اختر بيني...خيانتي خرافي به وسعت خشكي هاي كره ي زمين!
drdehghani نوشته: حالا بیایم و دو تا متولد مهر ماه و فروردین رو مقایسه کنیم:
متولد مهر یعنی ماه های اول زندگی خودش رو 9 ماه قبل و در فصا زمستان آغاز کرده. یعنی زمانی که خورشید مایل می‌تابیده! اشعه کمتری به جنین داده. گرمای کمتری داده و مثلا بیماری های ویروسی هم شایع بوده
متولد فروردین در تابستان زندگی خودش رو شروع کرده. یعنی هوا گرمتر. بیماری ها باکتریایی بیشتر و ....

سلام

من فکر میکنم، تابش خورشید فقط یکی از تاثیرات جانبی بر جنین انسانی در حین تشکیل اوست. هزاران اثر کنش از راه دور سماوی دیگر نیز وجود دارد که در هر لحظه تناوب چرخش زمین با لحظه قبل متفاوت است. حالا چه برسد به اینکه بخواهیم در یک ماه تغییرات را مقایسه کنیم.

مثلاً:

1- برآیند نیروهای جاذبه‌ای میلیاردها میلیارد... جرم آسمانی که در هر ماه سال بردار برآیند آن و مقدار آن در جهت خاصی قرار میگرد.

2- انتشار پالسهای الکترومغناطیسی با شدت، طیف طول موج طول و در جهات مختلف از ستاره‌های مختلف و سیاهچاله‌ها و ... در ماه‌های مختلف سال متفاوت است.

3- چگالی متفاوت ماده و انرژی تاریک، در ماهای مختلف سال تغییرات کمی خواهد داشت.

و .... خیلی دیگر از تاثیرات که برای ما ناشناخته‌ست.

لذا با این تفاصیل و توضیحات آقای دکتر دهقانی، ماه و حتی روز تولد باید تاثیرات عمیقی بر خصوصیات فیزیکی و روانی یک انسان داشته باشد. این کنش‌ها نه تنها در چند هفته اول بارداری، بلکه در تمام دوران بارداری و حتی شاید تا دو الی سه سالگی نوزاد انسانی تاثیرات قابل توجهی بر او دارند.

بنظر من طالع بینی هم مثل هر علمی دیگری که از دل تاریخ بر آمده، بخشی بر پایه مشاهدات واقعی و علمی و بخشی هم زایده تخیلات و خرافات مردمان آن زمان بوده است.

متشکر/.
[SIZE=1][SIZE=1]...And, it was man's job to understand how it worked[/SIZE][/SIZE]
پاسخ

پیام‌های این موضوع
اختر بيني...خيانتي خرافي به وسعت خشكي هاي كره ي زمين! - توسط New Astronomer - 07-27-2010, 09:28 AM

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان