ساکسا هوامن
بنای عجاب انگیز دیگر که توجه دانشمندان و باستان شناسان را به خود جلب کرده یک قلعه قدیمی است به نام " ساکسا هوامن " (من در تاریخ 17 اردیبهشت درباره این قلعه مطلبی نوشتم) که پیش از شکوفائی تمدن "اینکا" ساخته شده است . کدام موجوداتی که از لحاظ جسمانی و عقلانی در حکم غول هایی بشمار میرفتند توانسته اند قبل از " اینکاها " این قلعهء باستانی را در کوهستان " اند " بنا نهد .؟ نکته شگفت انگیز درباره این بنای عظیم ان است که ساکنان اولیه " پرو " در امریکای جنوبی چگونه توانسته اند صدها بلوک سنگی را که برخی از انها 200 تن وزن دارند از زمین بلند کرده و این سنگهای عظیم را به منطقه ای که بیش از 3 کیلومتر از سطح دریا ارتفاع دارد منتقل سازند.؟ باستان شناسان در امريکاي جنوبي با معماهاي بيشماري روبرو هستند که هيچ جواب قانع کننده اي براي ان ندارند . دشتهاي نازکا و هزاران اثار ديگر تنها گوشه اي از اين معماي باستاني هستند.

در نقطه دیگر از این جهان یعنی جزیره " ایستر " پیکره های سنگی غول اسائی بطور پراکنده به
چشم میخورد که معلوم نیست الهام بخش این چهره های سنگی عظیم الچثه چه کسانی بودند.؟ پرسش بعدی ما درباره سکوهای " بعلبک " در سوریه میباشد . چه کسانی طرح اولیه این سکوهای اعجاب انگیز را ریخته اند و با چه وسایلی تخته سنگهای عظیمی را که هر یک بیش از 1200 تن (دقت کنید 1200 تن) وزن دارد بلند کرده بر فراز 54 ستون بلند که ارتفاع هر یک از انها به 27 متر میرسد قرار داده اند , انهم در قلب صحرا .؟ براستي انسان چه جوابي براي اين معماهاي باستاني دارد

فایل‌های پیوست
.jpg   370234135.jpg (اندازه 17.06 KB / تعداد دانلود: 183)
پاسخ
این هم از چیزی که شما میخواستین. من این مطلب را چند ماه پیش خوندم و امروز کپی ان را برا شما زدم...
اگر خواستین تا بازم عکس از جاهای دیگه بگذارم
پاسخ
خب هممون می دونیم که انسان نیروهای زیادی داره که هنوز کشف نشدن. خیلی از نیروهای خاصی هم وجود داشتن که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفتن اما الان دیگه یا کسی حوصله نداره طرف اونا بره چون خیلی زمان و سختی می طلبه یا به کلی فراموش شدن...
حتما شما با کارهایی که یه مرتاض می کنه آشنایین. وقتی یه مرتاض می تونه با یه دست جلوی یه قطار در حال حرکت رو بگیره چرا نتونه یه سنگ چند تنی رو بلند کنه و یا حتی جابجا کنه.
البته این نظر شخصی منه و شاید کاملا غلط باشه. ولی حرفم اینه که ما باید اول خود انسان رو از همه ابعادش بررسی کنیم و توانایی های جسمی و روحیشو در نظر بگیریم، بعد اگه دیدیم از انسان بر نمیاد به دنبال عوامل خارجی دیگه باشیم.
پاسخ
موافقم
در مسابقه خواب برتر در وبلاگ زیر شرکت کنید و جایزه نجومی بگیرید:
http://www.rasadroya.blogfa.com
پاسخ
منم میگم انسان خیلی کارها میتونه بکنه
اما اون موقع با اون تمدن های اولیه مشکوک است
پاسخ
دوستان لطفا کمی بر پایه مستندات صحبت کنید و اما و اگر ها رو کنار بذارید-اینجا تالار فیزیک نه متافیزیک
هرکجا هستم باشم-آسمان مال من است!
پاسخ
EBN e SINA نوشته: خب هممون می دونیم که انسان نیروهای زیادی داره که هنوز کشف نشدن. خیلی از نیروهای خاصی هم وجود داشتن که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفتن اما الان دیگه یا کسی حوصله نداره طرف اونا بره چون خیلی زمان و سختی می طلبه یا به کلی فراموش شدن...
حتما شما با کارهایی که یه مرتاض می کنه آشنایین. وقتی یه مرتاض می تونه با یه دست جلوی یه قطار در حال حرکت رو بگیره چرا نتونه یه سنگ چند تنی رو بلند کنه و یا حتی جابجا کنه.
البته این نظر شخصی منه و شاید کاملا غلط باشه. ولی حرفم اینه که ما باید اول خود انسان رو از همه ابعادش بررسی کنیم و توانایی های جسمی و روحیشو در نظر بگیریم، بعد اگه دیدیم از انسان بر نمیاد به دنبال عوامل خارجی دیگه باشیم.

