این تالار گفتگو
سلام!
دوستان عزیز (مدیران , بازرسان , اعضا و...) من یه سوال در مورد این سایت دارم و می خوام بدونم که هدف از ایجاد این تالار گفتگو چیه و اصولا چرا ایجاد شده ؟

نکات :
1- فقط میخوام بدونم 2- ایا در طول این مدت که راه اندازی شده دستاورد مهمی هم داشته ؟

لطفا منطقی وبدور از تعصب پاسخ بدید

با تشکر!
پاسخ
enduro نوشته: سلام!
دوستان عزیز (مدیران , بازرسان , اعضا و...) من یه سوال در مورد این سایت دارم و می خوام بدونم که هدف از ایجاد این تالار گفتگو چیه و اصولا چرا ایجاد شده ؟

نکات :
1- فقط میخوام بدونم 2- ایا در طول این مدت که راه اندازی شده دستاورد مهمی هم داشته ؟

با تشکر!

جمع شدن منجمان آماتور و علاقه مندان به نجوم دور هم و به اشتراک گذاشتن تجربیات و اطلاعات .
دستاورد از این بزرگتر هم مگه داریم ؟
پاسخ
abadanastro نوشته:
enduro نوشته: سلام!

نکات :

با تشکر!

جمع شدن منجمان آماتور و علاقه مندان به نجوم دور هم و به اشتراک گذاشتن تجربیات و اطلاعات .
دستاورد از این بزرگتر هم مگه داریم ؟
منم با نظر شما موافقم.همین خودش خیلی خوبه
زندگی کردن من مردن تدریجی بود
زانکه جان کند دلم عمر حسابش کردم
پاسخ
سلام

از تجربه های دیگران استفاده کردن ، از این بهتر می شه؟؟ Big Grin

واقعا تالار خوبیه و راحت می تونی حرفاتو بزنی ، انسان های با جنبه توش زیاد می بینی :wink:

موفق باشید
فراموش کن چیزی را که نمی توانی به دست بیاوری
به دست بیاور چیزی را که نمی توانی فراموش کنی

(شکسپیر)
فرزین حسینی
فوتو بلاگ من:
http://skyatnight.aminus3.com
پاسخ
سلام
همین که به راحتی می تونیم سوالات رو مطرح کنیم و معمولا هم افراد با مسوولیتی هستند که پاسخمون رو باسعه صدر بدن خیلی خوبه. البته مواقعی هم شده که پاسخی به سوال داده نشده باشه ولی من که از بودن تو تالار خیلی چیزها یاد گرفتم و هم با سایت های جدیدتری آشنا شده ام .همین جا از تمام دست اندرکاران تالار گفتگو بسیار تشکر می کنم. Big Grin
پاسخ
Tongue اين واقعاَ باعث خوشحاليه كه همه نظراتمون مثل هم و البته در مورد تالار مساعده Tongue در مورد اينكه سوالات بعضي وقتا دير جواب داده ميشن خب ممكنه توي اون زمينه اطلاعات كافي وجود نداره و بعد از مدتي با اطلاعات درست رو برو مي شيم :wink:
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
اشتباه ما اینه که فکر میکنیم این تالار مال مدیر یا نگهبان هاست !
در حالی که این تالار به همه تعلق داره و در واقع یه مکان کوچک اما صمیمانه است
پاسخ
سلام دوستان!
...به نظر من بهترین فایده ی این تالار اینه که همه ی ما یه وقتایی مییایم اینجا و با دوستان تازه ای آشنا می شیم و توی این دوستی ها چیزهای جدیدی یاد میگیریم ، و با هم درباره ی علاقه ی مشترک هممون یعنی """""نجوم""""" صحبت می کنیم، و این لذت بخش ترین اتفاقه!
شاید اگه تابستون امسال من این تالار رو پیدا نمی کردم ، تا حالا حتما از تنهایی دق کرده بودم، چون توی جامعه ای هستم (متاسفانه !) که هرچیزی مهمه الا علم و علم دوستی، و وقتی جلوی بقیه از لذت دیدن جبار ،گودال های ماه ،حلقه ی زحل ، اهله ی زهره یا لذت بیدار موندن یک شب کامل برای دیدن شهاب هایی که از بالای سرت رد می شن می گی، طوری بهت نگاه می کنن که انگار یه دیوونه دیدن و حتی شاید توی دلشون برای شفای آدم دعا کنن! Big Grin :lol: :roll:
اما اینجا... همه ی ما "سر به هواییم " و از لحظه لحظه با آسمون بودن لذت می بریم، حتی اگه خیلی ها درک نکنن که چه لذتی داره!اما من از ته قلبم دعا می کنم که خدا حتی برای یه لحظه هم که شده ، این حس زیبا ی غیر قابل وصف رو که "نجوم" با سخاوت نثار ما کرده ، به اونایی که از "آسمون" دورن ،ببخشه!
...پس من هم می خوام همین جا از تمام کسانی که به هر نوعی برای ادامه ی کار این تالار تلاش میکنن، تشکر کنم ، خدا اجرتون بده! Big Grin

"اگر از دیدن آسمان شب لذت می برید، تماشای اون رو به دوستان خود پیشنهاد کنید!"
پاسخ
منم از ایجاد کننده های محیط صمیمانه این تالار واقعا تشکر میکنم و از این که بدون اینکه کسی سوالای منو مسخره کنه جواب میده خوشحالم! شاید یکی از دلایل ایجاد تالار و بودن ما مبتدی ها ام این باشه! Smile Smile
نشاید چنین هرگز آیین من / سزا نیست این کار در دین من
که ایرانیان را به کشتن دهم/ خود اندر جهان تاج بر سر نهم
( شاهنامه )
پاسخ
همه ما ها هم یه زمانی هیچی بلد نبودیم و از اونایی که بلد بودن پرسیدیم و یاد گرفتیم !
و این به نظر من عیب نیست و خیلی هم ارزشمنده
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان