هر چه میخواهد دل تنگت بگو....
دوستان میتونن بحوث غیر مرتبط به نجوم رو تو این تاپیک درج کنند
هرکجا هستم باشم-آسمان مال من است!
پاسخ
یه بار اقا ی شیر مردی این تاپیک رو ایجاد کردن.یک بار هم من و دقیقا با همین نام.ولی استقبال نشد Sad
قلمروی حکومت من در اسمان است "بتهوون"
پاسخ
کاش مردم یه کم متفاوت بودن
پاسخ
کسی مستند رازو دیده؟؟واقعا محشره.کمکت میکنه به چیزایی که میخوای برسی واقعا هم میرسی.واسه من جواب داد
پاسخ
بله دیدم و امتحان کردم ولی جواب نداده
قلمروی حکومت من در اسمان است "بتهوون"
پاسخ
ولی برای منم خیلی جواب داد !تقریبا از این رو به اون رو شدم .و میتونم بگم کاملا هر چیزی رو که بخوام بدست میارم !خیلی باحاله !
من پیشنهاد میکنم از اون قسمتی که گفتن سپاس گزار باشیم برای چیزایی که داریم و چیزایی که نداریم و میخوایم بهشون برسیم استفاده کنین .چون به حدی تاثیر داره که خودتونم باورتون نمیشه !برای من که به طرز وحشتناکی جواب میده !!
کتاب "روزشمار راز" هم خیلی خوبه .پیشنهاد میکنم ازش استفاده کنید .در واقع همون حرفاییه که توی فیلم زده شده رو توش اورده ولی به این صورته که بالای هر صفحه تاریخ داره و میتونین هر روز صفحه ی مربوط به اون تاریخ رو بخونین و مطلبی رو که گفته تو اون روز به کار بگیرید .
I Watch How The Moon Sits In The Sky On The Dark Night Shining Wich The Light From The Sun
The Sun Doesn't Give Light To The Moon
Assuming The Moon's Going To
Owe It One
پاسخ
من امشب توپ بسکتبال رفیقمو توی تاکسی جا گذاشتم حالم خیلی گرفتست لطفا دلداریم بدین Cry
در مسابقه خواب برتر در وبلاگ زیر شرکت کنید و جایزه نجومی بگیرید:
http://www.rasadroya.blogfa.com
پاسخ
پیش مساد بلدرجان-به این فکر کن که میتونست اتفاق خیلی بدتری واست بیفته اما فقط یه توپ گم شده
خدایی نکرده سلامتی کسی به خطر نیافتاده که بخوای اینقدر ناراحت بشی
پاسخ
دوستان میشه در مورد مستند راز بیشتر توضیح بدید
پاسخ
دوستان اگه از دید یه ناظر بیرونی به این تاپیک نگاه کنید فکر می کنید کاربراش دارن به زور پست می دن !
پاسخ