در مورد نگه داشتن قطار با دست فيلم فرياد مورچه ها رو ببينيد. راستش خيلي چيزا رو ما به خاطر جذابيت معماگونه شون خودمون بزرگ ميكنيم و بعد از گذشت چند سال يا نقل قول از چند نفر ديگه بصورت باور درمياد. در مورد نيروهاي انسان بهتره به واقعيات علمي ثابت شده اعتماد كرد نه حرفهاي درگوشي كه هيچ كس به چشم نديده.
ما درس سحر در ره ميخانه نهاديم...
پاسخ
Virologist نوشته: دوستان لطفا کمی بر پایه مستندات صحبت کنید و اما و اگر ها رو کنار بذارید-اینجا تالار فیزیک نه متافیزیک

به نظر شما آدم فضایی ها(موجوداتی که تا به حال هیچ اثری ازشون کشف نشده) به واقعیت نزدیکترند یا مرتاض ها؟(حالا گذشته از فیزیک و متافیزیک)

اما و اگری هم نیست. می دونیم که این کار نشدنی نیست. من جنگ خیبر رو براتون مثال می زنم که امام علی (ع) دروازه خیبر رو رو دستشون می گیرن. این چیزی نیست که بخوایم ردش کنیم و بگیم می تونه یه نقل ساختگی باشه. این ماجرا تو تاریخ نقل شده. چه از زبان مخالفها و چه از زبان موافق ها.(این فقط یه مثاله برای فهم بهتر قضیه، نه اینکه باز بگیم من دارم حرف غیر علمی می زنم و از وادی فیزیک منحرف می شم)
پاسخ
منم همیشه این سوال برام پیش اومده که شاید ائمه و همه ی انسان های دارای سطح ایمان خیلی بالا این نیرو ها رو داشته باشند
اما یه مرتاض هندی مثلا از کجا این نیرو رو میاره ؟ که میگن با یه خرما یه هفته رو سر میکنه !!
یا کارهای عجیب انجام میده !
موجودات فضایی هم اصلا بحثش چیز دیگه است و ربطی نداره با این موضوع
همه ما معتقدیم حیات در جاهای دیگر کیهان هست
و من 100% مطمئن هستم این حیات در خیلی از جا ها هوشمند تر و پیشرفته تر از اینجاست ! حتی به قدری که اونها با یه تکنولوژی پیشرفته خودشون رو برسونند اینجا چه 1 ساعت تو راه باشند چه سه سال و خورده ای
پاسخ
بالاخره ریاضت یک قدرت هایی رو برای انسان به همراه میاره در این مورد اصلا شک ندارم!
آما ائمه رو نمیشه با انسانهای معمولی یکسان دانست. مثال حضرت علی(ع) به نظرم خیلی خوب نبود
در مسابقه خواب برتر در وبلاگ زیر شرکت کنید و جایزه نجومی بگیرید:
http://www.rasadroya.blogfa.com
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان