی اینجا جذب بشه یا بمونه اما واقعیتt، راه هایی هستن که با اونها میتونیم همه رو باعلاقمون آشنا کنیم وآسمون رو جولانگاه نگاه و فکر انسان امروز کنیم.اینا گاهی هزینه بر هستن. مثل هزینه هاست همین تالار. یا حتی برق و هزینه اینترنتی که استفاده میکنیم تا بتونیم بیایم تا سوال بپرسیم و شاید بتونیم به سوالی جواب بدیم. و اینکه ...
دیگه هیچ.سلامتی شما و بهتر شدن تالار
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ

پیام‌های این موضوع
پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - توسط مهمان - 07-05-2006, 04:31 PM
پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - توسط مهمان - 08-16-2007, 05:05 AM
پیشنهاد ات و انتقادات از انجمن و اعضا - توسط M_Saturn - 07-08-2013, 11:32 AM