نظر...
سلام خوب هستین....
داشتم فکر میکردم چقدر خوب بود قبل از اینکه ما ادمها بمیریم تمام راز های این دنیا را بمون میگفتن.یا بمون میگفتن ما این اتفاق را به شما دروغ گفتیم.درباره ی نقد واقعی فیلم ماتریکس میگفتن.من ارزوم اینه که قبل از مرگم که شاید هر لحظه ای باشه اول تمام راز های این دنیا تمام دروغ های این دنیا و سوال هایی که خودم دارم را جواب بدن....
کی میتونه جواب بده؟ وقتی همه تو دنیای مجازی هستیم///// :?:
نظر شما چیه؟؟؟؟//
براتون یه عکس یا بهتر بگم یه نقاشی گذاشتم که قدیما کشیدن
هر کسی بتونه سوال بالا را جواب بده یه نقاشی تو همون سبک میگذارم..که حدودی نشان میده ufo در گذشته هم بوده.. ومردم یه چیزایی میدیدن...

فایل‌های پیوست
.jpg   prajna1.jpg (اندازه 34.44 KB / تعداد دانلود: 128)
پاسخ
به نظر من همه تو دنیای مجازی هستیم و هیچ کس نمیتونه این سوالا را جواب بده به جز افراد یا کسانیکه این فضای مجازی را بوجود اوردن و درباره ی عکسها خیلی حال کردم اگه میشه بازم از این عکسا بگذارین Tongue
من چنتا عکس دارم میزارم
پاسخ
از کتیبه های اهرام مصر

فایل‌های پیوست
.jpg   alien3egypthand1small.jpg (اندازه 15.82 KB / تعداد دانلود: 126)
پاسخ
همانطور که در این کتیبه مشاهده می کنید علامت زرتشتیان در واقع از آرم و علامت آنوناکی گرفته شده است که زرتشتیان او را فروهر می نامند . نام اصلی مرد داخل سفینه آنو است که مرد اولی بود که از سیاره ی نیبیرو پا به زمین گذاشت و دو پسر خود به نامهای انکی ENKI و انلیل ENLIL را مسئول ایستگاههای فضایی روی زمین کرد

اگر خواستید درباره این کتیبه بیشتر بدونین نظرتون بگین

فایل‌های پیوست
.jpg   Annunaki.jpg (اندازه 29.05 KB / تعداد دانلود: 124)
پاسخ
خیل جواب سوالم را جالب و با حال دادید...
برا همین یه 2تا نقاشی جالب میگذارم...
و درباره ی عکسها باید بگم اولی را تا حالا ندیده بودم ولی دومی مال میراث برزخ درسته؟؟
و به نظر من بهتر بود این عکس را اینجا نمیگذاشتید چون من به زودی نوشته ای درباره ی فروهر میدم و همه اینا را میگم مخصوصا کتیبه های سومری که یکیش را شما گذاشتین امیدوارم در اون پستم شما حتما نظر بدید....

فایل‌های پیوست
.jpg   assumption1490.jpg (اندازه 51.07 KB / تعداد دانلود: 123)
پاسخ
البته قبلا چند تا عکس دیدم ( شاید همین جا ) که چند تا سنگ نوشته بود با اشکال هواپیما و سفینه و ... ولی تو اثبات علمی نشون دادند که تخریب حالت و اشکال اولیه بوده که این مناظر رو ساخته
ولی من به این حرف ها اعتقادی ندارم
درود بر رابرت بویل ( کتاب شیمی دان شکاک ) چرا که من هم معتقدم باید در هر چیزی شک کرد مگر این که وحی الهی باشد .
پاسخ
من به همه چیز شک دارم حتی وحی الهی (نه شک بر وحی الهی. شک بر اینکه این وحی الهی هست یا نه؟)چون ممکنه یکی از جنیان(فرازمینیان)مثلا ایشتر(ایستر)که اسم جزیره ی اسرار امیز هم هست همان طور که بر بعضی ها وحی شد و به انها پیام های اشتباهی داده به من هم بده پس هر چیز عجیبی (تو مایه های وحی) به طرفم اومد قبول نمیکنم که از طرف خدای یگانه هست..
نظر شما چیه؟
پاسخ
منظورم از وحی الهی ( قرآن بود ) در این مسایل نباید شک کرد

یک بار هم در وحی که به پیامبر در حال نازل شدن بوده دخالت می کنه و تغییر میده ( این نیرنگی از سوی کفار بوده ) و شیطان رجیم هیچ گاه نمی تواند در آن تصرف کند

اصل مطلب رو با ذکر سند چند روز دیگه ارایه میدم
آدم در چند چیز نباید شک کنه ( 1- خدا 2- معاد 3- نبوت ) البته الباقی هم داره
اما اگه بخوایم در این ها هم شک کنیم دیگه به مراحل .... می رسیم

دقیقا منظورت رو فهمیدم چون شیطان و اجنه کارشون همین هست و تحقیقاتم در تفاسیر هفت آسمان در یک نقطه به همین موضوع میرسه و اون اینکه این شیطان در امور وحی هم دخالت می کرده و در طبقات بالای آسمان وول می خورده تا این که اسلام و حضرت محمد (ص) آمد و شیاطین به پست ترین طبقه آسمان ها فرستاده شدند و بحث گوش دادن به عالم بالا و شهاب خوردن اجنه و بقیه ماجرا ....
پاسخ
این هم یه نقاشی دیگه به امید اینکه همه نظر بدن...
با توجه به نظراتتون بازم نقاشی میگذارم....

فایل‌های پیوست
.jpg   triumph1538.jpg (اندازه 53.38 KB / تعداد دانلود: 117)
پاسخ
میشه یه تصویر با رزولیشن بالاتری از همین بذاری و دور نقاط مورد نظرت خط بکشی !
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان