Astrotalk 90-91
سلام.
1 سال دیگه هم گذشت.
اول از همه عیدو یه هفته زودتر بهتون تبریک میگم.
اگه پیشنهادی, انتقادی, تشکری چیزی برای مدیر تالار و بقیه اعضا دارین بنوسید.
من همینجا از تمام زحمات اقای جعفری زاده تشکر می کنم. یادمه همین پارسال بود, تو یه تاپیکی با همین اسم (البته 89-90) خیلی از اعضا در خواست کردن قالب سایت عوض بشه و اقای جعفری زاده به خواسته اعضا توجه کردن و یه شکل جدیدی به تالار دادن. باز هم از توجه و تلاش ایشون برای رضایت اعضا تشکر می کنم.
از تمام اعضا هم به خاطر تمام پست هایی که دادن و برای پیشرفت همدیگه به هم کمک کردن تشکر می کنم.
امیدوارم سال اینده سال بهتری برای همه باشه.
Wink
پاسخ
سلام. تلاشهای آقای جعفری زاده بر کسی پوشیده نیست و چندین ساله که ایشون با هزینه خودشون و وقتی که روی سایت میذارن و دوست داران آسمان شب رو توی یک فضای علمی، صمیمی و سالم مجازی دور هم جمع کردن. اما این تالار یک بعد دیگه هم داره و اون حضور اعضاست که باید دائمی باشه و سعی کنیم حد اقل با حضور علمی و صمیمی، به زحمات ایشون احترام بذاریم. انتقادات و پیشنهادات موثر هم بعد دیگه این تالاره . شاد باشید
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
راست میگن دیگه. فعالیت کنین. پارسال این تاپیک دو سه صفحه شده بود, الان دو سه تا پست شده.
پاسخ
با سلام به همه دوستان عزیز
امیدوارم سال خوبی رو گذورنده باشید و سال جدید خوبی داشته باشید
من یک اعتراض کوچیک به کسانی که تازه ثبت نام کردن دارم
اگه سوالی دارین یا عکسی داری و مطلبی دارین حتما در این انجمن قرار بدین تا مشکل حل بشه یا دیگران استفاده کنن این بزرگترین مشکل همه کسانی هست که تازه ثبت نام میکنن هست
اگه نصف کسانی که تازه امدن همکاری کنن حداقل 1 پست بدن کلی سایت شلوغ میشه و محفل علمی این سایت گرم میشه
با تشکر
پاسخ
درود من هم می خواهم به خاطر زحمات بیشمار اقای جعفری زاده از ایشون تشکر کنم

امیدوارم تالار به پیشرفت خود ادامه دهد...............

عید رو هم پیشاپیش تبریک میگم..........

امیرحسین ادیبی
27
---
12
---
90
نجومبرترینعلم دنیاست ...
پاسخ
من هم به نوبه خودم از جناب جعفري زاده عزيز تشكر ميكنم.
جمله زيبايي خواندم در جايي : " به جاي اينكه صد لعنت بر تاريكي بفرستي ، يك شمع روشن كن"
و اين فروم براي خيلي ها از جمله خود من روزنه اميد و نوري در تاريكي فضاي علمي كشور بوده و هست.
يك بار ديگه از شما و از همه دوستاني كه صادقانه و بي هيچ چشم داشتي براي اين فروم زحمت كشيدند تشكر ميكنم.
-- -.-- -.. . .- .-. ...- . -. ..- ... -.-- --- ..- .- .-. . -- -.-- .-.. --- ...- . ..- -. - .. .-.. ... ..- -. --. --- . ... -.. .- wechatکسی نبود؟!!.-. -.-
پاسخ
سلام . سال جدید رو پیشاپیش تبریک می گم و امیدوارم سالی پر از عدالت و انسانیت رو در پیش داشته باشیم
همچنین از فعالیت های آقای جعفری زاده و دیگر دوستان عضو در این سایت تشکر میکنم
پیروز و موفق باشید
پاسخ
درود به همه دوستان

من کاری را که شما خواستید انجام دادم و از اینکه خودتان این تالار را به صورت خودجوش و علمی نگاه می دارید بسیار متشکرم. اما بسیاری از ستاره شناسان نماهایی دوستدار حاشیه هستند تا ستاره شناسی تفریحی و علمی و پیشنهاد می کنم که از این حاشیه ها دور باشید و تنها نظارگر بمانید.Idea
به قول معروف هرکسی کار خودش، بار خودش، آتیش به انبار خودش Wink
سال نو هم بر همه شما شاد باد.
پاسخ
البته الان دم عید هست و یکم اعضا شل و ول شدن. ایشالله بعد از تعطیلات دوباره وضع تالار بهتر میشه.
اقای جعفری زاده, شاید منظور شما تاپیک "لطفا به سوالات من پاسخ دهید" باشه. به هر حال من (در مورد خودم میگم) وظیفه خودم میدونم که به کسی که داره پدیده های نجومی رو به خرافات می چسبونه راهنمایی کنم یا حداقل افرادی رو که سرزده به این تالار میان و این تاپیک رو می بینن از صحیح نبودن این مسائل از نظر علم امروز بشر اگاه کنم.
حالا دیگه ولش کنین. دم عیده اعصاب خودمونو خراب نکنیم.
[SIZE=5]عید نوروز به همه مبارک[/SIZE]Wink
پاسخ
با سلام به دوستان همیشه عزیز همین الان عید شد
عید نوروز برهمه شما مبارک
پاسخ