*مهم و خیلی عجیب*
اتفاق عجیبی برای من افتاده که هر چقدرفکر می کنم نمی تونم بگم که توهم یا خیالات بوده ، جریانی رو که براتون تعریف می کنم ۱ سال پیش اتفاق افتاده :
روز جمعه صبح ساعت نزدیک ۶ بود من از خواب بیدار شدم و روی تختم نشستم به ساعت نگاهی انداختم و دوباره روی تخت دراز کشیدم وقتی پلکم رو بستم اتفاق عجیبی افتاد سرم شروع کرد به لرزش شدید نمی تونستم پلکم رو باز کنم یک نیروی عجیبی وارد مغزم می شد و تمام سرم به شدت می لرزید احساس می کردم امواج شدیدی به مغزم وارد میشه هیچ حرکتی نمی تونستم بکنم نه می تونستم پلکم رو باز کنم نه می تونستم حرکتی بکنم ناگهان تصویری از اندام یک موجود عجیب در سیاهی پلکم ظاهر شد تصویر از خطهای افقی تشکیل شده بود بعد تصویر صورت یک موجود فرازمینی رو دیدم که داشت چیزی می گفت اما من نمی فهمیدم به چه زبونی صحبت می کنه بعد ناگهان لرزش ها صداها و امواج قطع شد و من تونستم چشمم رو باز کنم سرم کاملا بی حس شده بود و گیز گیز می کرد به سرعت به سمت آیینه دویدم و صورتم رو توی آیینه دیدم باید بگم که برای اولین بار توی آیینه وحشت واقعی رو در صورتم دیدم سوار اتومبیلم شدم و مثل دیوونه ها رفتم به یک پارک روی صندلی نشستم و چندین ساعت به این اتفاق فکر کردم ، قسم می خورم اتفاقی که برای من افتاد خواب ، خیال ، توهم هیچکدام از اینها نبود، چند روز بعد خواب خیلی عجیبی دیدم که فکر می کنم بی ارتباط به این اتفاق نبود و هشداری بود برای سیاره زمین خطری که سیاره ما رو تهدید می کنه !!!! از آن روز به دنبال دانشمندی مورد اعتماد می گردم تا بتونم این جریان و اون خواب و اتفاقاتی که بعد از اون خواب برایم افتاد رو تعریف کنم تا ببینم چیزی که من در خواب دیدم می تونه سیاره ما رو تهدید کنه یا نه !!!
اگر کسی می تونه به من کمک کنه به این آدرس می تونه به من ایمیل بزنه m.dehrouyeh@yahoo.com
پاسخ
سلام دوست عزيز پيوستن شما رو به بچه ها خوش آمد ميگم Big Grin اين پديده اي كه شما توضيح داديد بيشتر مثل بختك يا فلج خواب ميمونه توضيحات كامل در اين رابطه زو ميتونيد در شمارهي 552 مجله ي دانشمند در صفحه ي 92 مشاهده كنيد
تا مرهم زخم کهنه ما نمک است
هر سو که نگاه می*کنم قاصدک است
من ماندم و یک درد به نام*ِ پرواز
این درد میان مَردها مشترک است
پاسخ
yperseusy نوشته: سلام دوست عزيز پيوستن شما رو به بچه ها خوش آمد ميگم Big Grin اين پديده اي كه شما توضيح داديد بيشتر مثل بختك يا فلج خواب ميمونه توضيحات كامل در اين رابطه زو ميتونيد در شمارهي 552 مجله ي دانشمند در صفحه ي 92 مشاهده كنيد

من 26 سال سن دارم از دوران بچگی تا به امروز صدها بار فلج خواب و بختک رو تجربه کردم به مجله دانشمند هم احتیاجی ندارم میشه به من بگید بختک یا فلج خواب چه ربطی به دیدن یک موجود فرازمینی داره ! خواهش می کنم اول فکر کنید بعد پاسخ بدهید ! به همین دلیل گفتم که به دنبال یک دانشمند می گردم ! اگر من فلج خواب شدم چرا باید تصویر یک موجود فرازمینی رو ببینم ؟ من تا آن روز حتی خواب یک موجود فرازمینی هم ندیدم ! چیزی که برای من اتفاق افتاد هیچ شباهتی به فلج خواب یا بختک نداشت !
پاسخ
سلام

خواب جالبی بود ولی می تونی خوابتو به ناسا میل بزنی تا ببینی اونا چی می گن!!

