المپياد تو زنجان!!!!
بازم تهران يه چيزي ...حداقل سه چهار تا كلاس المپياد نجوم ميشه توش گير آورد....ما زنجانيا چي كار كنيم كه تو دار دنيا فقط يه كلاس المپياد نجوم برگزار شد كه اونم تو جاهاي حساسش يعني نجوم كروي و اين بحث ها يه دفعه تعطيل شد...!!!!!!!! :roll:
بر شما باد كشف جهان!
Güy senin Güzlemelmek için!
www.Elay -Astro .blogfa.com
پاسخ
شما خودتون هم میتونید بخونید اگه خواستید بگید تا سیلابس درسا رو در اختیارتون قرار بدم
پاسخ
پیشنهاد من این است که خودتان شروع به خواندن نجوم کروی کنید. این کتاب بسیار سنگین، اما کمی هم شیرین است. فصلهای اول و دوم و سوم بسیار مهم هستند
پاسخ
مشكل نجوم كروي اينه كه همش توهماته... !!!!!! من به اين نتيجه رسيدم كه وقتي نجوم كروي رو خوندي نبايد سعي كني كه تو واقعيت هم چنين چيزي رو تصور كني چون اون موقع به جايي نمي رسي و گيج ميشي ...!!!!!!! :!: :lol:
بر شما باد كشف جهان!
پاسخ
توهم نیست، بلکه نیاز به دید باز و تصور دنیای سه بعدی دارد.
پاسخ
AStro Elay نوشته: بازم تهران يه چيزي ...حداقل سه چهار تا كلاس المپياد نجوم ميشه توش گير آورد....ما زنجانيا چي كار كنيم كه تو دار دنيا فقط يه كلاس المپياد نجوم برگزار شد كه اونم تو جاهاي حساسش يعني نجوم كروي و اين بحث ها يه دفعه تعطيل شد...!!!!!!!!
به نظر من هم خوندن کتاب خیلی مفید تره. شما وقتی کلاس میرید خلاصه ای از مطالب رو یاد میگیرید. مطمئن باشید. اما اگه خودتون کتابها رو بخونید مطالب رو دقیق تر یاد میگیرید. و کلاسها به نظرم فقط برای رفع اشکال مناسب هستند :wink:
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
نیاز نیست این قدر زود سراغ نجوم کروی برید اون هم با این همه روابط مثلثاتی و ...
پاسخ
سلام
بايد بگم من زود سراغ نجوم كروي نرفتم ... قبل از اون حساب ديفرانسيل توماس جلد 1و2 ش رو تموم كردم و فيزيك هاليدي رو هم مكانيكشو خوندم ... ولي در كل با كتاب نجوم كروي مشكل دارم....مشكلم هم اينه كه وقتي مي خونم فكر مي كنم ياد گرفتم و وقتي ميام مسئله هاشو حل كنم نمي تونم...!!!! :| :? :roll:
بر شما باد كشف جهان!
پاسخ
شاید مشکل شما در نحوه خوندن مطالب کتاب هستش.شما نجوم کروی رو چطوری می خونید.لطفا توضیح بدید!
پاسخ
AStro Elay نوشته: سلام
بايد بگم من زود سراغ نجوم كروي نرفتم ... قبل از اون حساب ديفرانسيل توماس جلد 1و2 ش رو تموم كردم و فيزيك هاليدي رو هم مكانيكشو خوندم ... ولي در كل با كتاب نجوم كروي مشكل دارم....مشكلم هم اينه كه وقتي مي خونم فكر مي كنم ياد گرفتم و وقتي ميام مسئله هاشو حل كنم نمي تونم...!!!! :| :? :roll:
مکانیک فاولز هم بخونید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان