F A STAR
سلام کاربر جدید هستم دیروز تلسکوپ کامار 901200 خریدم اما ستاره رو نشان نمیده باید چکار کنم؟
پاسخ
خوب با پیچ تنظیمش اونو فوکوس کنید Arrow
فراموش کن چیزی را که نمی توانی به دست بیاوری
به دست بیاور چیزی را که نمی توانی فراموش کنی

(شکسپیر)
فرزین حسینی
فوتو بلاگ من:
http://skyatnight.aminus3.com
پاسخ
تنها چیزی که باهاش دیده و تنظیم میشه ماههپسدا کردن ستاره و تنظیمش خیلی مشکله
پاسخ
سلام
میشه یکی لینکی از این تلسکوپی که داری بدی بهم! باید ببینیم چه شکلیه! یا خودت دقیقا مشخصاتش رو بگو!
با هیچ تلسکوپی آماتوری نمیتونی ستاره ها رو ببینی فقط میتونی تعداد بیشتری ستاره ببینی که با چشم معمولی دیده نمیشن!
پاسخ
F A STAR نوشته: تنها چیزی که باهاش دیده و تنظیم میشه ماههپسدا کردن ستاره و تنظیمش خیلی مشکله

تا حالا با تلسکوپ ؛ دوربین دوچشمی کار کردی؟

اصلا چه قدر آسمونو می شناسی؟

تلسکوپتون هم فکر کنم زیاد به درد رصد نمی خوره چون دهانه اش کوچیکه و اگر اطلاعات دقیق تری ازش بدید بهتر میشه راهنمایی کرد!

موفق باشید Big Grin
فراموش کن چیزی را که نمی توانی به دست بیاوری
به دست بیاور چیزی را که نمی توانی فراموش کنی

(شکسپیر)
فرزین حسینی
فوتو بلاگ من:
http://skyatnight.aminus3.com
پاسخ
[قطر عدسی 90 فاصله کانونی 1200 نیوتنی پایه دار بدون وزنه
پاسخ
ممنون از پاسختون. خریدم با شکست مواجه شده(زیاد تحقیق نکرده بودم)
پاسخ
اشکال نداره منم یه زمان(10 - 11 سالم بود) یه دونه 76 میلی متری(ولی قطر اینه اش 4.5 اینچ) بدون تحقیق گرفتم و فقط تونستم باهاش ماه و مشتری و زحل و ناهید و کهکشان اندرومدا و خوهش پروین و سحابی جبار رو حداکثر ببینم! نگران نباش با همینم میتونی این چیزایی که گفتم رو ببینی با زحمت!!!! :!:
پاسخ
Astronomer169 نوشته: اشکال نداره منم یه زمان(10 - 11 سالم بود) یه دونه 76 میلی متری(ولی قطر اینه اش 4.5 اینچ) بدون تحقیق گرفتم و فقط تونستم باهاش ماه و مشتری و زحل و ناهید و کهکشان اندرومدا و خوهش پروین و سحابی جبار رو حداکثر ببینم! نگران نباش با همینم میتونی این چیزایی که گفتم رو ببینی با زحمت!!!! :!:
76 میلی متری چه ربطی به 4.5 اینچ داره ؟
میشه بیشتر توضیح بدی ؟

F A STAR نوشته: سلام کاربر جدید هستم دیروز تلسکوپ کامار 901200 خریدم اما ستاره رو نشان نمیده باید چکار کنم؟

بطور کلی ما هیچ وقت این تلسکوپ های بی کیفیت رو پیشنهاد نمیدیم .
پاسخ
والا نمیدونم! 76000 رو که دیدی همونه ولی اینه اش رو که از پشت باز کردم 4.5 اینچی بود!میشه گفت اسباب بازی ولی از اون اسباب بازی خوبا بود! Big Grin
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان