پربیننده ترین برنامه " آسمان شب " تمام شد!!!!
گفتم شايد براتون جالب اين خبر رو كه چند روزي هست كه روي سايت شبكه 4 قرار گرفته رو بخونيد...

آسمان شب "را از شبکه 4 رصد کنید
سری جدید برنامه آسمان شب به تهیه کنندگی محمد جوزانی به زودی از شبکه چهارسیما به روی آنتن میرود
این برنامه که نزدیک به یک دهه از آغاز آن میگذرد سری جدید آن در 30 قسمت 40 دقیقه ای به زودی پخش خواهد شد.
محمدجوزانی درگفتگو با روابط عمومی شبکه چهارگفت:درسری جدید برنامه ازحالت گفتگوی یک طرفه خارج میشود وبخش های جدیدی ازجمله گزارش از رصد خانه های کشور و نجوم کودکان به برنامه اضافه
شده وقرار است در برنامه آسمان شب مخاطبان علاوه برآشنایی با علوم ستاره شناسی و پیشرفت های حوزه علم نجوم تازه ترین اخبار علم نجوم اطلاع رسانی شود.
او افزود: در این برنامه علاوه برگفتگوی کارشناسی با اساتید حوزه نجوم در بخش دیگری با کسانی که در حوزه نجوم به صورت آماتورفعالیت می کنند همچون عکاس نجوم و رصدگر آماتور گفتگو می شود.
به گفته تهیه کننده برنامه بخش پرسش و پاسخ ازدیگر بخشهای جدید این برنامه است که مخاطبان سئوالات خود را با کارشناسان برنامه مطرح خواهند کرد.
جوزانی گفت:این برنامه با آیتم های متنوع و پخش وله های تصویری از رنگ و تنوع خاصی برخوردار است و باعث می شود مخاطب از دیدن برنامه خسته نشود.
زهره جلال زاده،وحید کوه زاد و حسین انصاری مجریان این برنامه هستند.
نویسنده،کارگردان و تهیه کننده محمد جوزانی، طراح دکور مهندس دالکی، تصویربردار علی رستمی، تدوین امید حسن زاده، آهنگساز مهدی عشرتی از جمله عوامل این مجموعه هستند.
نوشته شده در تاریخ 20 فروردین1390

... :!: :!: :!: ...
پاسخ
این همون جعفری جوزانی ها نیست که صداسیما رو کپچر کردن ؟
پاسخ
only orion نوشته: خوش به حال کسانی که دوست دارند این برنامه رو ببینند!من که هیچ میلی برای دیدن این برنامه ندارم.

