پروژه فیلادلفیا(Philadelphia Experiment)
به نظر من که این جور مسایل رو وقتی ادم میخونه اگه کمی فکر کنه (در مورد اثبات یا ردش) فقط میتونه ردش کنه چون خود ازمایشها و اتفاقاتی که میفته تخیلی به نظر میاد بعدش در لا بلای همین قضیه اتفاقاتی عجیب تر رو میبینی که فوق تخیلیه.
هیچ کس تا خودش در متن این اتفاقات نباشه نمیتونه این مساله رو باور کنه چون با محیط پیرامون ما و عرف فیزیک متفاوته.از ان زمان تا حالا در این مورد بارها اظهار نظر شده و هر دفعه من خودم چیزهای جدیدتر و عجیب تری شنیدم.در حالی که هیچ منبع موثقی اینها رو تایید نکرده و هر بار منابع ناشناخته و غیر موثق این ماجرا رو با اب وتاب بیشتری تشریح میکنن.
من خودم اینو که دنیای عجیبی داریم هر چیزی امکان داره توش به وجود بیاد رو قبول دارم.ولی هر مورد عجیبی احتیاج به مدرک واسه اثباتش داره و گرنه این مسایل رو من به چشم داستانی تخیلی و سرگرم کننده میبینم.
واینکه دانشمندها اینگونه ازمایشات رو بدون در نظر گرفتن عواقبش و از همه مهمتر جون انسانها انجام بدن عجیب تره واگه انجامش داده باشن صد درصد باید مورد مواخذه قرار بگیرند.شمایی که میگی امریکا واسه اینکه قدرتش رو نشون بده این کارو میکنه اتفاقا با این کار داره نشون میده که واسه مردمش ارزشی قایل نیست.
من کلا این مساله رو تا حدود خیلی زیادی قبول ندارم یا حداقلش اینه که مساله در طی زمان دچار تغییر زیادی شده واصلا به ازمایش انجام شده متفاوته.
ما جهان را چون طوماری باز کردیم وبه وقتش خواهیم بست.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
پروژه فیلادلفیا(Philadelphia Experiment) - توسط rezash - 09-03-2010, 10:22 AM

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان