حضور اساتید!
سلام دوستان گرامی
به نظر شما چرا اساتید برجسته نجوم کشور در این تالارهای گفت و گو شرکت نمی کنند و به سوالات افراد کم تجربه مثل خود من جواب نمی دهند!

امیدوارم که بستری فراهم بشه که شاهد حضور بزرگان کشورمان در تارگاه های گفت و گو باشیم.

پاسخ
من هم امیدوارم بستری فراهم بشه که بتونیم مستقیم با اساتید ارتباط داشته باشیم ....
البته اگر آقای جعفری زاده رو هم بیشتر توی تالار ببینیم جای شکر داره !!! Big Grin
پاسخ
اینترنت و استفاده های متعدد اون هنوز جا نیفتاده! یکی از نمونه‌های بارزش اینه که هنوز در ایران هیچ استادی به اون شکل که باید حتی برای کارهای خودش صفحه‌ی شخصی نداره. و عجیب‌تر اینه که نجومی های کارکرده هم از این نعمت بزرگ فناوری بدرو هستند!!‌ در حالی که اماتورها بخصوص برای کارها و پروژه‌ها باید با هم و دیگران در کشورهای دیگه در ارتباط باشند. ولی حالا دو سؤال پیش‌میاد آیا آماتورها کار جدی انجام میدن. اصلا می‌دونن نجوم آماتوری چه حوزه‌ای رو به خودش اختصاص داده؟ داده‌ها و پردازش داده ها. رصدهای علمی اماتورها به چه صورته؟ خیر! متاسفانه خیر!‌
Science is a way of trying not to fool yourself. The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool. Richard Feynman
پاسخ
من هم با نظرات شما موافقم و امید وارم که روزی برسد که تمامی اساتید از این وب سایت استفاده کنند

به امید آن روز.......
پاسخ
سلام شما درست میگید من هم سوالات زیادی دارم که بپرسم
پاسخ
با سلام
البته دوستان گرامی منظورم از حضور اساتید فقط در این تارگاه نبود بلکه در تمام تالارهای گفت و گو پارسی زبان.
در ضمن در حال حاظر افراد خبره ای در تالارها هستند که هر کدام سرپرستی و مدیریت یک انجمن را بر عهده دارند
پس دوستان عزیز در هر حالت سوالات خود را مطرح کنید!

پاسخ
البته این کار با همکاری ما ها امکان داره.من خودم این سایت رو به همه اساتید ستاره شناسی(و نه نجوم)خودم معرفی کردم و انشاالله به زودی شاهد حضور اونها هم خواهیم بود.لطفا شما هم اینکاررو بکنید.البته خوشبختانه الان از نعمت اقای الستی برخورداریم
قلمروی حکومت من در اسمان است "بتهوون"
پاسخ
سلام دوستان
البته علاوه بر استاد الستی این تارگاه از وجود استاد جعفری زاده هم بهره می برد.
امیدوارم که حضور دوستان در این تارگاه پر رنگ تر باشد.

پاسخ