اگر ما به موجودات هوشمند برسیم؟!
دوستان حالا یه احتمال دیگه هست که ما تا چند سال دیگر اونقدر پیشرفت کنیم که بتونیم در کهکشان با سرعت بالا سفر کنیم و اگر خودمون به یک سیاره که دارای حیات هوشمنده برسیم چی کار می کنیم؟
در مسابقه خواب برتر در وبلاگ زیر شرکت کنید و جایزه نجومی بگیرید:
http://www.rasadroya.blogfa.com
پاسخ
اتفاقاخیلی هم مهمه چون برای اولین باز در تاریخ بشر ما با یک گونه ی هوش مند به جز انسان ارتباط برقرار کردیم
شاید اونا دانشی بیشرفته تر داشنه باشند و بتونند به ما یاد بدند و این کاملا به علم ستاره شناسی به علم هوا فضا ریط داره
بر شما باد کشف جهان
the universe yours to discover
پاسخ
به نظر من بحث درباره موجودات فرازمینی و یوفو ها فقط رویاست و بچه ها بیشتر دربارش صحبت می کنند
پاسخ
ولی چرا ما باید با اون ها بجنگیم البته طبیعیه که ما از اونا و اونا از ما بترسند چون از هم شناخت نداریم ولی لزوما نیباید به هم حمله کنیم
بر شما باد کشف جهان
پاسخ
وقتی ما انسان ها که خیلی ادعای هوشمندی میکنیم و همش می گیم اشرف مخلوقاتیم ، بیخود سر یه موضوع کشک جنگ می کنیم دیگه چه برسه به موجودات فضایی !!
پاسخ
امیدوارم تا اون موقع جنگها تموم و صلح در زمین بر قرار بشه وگر نه آمریکا و روسیه و از این دست کشورها نمی زارن ساکنان اون سیاره راحت زندگیشونو بکنن
در مسابقه خواب برتر در وبلاگ زیر شرکت کنید و جایزه نجومی بگیرید:
http://www.rasadroya.blogfa.com
پاسخ
من نمیدونم شما ها چرا انقدر به جنگ فکر میکنین؟؟ :roll:
چرا احتمال نمی دین که با آشنایی بافناوری اونها پیشرفت باور نکردنی روی زمین حاصل بشه؟؟
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
آخه با منطق جور در نمیاد که اون ها سوختشون رو هدر بدن و بیان به ما فناوری و علمشون رو تقدیم کنند !!
ایده جنگ و نابودی زمین محتمل تر از ایده تعامل است ! نه ؟
پاسخ
چرا که نه اگه مثل دو دوست رفتارکنیم میشه شاید ما یه چیزی به اون ها یاد دادیم شاید اونا یه چیزی به ما
بر شما باد کشف جهان
پاسخ
من که فکر نمی کنم
مگه این که درست زندگی کردن رو به ما یاد بدن !!
پاسخ