آره...واقعا هم ...!
ولي من خيلي دلم براي كساني مي سوزه كه در آينده به نجوم علاقمند مي شن! چون چنين كساني ديگه شانس ديدن "آسمان شب" رو ندارند!!! Cry شايد اگه "آسمان شب" نبود، من هم هيج وقت وارد نجوم نمي شدم!!! :oops:
... از كجا معلوم ، شايد اگه "آسمان شب" در حال حاضر بود،در اين مدت(همين چند ماهه كه برنامه تعطيل شده) عده ي ديگه اي هم به نجوم علاقمند شده بودند!!!! :roll:
پاسخ
بچه ها احساس نمی کنید این چند وقته شبکه 4 مستند نجومی بیشتر نشون میده.
مثل اینکه اه و ناله ما تو این یه مورد موثر بوده.
پاسخ
آره ، و ظاهرا حسابي هم اثر كرده ،‌چون همون شبي كه قرار بود "جويندگان كسوف" رو نشون بده، به جاش casmos و بعدش همlife رو نشون داد!!!!
كارشون به كجا كشيده... :lol: :lol: :lol: .... ولي تا "آسمان شب" رو به حالت عادي برنگردونن ، از آه و نفرين من يكي در امان نيستند!!! :lol:
راستي كسي شناختي از مدير جديد گروه دانش شبكه ي 4 نداره؟
پاسخ
راستی کسی از تصمیمات برادران فعال صفاریان پور (البته به غیر از نجوم) خبر نداره.
اخرین کاری که ازشون دیدم جشن بچه های دیروز بود. Confusedhock: :oops: :x
مثل این که قصد ندارن کاری انجام بدن. دیگه حامی بیشتر از ما چی می خوان. ما بدبختا که نمی تونیم بریم تو صدا و سیما بگیم می خوایم برنامه درست کنیم. استراحت بسه دیگه. شما رو به خدا یه کاری بکنین. ما که دیگه مردیم انقدر Cosmos و دیدیم. خدا بیامرز کارل ساگان هم روحش تو قبر به لرزه افتاد انقدر تکرار برنامشو دید.
پاسخ
آخ گفتی...من که دارم دق می یارم...اگه "روی موج نجوم" نبود، احتمالا من یکی که از افسردگی می مردم!!! :oops:
...اگه بشه که توی این برنامه های "روز جهانی نجوم " آقای صفاریان پور رو ببینم عالی می شه...اگه بشه...تمام حرف هایی که در این مدت ذهنم رو به خودش مشغول کرده رو بهشون می گم!!! ...فقط اگه بشه...!!!!
پاسخ
برخورد اقای صفاریان پور در رابطه با تعطیلی این برنامه ایده ال بود.تعطیلی اسمان شب معلول دو قطبی بودن جامعه ی نجوم اماتوری کشور است.نجوم ایران بد بختانه از حزب هایی متعصب تشکیل شده که هر کس وظیفه ی خودش رو بعد از ورود به نجوم مبارزه با حزب دیگه میدونه.جناب صفاریان پور که از این افت اگاه بودند با نشان دادن بی میلی جهت پرداختن به حذف اسمان شب از گسترش این بیماری در نجوم جلوگیری کردند.ایشون غیر از دفاع از خودشون در برابر تهمت انحصار طلبی از حذف اسمان شب هیچ نگفتند حتی از لحن مقرضانه سایت شبکه ی 4 در تاپیک اسمان شب این سایت...این کار قطعا اسان نیست...
احسنت جناب صفاریان پور.
قلمروی حکومت من در اسمان است "بتهوون"
پاسخ
مطمعنا همینطوره دوست عزیز.اما چه باید بکنیم؟بد بختانه هر چی یک عده مثل اقای صفاریان پور یا امثال ایشون حرص خوردن اوضاع بهتر نشد که بدتر شد تا جایی که اسمان شب حذف شد و البته مشکلات زیادی که برای باشگاه نجوم تهران،مجله ی نجوم، مراسم روز نجوم و... ایجاد میشه و افراد دلسوزی تمام تلاششون رو می کنن این مشکلات درز پیدا نکنه.اجازه بدید بیشتر از این جزیی نشم چون اینطوری فکر میکنم به این مشکل دامن میزنم.اما اوضاع نجوم نه تنها باید از این مسخره بازی ها دست برداره بلکه برای رسیدن به هدف مشخص در نجوم لازمه که همکاری،ایثار ومحبت در یک ستاره شناس حتی نسبت به فرد بی سواد و مدعی که اظهار علاقه به نجوم می کنه موج بزنه.چه اشکالی داره اگه نشریات علمی ما،برنامه های رادیویی ما در موضوع نجوم و فروشگاه های ستاره شناسی کشورمون برای هم تبلیغ بکنند؟
لطفا این لینک رو مطالعه بفرمایید:

http://m51.blogsky.com/1390/02/30/post-59/
قلمروی حکومت من در اسمان است "بتهوون"
پاسخ
اتفاقا به نظر من باید تو این مسائل ریز شد و به جزئیات پرداخت. و همینطور از افراد مقصر اسم برد تا هم شاید خجالت بکشن یا حداقل دیگه کسی سمت اینجور چیزا نره.
شاید افرادی که تو این احزاب هستن خودشون نمیدونن دارن چیکار می کنن و باعث چه مسائلی میشن. شاید خود منم یکی از همین افراد باشم که چون از همه جا بی خبره نمیدونه داره چیکار میکنه. بهتره همه چیزو همینجا بگیم.
پاسخ