بیرون آوردن موتور موشک آپولو 11 از کف اقیانوس اطلس
#1
[COLOR="#0000FF"]
از اینکه انسانها با افکار و اعمال های چنین شایسته و ارزشمندی البته شاید نه به جهت پیشبرد بلکه به جهت بها گذاشتن به کارهای بزرگ گذشتگان اینگونه متفکرانه دست به چنین کارهایی میزنن و یا حد اقل به فکر فرو میروند و گذشته و آینده ای زیبا را در جلوی چشمان عالم به نمایش در می اورند مرا بیشتر به یاد حرفهای بعضی از دوستان خوبمون می اندازه که ..... بگذریم خبر رو بخونیم شاید خیلی ها از این کارها پول در بیارن ولی خود کار ارزش داره و بهتره بعد معنوی کار رو در نظر بگیریم .
بنیانگذار سایت آمازون آقای بزوز موتورهای موشک آپولو 11 را که در سال 1969 به ماه پرتاب شد را در اعماق اقیانوس اطلس پیدا کرده است .
آقای بزوز امید دارد یکی از آنها را از عمق 4300 متری کف اقیانوس اطلس بیرون کشیده و ترمیم کند این موتورها تعدادشان به 5 دستگاه میرسد و روی هم رفته 3500000کیلو نیروی رانشی تولید میکردند . اواز وضعیت این موتورها بی اطلاع است . حدود 40 سال است که به اعماق اقیانوس سقوط کردند البته جنس این موتورها بسیار محکم است . این موتورها به ناسا تعلق دارند . او امیدوار است حداقل یکی از آنها رو در موزه پرواز شهر سیاتل به نمایش عموم بگذارد.
[/COLOR]
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
Astronomy Education