عجیبه!!!!
Virologist نوشته: اما اگر اونها وجود دارن و خیلی پیشرفته تر از ما هستن پس چه لزومی داره خودشنو از ما مخفی کنن
یه بنده خدایی می گفت تنها دلیل وجود موجودات هوشمند فضایی این هست که سعی ندارند با ما ارتباط برقرار کنند :lol:
-- -.-- -.. . .- .-. ...- . -. ..- ... -.-- --- ..- .- .-. . -- -.-- .-.. --- ...- . ..- -. - .. .-.. ... ..- -. --. --- . ... -.. .- wechatکسی نبود؟!!.-. -.-
پاسخ
شاید میترسن :lol: :lol:
اگر خواهی بمیری بی بهانه / بخور ماست وخیار وهندوانه!
پاسخ
کسی در مورد یوفو بر فراز مسجد قبه صخره در اورشلیم چیزی شنیده در 28 ژانویه 2011 اتفاق افتاده
پاسخ
خب تعریف کن ببینیم چی شده.
پاسخ
نقل قول:اما اگر اونها وجود دارن و خیلی پیشرفته تر از ما هستن پس چه لزومی داره خودشنو از ما مخفی کنن
نظر من اینه که یه عده از اونا همان شیاطین هستند اما ارتباط اونها کاملا سری است حتی کسانی که با اونا ارتباط دارند نیز اکثرا اینو نمی فهمند اینا به نظر من مفسد ترین و احمق ترین موجوداتن زیرا می خوان به خدا ثابت کنند که انسانها همیشه گمراهند و نا فرمانی خدا رو میکنن(اونا با خلقت انسان مخالف بودن ) البته عده بیشتری از اونام موجودات خوبین ولی بنا به پیمانی که شیاطین با خدا دارن اونا هم حق ارتباط گسترده ندارند مخصوصا در عصر حاضر که مردم اگاه ترند و ارتباطات گسترده اما در تمدنهای باستان اونا رو خدایان لقب میدادند (سواران بر ارابه های اتشین :!: :!: :!: )و ارتباط اونا بیشتر بود من یه جایی خوندم یه نفر سالها قبل که دانشمندان بدونند چیمبورازو از اورست بلندتره اون فرد با یوفوها ارتباط داشته و از اونا شنیده که سنجش ارتفاع بر اساس سطح دریاها اشتباه است و باید از مرکز زمین حساب کرد و مناطق استوایی بیشترین فاصله تا مرکز زمین را دارند و چیمبورازو در اکوادور در مناطق استواییه البته ادرس این خبر خاطرم نیست(راستی داستان سینوهه پزشک مصری و قسمت غار جزیره کرت رو خوندین من مطمئنم کاهن های اون غار با شیاطین ارتبا ط داشتن همچنین کاهن های معبد امون و کارهای جادو گری که انجام می دادن شک ندارم جادو گری را یوفو های بد به جادو گران اموزش دادن و هزاران مورد دیگر مثل بنیانگزاران کمونیسم و فروید یسم و...)

اصلا هیچوقت با خودتون فکر کردین چرا در متون دینیه ما میگن اجنه شما رو میبینن و شما اونا رو نمیبینین خب احتمالا دلیلش اینه اونا با تلسکوپهای پیشرفته اعراب حجاز رو میدیدن اما اعراب این وسایل رو نداشتن

شیاطین خودشونو به شکل واقعی به سوژه هاشون نشون نمیدن اونا گریم یا جراحی پلاستیک یا یه چیزایه پیشرفته تر بکار میگیرن مثلا شاید جادو گران یا کاهنان اونا رو شکل انسان دیدن البته اونا از دخالت فیزیکی در امور منع شدن و مثلا هیچوقت نمیتونن انسان صالحی رو ترور کنند چون اجازه این کار رو ندارند و مهلت تا قیامت را خدا با شروطی به انان داده است شاید بپرسین زبان ما رو از کجا یاد گرفتند من فکر میکنم اونا بخشی ازشو از قدیمیان و بخشی رو از سوژ های الان و دزدیدن افرادی و گرفتن اطلاعات از مغزشون یعنی مغز ما واسه اونا مثل یه سی دی است بعد هم زمانی که اون افراد پیششون بودن رو از مغزشون پاک میکنن
پاسخ
Confusedhock: Confusedhock: واوالله
پاسخ
تا حالا کسی اینجا Spore بازی کرده؟
پاسخ
بله؟spore Confusedhock:
پاسخ
فکر کنم منظورش dark spore هستش.
این همه نقش عجب بر در و دیوار وجود هر که فکرت نکند ، نقش بُوَد بر دیوار
«بوستان سعدی»

حسین ابراهیمی
پاسخ
dark sporeچیه؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان