مشاهده دوباره جرم ناشناخته
این که شی که رصد کردم شبیه به این نباش..و خوب شاید فقط در طرف دیگر ماه
پاسخ
kheili mamnoon az m
atalebe khoobetoon
vaghean mamnooooooooooooooon
kheili mofid bood
Big Grin

www.thinava.com
پاسخ
خوب یک خبر که به نظرم باید در اینجا قرار بگیرد..:


سقوط مرموز پرنده ناشناس در ارومیه/ مقامات محلی: مردم نگران نباشند، چیزی نیست!
در پی این حادثه ،* شایعه شد که یک فروند هواپیمای مسافری سقوط کرده است اما پیگیری های خبرنگاران عصرایران در ارومیه و تهران حاکی از آن بود که خوشبختانه این شایعه صحت ندارد و هیچ گونه هواپیمای مسافری در این شهر دچار سانحه نشده است.
عصرایران - سقوط یک شیء پرنده در شمال ارومیه ،* نگرانی مردم منطقه را باعث شد.

به گزارش خبرنگار عصرایران در ارومیه،*شاهدان عینی ساعتی پیش یک شیء پرنده را در آسمان ارومیه مشاهده کردند که در آسمان شعله ور شد و در منطقه ای خارج از شهر سقوط کرد.

در پی این حادثه ،* شایعه شد که یک فروند هواپیمای مسافری سقوط کرده است اما پیگیری های خبرنگاران عصرایران در ارومیه و تهران حاکی از آن بود که خوشبختانه این شایعه صحت ندارد و هیچ گونه هواپیمای مسافری در این شهر دچار سانحه نشده است.

تا لحظه مخابره این خبر ،* هنوز هویت شی ء پرنده سرنگون شده مشخص نیست و گمانه زنی هایی در خصوص بالن یا هواپیمای کوچک وجود دارد که البته هیچ کدام به تایید مقامات رسمی نرسیده است.

گزارش خبرنگار عصرایران حاکی است منطقه سقوط در حوالی روستای انگنه در جاده ارومیه - سلماس ،* توسط نیروهای مسلح تحت کنترل درآمده و تحقیقات درباره ماهیت پرنده ناشناس ادامه دارد. بنابراین تا مشخص شدن نتیجه تحقیقات میدانی توسط مراجع ذیربط ،* نمی توان در این باره خبر قطعی داد و هر آنچه مطرح می شود نامعتبر است.

تکمیلی

خبرنگار عصرایران لحظاتی قبل از منطقه انگنه گزارش داد که این منطقه از نیروهای مسلح خالی شده و اوضاع به حالت عادی برگشته است. با این حال هیچ کدام از مسوولان استان،* در این باره توضیح نداده اند و فقط به این نکته که هیچ "هواپیما"یی سقوط نکرده است بسنده کرده اند..

همچنین علیرضا رادفر معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی حوالی ساعت یک بامداد در گفتگو با سایت محلی جوان پرس با تکذیب سقوط هواپیما گفت: خوشبختانه و الحمدالله هیچ مشکلی در استان نیست و هیچ هواپیمایی سقوط نکرده است.

دکتر یحیی زینالپور مدیر عامل جمعیت هلال احمر هم در گفتگو با جوان پرس اعلام کرد ، به محض اطلاع به منطقه رفتیم وخوشبختانه هیچ گونه مورد مشکوکی مشاهده نشد.
با این حال هیچ کدام از این دو مقام مسوول درباره ماهیت شی* ء نورانی که باعث نگرانی مردم منطقه شد ،*توضیحی ندادند و تا لحظه مخابره این خبر که حدود دو ساعت از نیمه شب گذشته ،* همه چیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

گفتنی است این شی ء نورانی که در آسمان ارومیه دچار حریق شد ،*در همه نقاط شهر دیده شده است.
نکته قابل توجه این که در پی انتشار این خبر ،* هموطنانی از زنجان ، تبریز و میانه به عصرایران اطلاع داده اند که یک شی ء نورانی را در آسمان شهرهای خود دیده اند.

منبع:عصر ایران

دوستانی اگر ساکن ارومیه هم داریم حتما نظر خودشون بفرمایند.
ممنون
پاسخ
جناب aref.moradi فکر کنم تو ارومیه زندگی میکنن.
پاسخ
مثل اینکه موشک بالستیک بود.
همون اول که عکسشو دیدم فهمیدم موشک بالستیکه.
این عکس:

[عکس: 126552_938.jpg]

اینم لینک خبر:
ماهیت شی*ء نورانی در آسمان ارومیه مشخص شد
پاسخ
اون موقع شب موشک بالستیک تو اونجا چیکار می کرده دقیقا ؟؟؟
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان