برخورد سیارک با زمین 18/10/87
گزارش واقعه:
من یک سرباز خوش شانس هستم چون دیشب به طور کاملا اتفاقی شاهد مراحل کامل برخورد یک شهاب سنگ با زمین بودم...
این اتفاق در زمان گشت من در پادگانی در نزدیکی شهر سایوج رخ داد. ساعت 6:29 بعلاوه منهای یک دقیقه از سمت جنوب غربی شهر یاسوج وارد جو شد و با زاویه بین 50 تا 70 درجه برای حدود 2 تا 3 ثانیه با شعله سفید و سبز درون جو پایین اومد و از خط افق ناظر من خارج شد... حدود نیم تا هشت دهم ثانیه بعد نور انفجار تمام آسمان سمت غرب رو برای لحظه ای روشن کرد اما صدای انفجار به من نرسید... حدس من اینه که باید در منطقه ای نزدیک به مرز استانهای بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد افتاده باشه اما شهابی که من دیدم اونقدر بزرگ بود که حفره برخوردش رو بشه به راحتی از هوا دید... امیدوار بودم یکی از پایگاههای نیروی هوایی در جنوب اون رو ردیابی کرده باشه اما هنوز خبری از اون در تلویزیون ندیدم... هر کسی که این امکان رو داره تا مراجع رسمی رو در این باره با خبر کنه و این کار رو انجام بده واقعا ازش ممنون می شم... اگه سوال بیشتری دارید مستقیم با ایمیل من تماس بگیرید
sniper_berkut_wannabe@yahoo.com
منتظر شنیدن این خبر در تلویزیون هستم... موفق باشید... :mrgreen:
پاسخ
دوست گرامی سلام
شما می توانید شخصا از طریق نیروی نظامی که در آن در حال انجام خدمت مقدس سربازی! هستید پی گیری کنید و یا با تشکیل گروه تجسس شخصی اقدام به این کار نمایید.
(در صورت کشف آن می توانید آنرا به چندین برابر قیمت شمش طلا 24 عیار بفروشید! Idea )
اما شاید هم پست دادن در شب و خستگی بیش از حد روی شما تاثیر گذاشته و ...
چون تکنولوژی سازمان های فضایی به قدری پیشرفت کرده که می تواند ورود اجسام کوچک تر از آنها را هم پیش بینی کند؟
احتمال این هم هست که هواپیمای نظامی دچار حریق شده باشد و سپس سقوط کرده! و به دلیل موارد امنیتی سقوط آنرا اعلام نمی کنند.
در ضمن اگر به قدری بزرگ بوده باشد که اثر آن روی زمین باقی مانده باشد حدافل یک زلزله 9 ریشتری تا شعاع 1000 کیلومتری ان رخ می داد و اما من که در استان همجوار شما هستم چیزی حس نکردم!
البته از گوگل ارث هم می توانید برای جست و جو ( در صورت ایجاد حفره برخوردی بزرگ ) استفاده کنید!
اما من امیدوارم که شهاب سنگ بوده باشد و شخص شما هم موفق به کشف آن شوید.

پاسخ
lمگه این طور نیست که شهاب سنگ های منظومه ی شمسی تقریبا تمام شده اند؟ Big Grin
و خداوند اسمان را آفرید..........
پاسخ
منم فکر می کنم شهابسنگ نبوده و شاید شی دیگری بوده مثل هواپیمای نظامی که جناب شیرمردی گفت
در مسابقه خواب برتر در وبلاگ زیر شرکت کنید و جایزه نجومی بگیرید:
http://www.rasadroya.blogfa.com
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان