پربیننده ترین برنامه " آسمان شب " تمام شد!!!!
برای شما که کیوسک های اطرافتون مجله رو نمیارن اشتراک چیز خوبیه ولی ما که وسط تهران زندگی می کنیم و از خونمون تا دفتر مجله پیاده نیم ساعت راهه اینکه مجله 15ام هر ماه دستمون برسه خیلی زور داره. من امسال مشترک شدم به امید این که مجله به موقع دستم برسه ولی الان بعد از 4 ماه پشیمونم و منتظرم یه سال اشتراکم هر چه سریعتر تموم شه. حداقلش اینه که هر ماه پیاده میرم دفتر مجله پول میدم مجلمو به موقع میگیرم. اصلا مجله رنگی نخواستیم همون مجله سیاه سفیدو به موقع دستمون برسونن دعاشون میکنیم.
پاسخ
سلام!
من هم پاییز امسال مشترک مجله شدم ، به امید این که به قول شما مجله به موقع به دستم برسه ، اما بعد از چند وقت دیدم که نخیر، نه تنها به موقع به دستم نمی رسه، بلکه اگر خودم می خواستم بگیرم زودتر بهش می رسیدم(با توجه به این که ساکن تهران هستم) ، تازه وقتی مجله رو با پست برام میارن ، هیچ اطمینانی به سالم رسیدن مجله نیست! :x مثل همین دفعه ی اخیر که نمیدونم کدوم پستچی از خدا بی خبری ، مجله ی بیچاره ی من رو با تمام زوری که در بازوهای مبارکش بوده ، فرو کرده بود در صندوق پست!!! آخه یکی نبوده بگه برادر من ، یه بچه ی 2 ساه هم این رو تشخیص می ده که یه مجله که عرضش 20 سانته ، در یک شکاف صندوق که فقط 15 سانت عرض داره جا نمی شه و اگه بخوای به زور جاش کنی ، همین بلایی که سر مجله ی من اومده ، به سرش میاد!!!! :x Cry تازه خدا بهم رحم کرده که CDکه توش بوده نشکسته!!!!
...و در نهایت من هم مثل شما گفتم که چاره ای ندارم جز این که صبر کنم تا یک سال اشتراکم تموم بشه ... اما یه سری اتفاقات افتاد که این موضوع تا دوسال برای من ادامه خواهد داشت... باورتون میشه ، من 2 بار در مسابقه ی برنامه ی روی موج نجوم برنده شدم !!!!! :lol: :wink: حالا من تا دوسال دیگه "مشترک" نجوم هستم و تنها دلخوشیم اینه که مشترک مجله ای هستم که دوستش دارم!!! :wink:

"اگر از دیدن آسمان شب لذت می برید، تماشای اون رو به دوستان خود پیشنهاد کنید!"
پاسخ
سلام بچه ها میخواید تیتراژبرنامه آسمان شب روبراتون بزارم اگه میخواید بگید تابهتون آدرس بدم.
پاسخ
Night Sky 2 نوشته: سلام بچه ها میخواید تیتراژبرنامه آسمان شب روبراتون بزارم اگه میخواید بگید تابهتون آدرس بدم.

نیکی و پرسش ؟
حتما لینک دانلودش رو بذارید
پاسخ
لینک دانلود تیتراژبرنامه آسمان شب

http://www.pic.iran-forum.ir/images/540 ... 8isxku.rar

اگه مشکلی بود بگین
پاسخ
این که یه سری تصاویر از رصد عمومی در کنار برج میلاد بود ! تیتراژ اول برنامه نبودا ؟!
پاسخ
abadanastro نوشته: این که یه سری تصاویر از رصد عمومی در کنار برج میلاد بود ! تیتراژ اول برنامه نبودا ؟!

درسته حق باشماست من به خاطر همنام بودن اشتباه گرفته بودم تیتراژروحذف کرده بودم حالااگه میخواید اون قسمت ازروی موج نجوم که درمورد اتمام برنامه آسمان شب هست روبزارم البته فکرکنم خیلیها دیدنش
پاسخ
یه سوال دیگه در مورد ماهنامه نجوم کسی از مشترکین هست که شماره 205 به دستش رسیده باشه؟ من که دیگه دارم دیوونه می شم الان فروردین 90 اما شماره 205 که مال اسفند 89 بود هنوز دستم نرسیده.
در ضمن stella منم مشکل شما رو از وقتی مشترک شدم دارم. اولین شماره رو که از وسط تا کرده بودن انداخته بودن تو صندوق دو تا شماره بعدیم که چپونده بودنشون تو صندوق پاره شدن مثل شمام شانس اوردم CD چیزیش نشد. معلوم نیست این شماره چجوری بدستم میرسه. یا CD میشکنه یا مجله از وسط نصف میشه.
پاسخ
من چی بگم که شش شماره از یه مجله خارجی برام یکجا و بعد از شش ماه بوسیله پست برام اومد ! معلوم نیست داشتن 6 ماه با این مجله هام چه کار میکردن !
خیلی وقت ها اداره پست مقصر هستش .
پاسخ
Regulus نوشته: یه سوال دیگه در مورد ماهنامه نجوم کسی از مشترکین هست که شماره 205 به دستش رسیده باشه؟ من که دیگه دارم دیوونه می شم الان فروردین 90 اما شماره 205 که مال اسفند 89 بود هنوز دستم نرسیده.
در ضمن stella منم مشکل شما رو از وقتی مشترک شدم دارم. اولین شماره رو که از وسط تا کرده بودن انداخته بودن تو صندوق دو تا شماره بعدیم که چپونده بودنشون تو صندوق پاره شدن مثل شمام شانس اوردم CD چیزیش نشد. معلوم نیست این شماره چجوری بدستم میرسه. یا CD میشکنه یا مجله از وسط نصف میشه.

من مشترک نیستم ولی شماره 205ظاهرا اسفندوفروردین با همه چون توشهرماهم که همیشه هفتم میاوردن پنجم فروردین آوردن
پاسخ