اشین دی زاکاریان
امروز حول و حوش ساعت 7 برنامه ای به نام غیر منتظره پخش شد که از آقای اشین دی زاکاریان عکاس محبوب کشور دعوت شده بود.
همچنین تعدادی از عکس های زیبای ایشون در اون برنامه به مجری گری خانم نامداری پخش شد.
در ابتدا آقای زاکاریان به معرفی خودشون پرداختن و در حین پخش تصاویر یه توضیح مختصری هم در مورد عکس ها میدادن.
ولی من از وقت بسیار کم این برنامه متاثر شدم , چرا که مسئولان صدا و سیما کلا برای علم و هنر ارزشی قائل نیستن.
آقای زاکاریان شاید دیگه فرصت اومدن به این برنامه رو نداشته باشن , از طرفی چون موضوع در مورد عکاسی و نجوم هستش , طبیعیه که در 10 الی 15 دقیقه نمیشه بهش پرداخت.
مجری هر سوالی که می پرسید باب جدیدی در بحث باز می شد که آقای زاکاریان تا میخواست بیاد و توضیح بده حرفش ناتموم و مطلب بریده می موند.

در کل ما برای علم و هنر ارزشی در کشور قائل نیستیم.
پاسخ
ee e e e من داشتم برنامه رو نگاه می کردم که جفتک وارو انداخت جوونها رو داشت نشون میداد . شانس بد من ، این قسمت از برنامه رو ندیدم Cry
پاسخ
اي كاش من هم ميديدم :oops: Cry
تا مرهم زخم کهنه ما نمک است
هر سو که نگاه می*کنم قاصدک است
من ماندم و یک درد به نام*ِ پرواز
این درد میان مَردها مشترک است
پاسخ
اي كاش!!!1 Sad
به آسمان مینگرم.
دنباله داری را میبینم!
به سمت خورشید در حرکت است..
به اطرافم مینگرم،نوری به سمت من در حرکت است!
آه چه سعادتی...
پاسخ
جفتک وارو زدن جوون ها دقیقا بعد از بخش آقای زاکاریان پخش شد و اسمش هم شهر نوردی بود :roll:
پاسخ
شوخی کردم بابا . ناراحت نشین
پاسخ
اما من کاملا جدی گفتم بعد از بخش آقای زاکاریان , یه ورزش جدید رو نشون داد به نام شهر نوردی که در اون جوونا با پریدن از روی ماشین و در و دیوار ورزش می کردن

از بحث دور نشیم
پاسخ
به نظر من هم برنامه های مربوط به نجوم در صدا وسیما خیلی کمه و مخاطباش رو ارضا نمیکنه.من چند بار به طرق مختلف به دو شبکه 4 و اموزش پیام دادم ولی به نظرم باید تعداد پیامها بیشتر باشه.واسه همین از دوستان خواهش میکنم شما هم به هر طریقی که میدونید به این دو شبکه پیغام بدید شاید اثر داشته باشه.ممنون.
ما جهان را چون طوماری باز کردیم وبه وقتش خواهیم بست.
پاسخ
rezash نوشته: به نظر من هم برنامه های مربوط به نجوم در صدا وسیما خیلی کمه و مخاطباش رو ارضا نمیکنه.من چند بار به طرق مختلف به دو شبکه 4 و اموزش پیام دادم ولی به نظرم باید تعداد پیامها بیشتر باشه.واسه همین از دوستان خواهش میکنم شما هم به هر طریقی که میدونید به این دو شبکه پیغام بدید شاید اثر داشته باشه.ممنون.
من که تاحالا چندین بار به شبکه چهار سیما ایمیل زدم . اما فایده نداشت .
پاسخ
اما به نظر من شبكه ي آموزش بهتر ميتونه كمك كنه تا برنامه هاي نجومي بيشتر بشه در تلويزيون
تا مرهم زخم کهنه ما نمک است
هر سو که نگاه می*کنم قاصدک است
من ماندم و یک درد به نام*ِ پرواز
این درد میان مَردها مشترک است
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان