سوتی های نجومی !!!!!!!
واقعا افرین به این توانایی در خالی بندی.
خب بلد نیستید، نبندید دیگه. Wink :-d
پاسخ
regulus نوشته: واقعا افرین به این توانایی در خالی بندی.
خب بلد نیستید، نبندید دیگه. Wink :-d

میذاشتم ابروی جامعه نجومی بره؟؟؟؟:d
هول میشه ادم هنوز اینا وقتی اومدن بالا داشتم نفس نفس میزدم انقد که با عجله یه عالمه پله رو اومدم بالا
«اهورامزدا گفت ای زرتشت اسپنتمان تو نباید که عهد و پیمان بشکنی
چه آن عهدی که تو با یک دروغ پرست بستی و
نه آن عهدی که با یک راستی پرست بستی
چه معاهده با هر دو درست است خواه یکتاپرست خواه مشرک»
مهریشت فقره 2
پاسخ
اگه فهمیده باشن که بد تر ابروی جامعه نجومی میره.
پاسخ
Regulus نوشته: اگه فهمیده باشن که بد تر ابروی جامعه نجومی میره.

بعله قبول دارم
ولی انقده خوب توضیح دادم یه لحظه خودم به خودم شک کردم
ولی موقع دیدن تصویر که همشون نگاهشون به من بود بعدشم سریع شروع کردم عکس بعدی توضیح دادن فرصت حرف زدن و فکر کردن رو بهشون ندادم
«اهورامزدا گفت ای زرتشت اسپنتمان تو نباید که عهد و پیمان بشکنی
چه آن عهدی که تو با یک دروغ پرست بستی و
نه آن عهدی که با یک راستی پرست بستی
چه معاهده با هر دو درست است خواه یکتاپرست خواه مشرک»
مهریشت فقره 2
پاسخ
خوب پیچوندی اون بیچاره ها رو ها
[url=http://skyofstarrynight.mihanblog.com][/url]The world will not be destroyed by those who do evil but by those who watch them without doing anything. _ Albert Einstein

http://www.skyofstarrynight.mihanblog.com
پاسخ
بعد از کلی بحث با مدیر گروه و بچه های معماری رفتم پیش رئیس دانشگاه .در مورد ساعت آفتابی گفتم که یکی توی دانشگاه بزنیم. که تازه فهمیدم خودشونم به ستاره شناسی علاقمند هستن، گفتن خب ساعت آفتابی تون رو کجا بزنیم(( چون پایه واسش طراحی کردیم رنگارنگ و خیلی زیبا)) اومدم آینده نگری کنم دیرتر خراب شه گفتم زیر یکی از سایه بونها دیگه:|
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
وای هلیا با این سوتی هایی که میدی هنوزم زنده ای؟؟؟:p:p اصلا تصورشم سخته خخخخ امیدوارم هرجا که هستی پیروز باشی:o
پاسخ
خوب پیچوندی
پاسخ
خاطره ای که من دارم مربوط به پارساله ، چند ماه بود که منتظر زحل بودم ، می خواستم چشمی و فیلترهای جدیدم را امتحان کنم
یک روز صبح خیلی زود که هوا هنوز تاریک بود ، بنظرم رسید طلوع کرده ، هیجانزده از دیدنش پس از چند ماه انتظار ،با تاپ و توپ
تلسکوپ را بالا بردم ، ولی خیلی عجیب بود ، هرچه بزرگنمایی می دادم ، حلقه ها ظاهر نمی شدند !
در بالاترین بزرگنمایی هم ، دقیقا یک نقطه بود ، بالاخره سرم را از چشمی برداشتم و موقعیت آن را سنجیدم

شرم آور بود : من زحل را با نگهبان شمال اشتباه گرفته بودم ! (توضیح : هردو زرد رنگند)

البته اونجا کسی نبود که سوتی منو ببینه برای همین ، این تاپیکو که دیدم ، گفتم بیام ماجرا رو تعریف کنم لاقل اینجا آبروم بره !
پاسخ
ای بابا دوست عزیز آبرو که با با این چیزا نمیره ....این اشتباهات رو هر کسی چندین و چند بار طی بازه ستاره شناسیش انجام داده .منم چندین بار ستاره سیروس رو با سیاره مشتری اشتباه گرفتم .
پاسخ