شایدم حق با توباشه ،اونا مارو شناسایی کردند و می خوان به ما حمله کنند Confusedhock:

ولی می شه یه طرح دستی از اون چیزی رو که دیدی به اینجا ارسال کنی تا ماهم ببینیم شما چی دیدید!
فراموش کن چیزی را که نمی توانی به دست بیاوری
به دست بیاور چیزی را که نمی توانی فراموش کنی

(شکسپیر)
فرزین حسینی
فوتو بلاگ من:
http://skyatnight.aminus3.com
پاسخ
این اتّفاق برای خواهرم هم افتاد ولی اون یک چیز ترسناک و سیاهو دید که بعد از مدتی ناپدید شد. Big Grin
چون تو افکار نجومی داری به خاطر همین فلج خوابت هم نجومیه و موجودات فضایی رو دیدی :lol:
این همه نقش عجب بر در و دیوار وجود هر که فکرت نکند ، نقش بُوَد بر دیوار
«بوستان سعدی»

حسین ابراهیمی
پاسخ
شام زیاد نخورید تا خواب بد نبینید
پاسخ
Sky_Watcher نوشته: این اتّفاق برای خواهرم هم افتاد ولی اون یک چیز ترسناک و سیاهو دید که بعد از مدتی ناپدید شد. Big Grin
چون تو افکار نجومی داری به خاطر همین فلج خوابت هم نجومیه و موجودات فضایی رو دیدی :lol:

همه حرفهایی که شما می زنید درسته و من قبول دارم و تجربه کردم اما چیزی که من دیدم رو از دید علمی میشه بهش نگاه کرد ، من کاملا هوشیار بودم و خواب نبودم و فلج خواب هم نشدم
امواج الکترو مغناطیس وارد مغزم میشد و تصویری اومد که از خطهای افقی تشکیل شده بود، تصویر قطع و وصل میشد و صدای اون موجود مثل رادیویی بود که امواج رو خوب نمی گیره
من حرفهای شما رو قبول دارم اما من کلی درباره این اتفاق فکر کردم ، بعد از اون اتفاق بعضی از روزها صدای زمزمه چندین نفر رو با هم می شنیدم همش هم بین ساعت ۵ تا ۶ صبح اتفاق می افتاد انگار چندین نفر تو خونه ما نشستن و دارن در گوشه هم پچ پچ می کنن ، یک شب وقتی چشمام رو بسته بودم و دراز کشیده بودم در کمال هوشیاری تصویر مردی رو در سیاهی چشمام دیدم با تمام جزئیات با یک سر نیزه و لباس تکه تکه شده در گندمزار خشک راه میرفت باورم نمی شد که مغزم بتونه به این قشنگی تصویری رو نه در خواب بلکه در کمال هوشیاری بوجود بیاره فقط ۶ ثانیه طول کشید . چند شب بعد از اون روز هم خوابی دیدم درباره سحابی چشم خدا و شاهد یک اتفاق وحشتناک برای کره زمین بودم که فکر می کنم از نظر علمی واقعا قابل بحث باشه و ترجیح میدم که از یک دانشمند سوال کنم ، در ضمن من نه خرافاتی هستم نه دیوانه و تا وقتی که جواب سوال منطقی نگیرم فکر این اتفاق از سرم بیرون نمیره !
پاسخ
abadanastro نوشته: شام زیاد نخورید تا خواب بد نبینید
بنده ورزشکارم شب اصلا غذا نمی خورم یک سیب یا یک لیوان شیر می خورم اضافه وزنم اصلا ندارم !!!!!!!!!!
شما اگر سواد کافی نداری جواب سوال منو بدی خواهش می کنم نظر ندید.
درباره آنچه از آن شناختي نداري، سخن مگوي. (علي( ع) :wink:
پاسخ
خوب یایک مقاله ازش بنویسیا به ناسا بگو Smile

قضیه رو پلیسی نکنید. برای چی به ما باید صدمه بزنند.
در زير آسمان كوير به سر ميبرم.....

و اين داستان آسمان است و همچنان ادامه دارد ....

آسمان بالاي سرم شيري و آسمان دلم سبز است .....

سر بزنيد : http://www.lootsky.blogveb.com
پاسخ
بله نباید چیزی رو که ازش اطلاعی نداریم ، جناعی کنیم
این همه نقش عجب بر در و دیوار وجود هر که فکرت نکند ، نقش بُوَد بر دیوار
«بوستان سعدی»

حسین ابراهیمی
پاسخ