مثلث برمودا چیست
من نمی تونم اطلاعات دقیقی به شما بدم. به همین دلیل هم نظری از خودم نمی دم.

اما به یه سری چیزا مشکوکم، مثلا:

پروژه ی مونتاک و پروژه ی فیلادلفیا. می تونید از لینک های زیر استفاده کنید.

ramtinlike.wordpress.com/.../پروژه-اسرار-آمیز-فیلادلفیا-و-تونل-زمان

http://en.wikipedia.org/wiki/Philadelphia_Experiment

http://metaweek.blogfa.com/post-2.aspx

من فکر می کنم این دوتا موضوع (مثلث برمودا و آزمایش فیلادلفیا) خیلی به هم ربط دارن.
پاسخ
یعنی شما میگین با انجام این آزمایشات یه مرکز ثقل گرانشی مغناطیسی در اونجا درست شده و هر چیز فلزی که به اون منطقه نزدیک میشه رو به خودش جذب میکنه و به یه بعد زمانی یا مکانی دیگه انتقال میده؟
به آسمان مینگرم.
دنباله داری را میبینم!
به سمت خورشید در حرکت است..
به اطرافم مینگرم،نوری به سمت من در حرکت است!
آه چه سعادتی...
پاسخ
بله. یکی از احتمالاتی که می دم همینه. و دیگری اینه که هر دوی اینها (مثلث و فیلادلفیا) یه بازی سیاسی برای قدرتمند نشون دادن آمریکا باشه. خب آخه کشوری که یه همچین قدرتی داره، دیگه نیازی نداره که یک بمب اتمی راست بندازه رو سر یک ملت. می تونه خیلی راحت تر این کارو بکنه.

به احتمال زیاد آزمایش فیلادلفیا یه شایعه ی جعلیه که به خواست دولت آمریکا پخش شده تا وجهه ی اونارو بالا ببره. مثل خیلی دیگه از بلوفهایی که می زنن. مثلث برمودا هم یه واقعه ی طبیعیه که توسط ژورنالیستهای سودجو بزرگ شده تا بر ادعای آمریکایی ها (فیلادلفیا) صحه بذاره.
پاسخ
منم با نظر شما موافقم.
اگه آمریکا صاحب چنین تکنولوژی بود،حتما استفاده های دیگه ای ازش میکرد!
به آسمان مینگرم.
دنباله داری را میبینم!
به سمت خورشید در حرکت است..
به اطرافم مینگرم،نوری به سمت من در حرکت است!
آه چه سعادتی...
پاسخ
دوستان به نظر من هم این مسئله رو زیادی بزرگش کردن.به نظر من دلیل مثلث برمودا وجود یک میدان مغناطیسی فوق العاده قوی هستش.اینکه افرادی که به اونجا رفتن و گفتن زمان اونجا متوقف شده هم قبول ندارم.مثلا طرف میگ من زمانی که وارد اون منطقه شدم عقربه های ساعتم ساعت 10رو نشون میداد و با توجه به گفته های شاهدان ماجرا ایشون 2ساعت غیبشون میزنه و وقتی دوباره به جای اولیشون برمیگردن بازم عقربه ها ساعت 10 رو نشون میدن.خوب معلومه که میدان مغناطیسی که اونقدر قویه رو ی مکانیسم عمل یک ساعت مچی عقربه ای تاثیر میذاره.شاید اگه اون فرد یه ساعت کامپیوتری با خودش برده بود نتیجه چیز دیگه ای میشد.این مثلث برمودا بیشتر برای تشویش اذهان عمومی مردمه(نظرشخصیم بود)
هرکجا هستم باشم ، آسمان مال من است!
پاسخ
ولی حواستون به این باشه که این مثلث همیشه قدرتش رو نشون نمیده و زمان های خاصی شروع به فعالیت مینکنه. نظر من اینه که اگه ربطی هم به میدان مغناطیسی داشته باشه دلیل یک این نمیشه که بگیم این یک پدیده ی سادست و زیادی بزرگش کردن.دلالیل خیلی عجیب و فراتر از علم میتونه این مثلث رو ایجاد کرده باشه. با این که من عقایدم وحشتناک متافیزیکیه ولی ربط این موضوع به موجودات فضایی واقعا مسخرست
چرا ماه انقد نگاه میکنه؟ کاره دیگه ای نداره؟ اه اه
پاسخ
خوب يكي علل بوجود آمدن ميدان مغناطيسي زمين ، وجود فلزات مغناطيسي مذاب در هسته ي زمين است.همون طور كه ميدانيم پوسته ي زمين روي لايه ي نيمه جامد و خميري شكل گوشته حركت مي كنه.به نظر من شايد اين حركت باعث قوي و ضعيف شدن ميدان مغناطيسي زمين در مكاني مثل مثلث برمودا شود و به همين علت گاهي اين اتفاقات در اين مكان رخ مي ده و گاهي هم نه.
نامفهوم ترین جمله ی دنیا این است که انسان بداند دنیا قابل فهم است
آلبرت انیشتین
غیر ممکن هیچ گاه غیر ممکن باقی نمی ماند...
http://persiansky2010.blogfa.com
پاسخ
اگه ممکنه در مورد ایده خودتون بیشتر توضیح بدید چون یه چیزاییش جور در نمیاد-برطرفشون کنیم
دوستان برای اطلاعات بیشتر در زمینه مغناطیس زمین میتونن کتاب علوم زمین پیش تجربی رو مطالعه کنن-فکر میکنم در دسترس همه باشه(چند بار دیگه هم دوستان در این مورد یا سوال پرسیده بودن یا پست داده بودن-اطلاعات این کتاب خیلی میتونه کمکتون کنه)
هرکجا هستم باشم-آسمان مال من است!
پاسخ
supr nova نوشته: خوب يكي علل بوجود آمدن ميدان مغناطيسي زمين ، وجود فلزات مغناطيسي مذاب در هسته ي زمين است.همون طور كه ميدانيم پوسته ي زمين روي لايه ي نيمه جامد و خميري شكل گوشته حركت مي كنه.به نظر من شايد اين حركت باعث قوي و ضعيف شدن ميدان مغناطيسي زمين در مكاني مثل مثلث برمودا شود و به همين علت گاهي اين اتفاقات در اين مكان رخ مي ده و گاهي هم نه.

اگه به این راحتی قابل استدلال بود که دیگه اسمش برمودا نبود. اگه اینطوری بود که سال ها پیش زمین شناسان به طور دقیق این موضوع رو گفته بودند.

ضمنا میشه توضیح بدید چرا حتی یه تخته چوب از لاشه ی کشتی های غرق شده پیدا نشده؟
چرا ماه انقد نگاه میکنه؟ کاره دیگه ای نداره؟ اه اه
پاسخ
iman2 نوشته:
supr nova نوشته: خوب يكي علل بوجود آمدن ميدان مغناطيسي زمين ، وجود فلزات مغناطيسي مذاب در هسته ي زمين است.همون طور كه ميدانيم پوسته ي زمين روي لايه ي نيمه جامد و خميري شكل گوشته حركت مي كنه. به نظر من شايد اين حركت باعث قوي و ضعيف شدن ميدان مغناطيسي زمين در مكاني مثل مثلث برمودا شود و به همين علت گاهي اين اتفاقات در اين مكان رخ مي ده و گاهي هم نه.

اگه به این راحتی قابل استدلال بود که دیگه اسمش برمودا نبود. اگه اینطوری بود که سال ها پیش زمین شناسان به طور دقیق این موضوع رو گفته بودند.

ضمنا میشه توضیح بدید چرا حتی یه تخته چوب از لاشه ی کشتی های غرق شده پیدا نشده؟
اینا همه چیزایی هستن که دهن به دهن گشته و به ما رسیده. اصلا کی این رو گفته و کی تأییدش کرده؟ (پیدا نشدن لاشه ی اجسام ناپدید شده رو می گم.)

به همین دلیل هم به نظرم کش دادن این موضوع زیاد جالب نباشه. چون ما خودمون چیز دقیقی از این واقعه نمی دونیم و تمام چیزهایی که شنیدیم هم حرف آدم هایی با افکار متفاوته. شاید این کلا یک بازی سیاسی باشه. به همین خاطر هم زیاد فکرتونو مشغول این بحث نکنید.

اینو می گم چون من خودم خیلی دنبال این بحث رو گرفتم. اما هر چی می دیدم یک سری اطلاعات بدون منبع یا با منابع غیر معتبره.

اینو دوستانه می گم بهتون: وقتتونو پای مثلث برمودا تلف نکنین
پاسخ