*مهم و خیلی عجیب*
دوست عزیز این چیزی رو که شما دیدید شبیه شو من 1 ماه پیش توی فیلم:
the forth kind(نوع چهارم) دیدم که بر اساس واقعیت ساخته شده. این فیلم درمورد ادم هاییه که موجودات فضایی رو میبینن و بعدش پیشه یک مشاور میرن و... نظر من اینکه یک بار شما این فیلمو ببینید شاید بدردتون بخوره. شاید هم شما یکی از اونا رو دیده باشید چون این چیزایی رو که شما تعرف کردین شبیه اونیه که تو فیلم دیدم.
پاسخ
omid1100 نوشته: دوست عزیز این چیزی رو که شما دیدید شبیه شو من 1 ماه پیش توی فیلم:
the forth kind(نوع چهارم) دیدم که بر اساس واقعیت ساخته شده. این فیلم درمورد ادم هاییه که موجودات فضایی رو میبینن و بعدش پیشه یک مشاور میرن و... نظر من اینکه یک بار شما این فیلمو ببینید شاید بدردتون بخوره. شاید هم شما یکی از اونا رو دیده باشید چون این چیزایی رو که شما تعرف کردین شبیه اونیه که تو فیلم دیدم.
مرسی دوست عزیز حتما میرم این فیلم رو میبینم
پاسخ
اون چیزی که شما دیدید شبیه به این نبود. :?:

فایل‌های پیوست
.jpg   img-3d-animations-alien-song-cross-pro-376.jpg (اندازه 129.53 KB / تعداد دانلود: 204)
و خداوند اسمان را آفرید..........
پاسخ
واقعاً شما خنددار شدین دوستان. این تصویر را از کجا آوردین که ای طوری همه را به خنده وادار کرده :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
پاسخ
احیانا تازگی ها سراغ علوم غریبه یا ارتباط با اجنه نرفتید؟
قلمروی حکومت من در اسمان است "بتهوون"
پاسخ
دوست عزیز قضیه رو جدی بگیرید چون موارد مشابه با شما رو دیدم یا شنیدم که توهم های کاملا از نظر خودشون واقعی داشتن. موجودات یا افرادی رو میدیدن یا صدا هایی رو میشنیدن که با اصرار می گفتن واقعی بودن و این ویژگی مغز انسانه که چنان واقعی صحنه رو جلو چشمتون تصویر میکنه که یه ذره هم به اصالتش شک نمی کنی. اون مثال مرد توی گندمزار یا شنیدن پچ پچ توی خونه. ونسون ون گوک رو میشناسی صدایی میشنیده که بش می گفته گوشتو ببر و برای معشوقت بفرست و اون هم این کار را کرده که از اون موقع این نوع توهم معروف شده به توهم ون گوک. توهم ها ممکنه بینایی یا شنوایی یا هر دو باشند. این وضعیت ممکنه به صورت اولیه باشه مثل دیدن جرقه یا دود و اجسام خط خطی.
این وضعیت رو کاملا جدی بگیر سن اوجش حدود 18 تا 30ساله. باید اول به یه دکتر روانشناس مراجعه کنی. ناراحت نشو . حتما این کارو بکن باید حتما بررسی دقیق انجام بشه.
چون شبنم اوفتاده بدم پیش آفتاب .......مهرم به جان رسید و به عیوق برشدم (سعدی)
www.negarestan.aminus3.com
پاسخ
Sagittarius نوشته: دوست عزیز قضیه رو جدی بگیرید چون موارد مشابه با شما رو دیدم یا شنیدم که توهم های کاملا از نظر خودشون واقعی داشتن. موجودات یا افرادی رو میدیدن یا صدا هایی رو میشنیدن که با اصرار می گفتن واقعی بودن و این ویژگی مغز انسانه که چنان واقعی صحنه رو جلو چشمتون تصویر میکنه که یه ذره هم به اصالتش شک نمی کنی. اون مثال مرد توی گندمزار یا شنیدن پچ پچ توی خونه. ونسون ون گوک رو میشناسی صدایی میشنیده که بش می گفته گوشتو ببر و برای معشوقت بفرست و اون هم این کار را کرده که از اون موقع این نوع توهم معروف شده به توهم ون گوک. توهم ها ممکنه بینایی یا شنوایی یا هر دو باشند. این وضعیت ممکنه به صورت اولیه باشه مثل دیدن جرقه یا دود و اجسام خط خطی.
این وضعیت رو کاملا جدی بگیر سن اوجش حدود 18 تا 30ساله. باید اول به یه دکتر روانشناس مراجعه کنی. ناراحت نشو . حتما این کارو بکن باید حتما بررسی دقیق انجام بشه.
دوست عزیز واقعا از شما ممنونم حرف شما کاملا درسته و من کاملا حرف شما رو تایید می کنم من میدونم که همچین بیماری وجود داره که بهش میگن روان پریشی اما من روان پریش نیستم من کاملا منطقی به اتفاقات نگاه می کنم ، من برای شما یک پیام خصوصی می فرستم و به شما اعتماد می کنم امیدوارم که بتونی کمکم کنی
پاسخ
اوضاع سایت داره خیلی بد می شه.
واقعا متاسفم
جای این حرفا ، حتی اگه صحیح هم باشه این جا نیست آقایان و خانم های منجم ( ستاره شناس ) !!!
عضو هیئت سرپرستی انجمن نجوم افلاک
http://www.kiarash.aminus3.com

کیارش مشعوفی
پاسخ
doctorp30 نوشته: اوضاع سایت داره خیلی بد می شه.
واقعا متاسفم
جای این حرفا ، حتی اگه صحیح هم باشه این جا نیست آقایان و خانم های منجم ( ستاره شناس ) !!!
كاملا با كيارش جان موافقم بده مثلا اسممون منجمه :oops: :oops: :oops: :oops:
تا مرهم زخم کهنه ما نمک است
هر سو که نگاه می*کنم قاصدک است
من ماندم و یک درد به نام*ِ پرواز
این درد میان مَردها مشترک است
پاسخ
سلام

جالب بود. البته چون بحث "فرازمینی‌ها" بخش قابل توجهی از علم نجوم رو تشکیل میده، شاید نشه گفت که اینجا اصلاً جای این حرفا نیست. کما اینکه ما قبلاً سوژه‌ای مثل "خوابهای نجومی" رو هم داشتیم و کسی هم ایراد نمی‌گرفت.

بنظر میاد موضوعی که دوست عزیزمون مطرح کردن یکی از مسایل داغ نجوم امروز هست. همه دیگه آلان در انتظار فرازمینی‌ها هستند. محاسبات و برآوردهای برجسته‌ترین اساتید کیهان‌شناسی جهان، موضوع وجود فرا زمینی‌ها رو اثبات کرده. سفینه‌های فضایی مثل ویجیرها عملاً به جهت ارتباط با فرازمینی‌ها از سالها قبل ارسال شدند و ...

نجوم ابعاد مختلف و گسترده‌ای داره و واقعاً نمیشه با اون مثل علوم دیگه رفتار کرد. (دید صرفاً علمی). این مبحث بدلیل طبیعت خودش با احساس و تخیل فراوانی همراه است.

وقتی مکانیک کوانتوم در اوج پیشرفت علمی و محاسباتی خودش، امروز به فرضیه‌های فراتر از هر تخیلی مثل وجود جهانهای موازی میرسه، چطور با قطعیت میشه گفت خواب ایشون کاملاً مردود هست و صرفاً نتیجه شروع و بیداری مرحله حاد بیماری اسکیزوفرنی (جنون جوانی) است؟

بعنوان مثال شاید فقط یک لحظه تصور تحقق وجود جهانهای موازی بتونه از هر جنونی، آدم رو مجنون‌تر کنه. واقعاً سخت میشه با قاطعیت راجع به این مسائل اظهار نظر کرد.

البته من به دوست عزیزمون توصیه میکنم در صورت ادامه یافتن این عارضه حتماً و الزاماً به پزشک معالج مراجعه کنند و این موضوع رو هم که آیا در فامیل درجه یک ایشان چنین بیماری وجود داشته رو حتماً بررسی کنند.

ممنون/.
[SIZE=1][SIZE=1]...And, it was man's job to understand how it worked[/SIZE][/SIZE]
پاسخ