روز نجوم و فضا در هفنه‌ی فضا
سلامِ
15 تا 21 آبان امسال (1385) هفته‌ی فضاست و همه ساله یکی از روزهای این هفته به ستاره شناسی اختصاص داره.
امسال هم روز جمعه 19 آبان اختصاص به ستاره شناسی و فضا داره. هر کسی دوست داشته باشه می‌تونه توی این رصد عمومی شرکت کنه. همیشه این رصد توی زعفرانیه بود امإآ مثل اینکه امسال قراره جای دیگه‌ای باشه.
من مولاوردی‌خانی هستم و می‌تونید برای گرفتن اطلاعات بیشتر درباره‌ی سازمان فضایی ایران و یا هفته‌ی فضا به karanmlv@yahoo.com ایمیل بزنیدو یا به سایت سازمان فضایی مراجعه کنید.
آسماني پر ستاره داشته باشيد
پاسخ
با سلام
میشه بیشتر توضیح بدین.
درباره کارهایی که توی هفته فضا و بیشتر روز ستاره شناسی انجام میشه؟
البته اطلاع دارم.اما اطلاعاتم کافی نیست.
با تشکر
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
آره
این سوال منم هست.چه کارایی توی این روز میکنن؟
همه هفته گروهها برنامه دارن؟
پاسخ
سلام
این برنامه سال گذشته تو 50 کشور برگزار شد. توی ایران هم حدود 5-6 شهر این برنامه رو داشتن. امسال سعی شده تا تو همه‌ی شهرها خصوصا شهرهای بزرگ این برنامه‌ها برگزار بشه.
در مورد روز ستاره شناسی و فضا هم باید بگم که امسال هم مثل سال گذشته انجمن آماتوری ستاره شناسی قرار شده که این کار رو انجام بده. برنامه‌های این روز هم یه سری مباحث عمومیه تا همه‌ی مردم بتونن استفاده کنن. البته چند میزگرد تخصصی‌تر هم برگزار میشه که مثلاْ خود من هم اونجا در خدمتتون خواهم بود.
تقریبا میشه گفت که جمع خوبی اونجا میاد و میتونین از بچه‌های باسابقه‌تر ستاره شناسی هم با خبر بشین. فکر کنم آقای پوریا ناظمی بابک امین تفرشی علیرضا وفا و دوستان دیگر هم تشریف داشته باشن.
به هر حال روز خوبی خواهد بود.
پاسخ
در مورد بقیه روزها هم باید بگم که هر روز این هفته یک اسم داره. مثلا فضا و پزشکی. و وزارت خونه‌ی مرتبط با اون برنامه‌های مفصلی رو ترتیب داده. برای گرفتن این برنامه‌ها میتونین به سایت سازمان فضایی رجوع کنین و یا با روابط عمومی سازمان فضایی تماس بگیرید.
اگه هم از دست من کاری برمیاد به من ایمیل بزنین چون من حداکثر هفته‌ای یکبار این سایت رو چک می‌کنم.
پاسخ
سلام
میشه بگین این برنامه در چه شهر هایی اجراش حتمیه؟
مثلا اهواز
خبر رفتن موشك به فضا لمس تنهايي ماه
فكر بوييدن گل در كره اي ديگر
پاسخ
متNسفانه در اهواز برگزار نمیشه
مگر اینکه شما همت کنی و ما هم کمک
یا علی
پاسخ
با سلام
اتفاقا اجراش در اهواز حتمیه
توسط آقای جعفری و اعضای گروهشونم برگزار میشه
پاسخ
با سلام
گروه ستاره شناسی آماتوری دورود هم امسال با همت استادان خوب و دلسوز برنامه داره Big Grin
البته فقط روز فضا و ستاره شناسی :oops: برای شروع بد نیست. :wink:
گزارشش رو حتماْ میدیم Tongue
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
هفته فضا در اهواز برگزار خواهد شد
http://www.ahvazastro.com
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان