نظر درباره موجودات فضایی
be nazaretoon age mojoodate farazamini bashan che shekliyan mesle mojoodatiyan ke tooye filmaye hollywood neshoon midan ??????????hamoonjoori khaestari ba cheshmaye doroshti ke 2tarafe soorateshoonan ba dastayi ke 3ta angoshte barik va keshiide daran???????savare boshghab parande mishan?????????????aslan begid aratoono raje e inke ufo vojood dare ya na???????????merc
پاسخ
موجودات فضایی اگر هم وجود داشته باشد دارای شکل و شمایلی خاص خود است. تصاویری که در فیلم های هالیوودی می بینید ساخته ذهن آنها است و پایه و اساس علمی ندارد. بنابراین چهره خاصی نمی توان برای آنها تصور کرد. شاید شبیه خود ما باشند !!!!
پاسخ
جهان ما رو به تکامل وزیبایی است ودر این صورت هیچ دلیلی وجود ندارد که انسانهای فرا زمینی زشت رو ویا دارای قیافه هایی وحشتناک ونفرت انگیز باشند! (آنطور که در فیلمهای هالیودی میبینیم)
جنس انسانهای فرا زمینی بستگی به حیواناتی دارد که ازآنها تکامل یافته اند . برای مثال اگر دایناسورها در65میلیون سال پیش نابود نشده بودند شاید امروز بجای انسانهای پستاندار، انسانهای تخمگذاری در زمین زندگی میکردند که درعین هوشمند بودن دارای پوستی نظیر خزندگان بودند.
در مسیرتکامل انسان آنچه قطعی بنظر میرسد حذف اندامهای کم کار ویا ناکارآمد،(درطی میلیونها سال حدود 20عضو وبافت غیرضروری دربدن انسان به تحلیل رفته ویاکاملاً حذف گردیده است )ظریف و تخصصی تر شدن اندامهایی نظیر دست و پا(خصوصاًانگشتان دست)و تکامل حیرت انگیز مغز میباشد.
قدو وزن انسانهای فرا زمینی بیشتر به فاکتورهایی نظیر جرم و جاذبه و فشار اتمسفر سیاره بستگی دارد یعنی هر چه میزان این فاکتورها بالاتر باشد بطور طبیعی قدها کوتاهتر و وزن ها پایین تر خواهندبود.
برای مثال اگر فرضاً جو زمین %50 رقیقتر از جو فعلی بود حجم هواگیری ریه انسانهای زمینی در طول میلیونها سال تکامل به 1.5برابر افزایش یافته بود.
منجّم باشي
پاسخ
[color=#00BFFF]man harfaye shomaro kamel ghabool daram takamol hala az har mabhasi va maktabi ke bashe gheyre ghabele enkare in ye asle ghateeye ama dar morede vojoode mojoodate dige tooye in jahane bikaran ham nemishe shak kard hamoonjoori ke tooye ghoraan omade ya kheyli az gozareshayi ke az rooyate gooyhaye derakhshani ke tooye manateghe mokhtalef didan. kamelan movafegham va yeki az tarafdaraye nazariyeye vojoode ufo ha hastam:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: [/color
پاسخ
سلام.
انقدر در مورد موجودات فضایی که به نظر من کیهانی بگیم درست تره صحبت شده که...
میدونید چیه؟
به نظر من اونها اصلاً علاقه ای به پیدا کردن ما یا همتای خودشون ندارند.
دلیلش هم بماند!
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
به نظر من اون ها حتما هستند
اگه ما قبول کنیم میلیون ها تمدن هوشمند در کیهان هست
حتما حتما حتما حتما تکنولوژی حداقل یکی از اونها به این حد رسیده که یه سر بیان این ور !
پاسخ
این که ما توسط فضایی ها به این درجه از علم رسیدیم یه فرضیه است و من هم تا حدودی باهاش موافقم

اما به نظر من ما یه تمدن خیلی نو پا هستیم بین بقیه
پاسخ
چرا انقدر پافشاری میکنید که این موجودات یک روزی بیان یا ما بریم؟؟؟
:roll:
بعضی اوقات احساس میکنم اصلاً دوست ندارم که با اونها روبرو بشم...دیدن اونها شاید فقط جالب باشه
دوشنبه , 18 مهر 1384.گاهی یه تاریخ آدمو پر انرژی تر میکنه.منو استروتاکSmile
پاسخ
ali k نوشته: من هم با شما موافق هستم نظر من اینه که همین تکنولوژی ما از اونها است و اونها به ما کمک کردن تا به این مرتبه از علم برسیم
به کدوم مرتبه از علم؟
به نظر من واقعا بچه گانه به نظر می رسه اگر فکر کنیم در علم به مرحله ی بالایی رسیدیم...
ما هنوز از چند کیلومتر زیر پایه خودمون به درستی خبر نداریم حالا چه رسد به منظومهی شمسی و کائنات...!
عضو هیئت سرپرستی انجمن نجوم افلاک
http://www.kiarash.aminus3.com

کیارش مشعوفی
پاسخ
چیزی که کاملا معلوم و مشخصه اینه که فعلا علم ما قادر به توضیح این مسئله نیست اما شواهد تاریخی زیادی در توجیه وجود عوامل بیگانه وجود داره
در این لاره میتونید کتاب های طلای خدایان رو مطالعه کنید و همچنین سایت World Mystries (تو گوگل سرچ کنید میاد)
بشتر از این هم روی این مسئله بحث کردن وقت تلف کردنه
هرکجا هستم باشم-آسمان مال من است!
پاسخ