Astro Talk 1389-90
دوستان اگر در سال 89 نظر, پیشنهاد, انتقاد و یا تشکر و گلگی از Astro Talk دارید بگید.
و همینطور اگه دوست دارید سال 90 تغییری توش ببینید نظرتون رو بنویسید.
پاسخ
اولیش خودم:
اولا از همه اعضا و مدیران تشکر میکنم خیلی زحمت کشیدید تا سوالی زمین نمونه و تا جایی که ازتون بر میومد به سوالا جواب دادید. همگی خسته نباشید.
حالا یکم انتقاد و پیشنهاد. به نظرم محیط سایت یکم تکراری شده و بهتره عوض بشه. نمونش همین تبلیغ تکراری بالا. مگه فروشگاه ایران اپتیک تبلیغ دیگه ای نداره که همش باید همین تبلیغو ببینیم. اگه یکم تنوع تو سایت باشه همه چی عالیه. :wink:
پاسخ
من هم از همه ي دوستان كه خيلي واسه اينجا زحمت كشيدند تشكر مي كنم.
يه خونه تكوني مي خواد اينجا هم اگه مدير ها وقت كنند و انجام بدند!!!
خدا كنه ساله آينده سال موفقي براي همه باشه!!!
گشت گرداگرد مهر تابناک، ایران زمین / روز نو آمد و شادی برون زندر کمین ای تو یزدان ، ای تو گرداننده ی مهر و سپهر/ برترینش کن برایم این زمان و این زمین.
تا مرهم زخم کهنه ما نمک است
هر سو که نگاه می*کنم قاصدک است
من ماندم و یک درد به نام*ِ پرواز
این درد میان مَردها مشترک است
پاسخ
سلام دوستان
ازتوجه مدیران ودست اندرکاران سایت به نوبه ی خودم تشکر می کنم،و ازاین که اطلاعات قشنگ درست ومحیطی بی پیرایه برای تبادل آنچه می دانیم فراهم نموده اید ممنونم،ولی ازاین گله مندم که اگر سوالی شد که در تالار خودش نبود بنا را بر این بگذارید که سوال کننده نمی دانسته و یا اصلا یاد نداشته که چگونه وکجا مطرح کند،لطفا با سعه صدر بیشتری راهنمایی کنید وسوالی را بی جواب نگذارید.

(سالی پر نور وپرستاره برای همه آرزومندم) (عیدتون مبارک) Tongue Big Grin
پاسخ
سلام.پيشاپيش سال نو رو به همه تبريك مي گم.از همه بچه ها هم تشكر مي كنم كه وقت مي زارن و به سوالات ديگران جواب ميدن كه واقعا براي ما تازه كارها غنيمته! از مدير سايت هم كه اين محيط رو فراهم كردن ممنونم.(چه سخنراني شد!!!)به نظر من هم اگر يه دستي به سر رو گوش سايت كشيده بشه خيلي عاليه فقط يه طوري باشه كه بارگذاري سايت خيلي طول نكشه.الان خيلي خوبه و سايت خوب بالا مياد. شايد الان زياد مهم نباشه ولي وقتي از اينترنت موبايل استفاده ميكنين :? متوجه ميشين.اصلا يه نسخه موبايل هم براي سايت بزارين.اين بهتر شد.امان از اين خونه تكوني :oops:بايد برم
این همه عکس می و نقش نگارین که نمود / یک فروغ رخ ساقی است که در جام افتاد
حافظ
پاسخ
سلام دوستان
به نظر من کلا امسال سال خوبی واسه نجوم آماتوری (البته بهتره بگم رصدی) نبود اما کارگاه های خوبی در زمینه های مختلف انجام شد.
اما در مورد تالار.طبق معمول تابستون بسیار خوبی داشت.برای من که خیلی مفید بود.اما باز هم طبق معمول پس از باز شدن مدارس تالار افت کرد.مخصوصا اینکه چند تا از اعضای فعال تالار امسال کنکور دارند (که امیدوارم بهترین نتیجه رو بگیرند و می گیرند).
یک سال دیگه هم گذشت.یاد عکس های دورقطبی افتادم و عنوان زمان می گذرد!
امیدوارم سال خوبی رو پشت سر گذاشته باشید و سال بسیار بهتری رو پیش رو داشته باشید.
گل نیلوفر در مرداب می روید تا همه بدانند در سختی ها باید زیبایی آفرید!
http://astrophoto.aminus3.com
پاسخ
سلام به همگی.

پیشاپیش عید نوروز را به همه تبریک میگویم.

از همه ی مدیران و عوامل و کاربران تشکر میکنم .از مدیران و عوامل برای اینکه به سوالات کاربران پاسخ دادند و از کاربران برای اینکه

به سایت امدند ومجلس صحبت نجوم را گرم کردند .

به عقیده ی من در سایت باید خانه تکانی کرد و تنوع ایجاد کرد.

باز هم ممنون.

تعطیلات خوبی را برایتان ارزومندم.
در زير آسمان كوير به سر ميبرم.....

و اين داستان آسمان است و همچنان ادامه دارد ....

آسمان بالاي سرم شيري و آسمان دلم سبز است .....

سر بزنيد : http://www.lootsky.blogveb.com
پاسخ
سلام
به نظر من که اینجا عالی بود
ایشالا که توی سال 90 بهتر هم میشه!

"سال نو گشت ،به یاران کهن مژده دهید که بهار آمد و باغ آمد گل آمد و عید"
پاسخ
سلام! من مدت کمیه اومدم اینجا ولی به خاطر توجه و پاسخگویی به سوالات ما مبتدیا از همه اعضا تشکر میکنم چون به جواب اکثر سوالایی که مغزمو مشغول میکنه میرسم !
تو سال جدید آرزو دارم که این سایت بدون وقفه پیشرفت کنه و از شما دوستان عزیز هم خواهش میکنم که سر سفره هفت سین ما کنکوریارو فراموش نکنید!
ممنون Big Grin Tongue Big Grin Tongue
نشاید چنین هرگز آیین من / سزا نیست این کار در دین من
که ایرانیان را به کشتن دهم/ خود اندر جهان تاج بر سر نهم
( شاهنامه )
پاسخ
منم عید رو تبریک میگم
منم میگم که این سایت اگه ظاهرش تغغیر کنه و جذابتر بشه بهتره.
این همه نقش عجب بر در و دیوار وجود هر که فکرت نکند ، نقش بُوَد بر دیوار
«بوستان سعدی»

حسین ابراهیمی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان