nibiru planet !
سلام
چند روز اخیر مطالبی در اینترنت خوندم که کاملا شوکه شدم !!!
کسی چیزی راجه به سیاره ی nibiru یا palnet Xشنیده ؟؟؟ ؟؟؟
یا راجع به حادثه ی 2012 !
صحتش رو نمیدونم . اگر کسی اطلاعات بیشتری داره خوشحال میشم بشنوم !
پاسخ
لطفا منبع خبر رو قرار بدین

من فکر کنم که این جرمی که شما می گویید یک پلوتوئید جدید باشد

اما خیال اینکه سیاره ای جدید رو کشف کرده باشند باید کامل از سر بیرون کنید و منظومه ما برای همیشه 9 سیاره خواهد داشت!
پاسخ
سلام
فکر کنم منظور شما 8 سیاره بود!

پاسخ
من هم آخر نفهمیدم دعوای 8 یا 9 سیاره به کجا کشید ....
همه گفتن 8 سیاره ولی بعد دوباره صحبت از همون 9 سیاره شد و .....
پاسخ
پلوتون از لیست سیارات خارج شده است.
[عکس: poor_pluto_mathias_pedersen.jpg]

پاسخ
بحث این که سیاره ای دیگر در منظومه شمسی داشته باشیم منتفیه و اگر هم باشه در اون سطح اندازه ها نیس
پاسخ
Ahmad Alasti نوشته: لطفا منبع خبر رو قرار بدین

اما خیال اینکه سیاره ای جدید رو کشف کرده باشند باید کامل از سر بیرون کنید و منظومه ما برای همیشه 9 سیاره خواهد داشت!

متاسفانه به دلیل سریع تایپ کردن و سر انگشتی حساب کردن من اشتباه کردم و در همین قسمت ویرایش می کنم که منظور 8 سیاره است
با عرض پوزش
پاسخ
سلام
منظورم رو اشتباه متوجه شدید البته... من زیاد توضیح ندادم!
منظور من سیاره ی 8یا7 در منظومه ی شمسی نبود - یک سیاره در منظومه ای دیگر(سیاره ای بنام Nibiru ) ! که نوشته بودند مدارش در چند سال اینده از نردیک مدار زمین خواهد گذشت ! حجمش خیلی بیشتر از زمینه یک چیزی در اندازه های مشتری ! و باعث ایجاد تسونامی های شدید در زمین میشه (بدلیل جاذبه ی زیادش در زمانی که از نزدیک زمین عبور میکنه ) و حتی باعث بشه که قطب های زمین جابجه بشه که ... فاجعه است !!!
گفتم شاید کسی اطلاعات بیشتری داشته باشه یا صحت این مطالب رو بدونه !
پاسخ
Ahmad Alasti نوشته: [quote="Ahmad Alasti":s7v4arm7]لطفا منبع خبر رو قرار بدین

متاسفانه به دلیل سریع تایپ کردن و سر انگشتی حساب کردن من اشتباه کردم و در همین قسمت ویرایش می کنم که منظور 8 سیاره است
با عرض پوزش[/quoteConfused7v4arm7]
فکر می کنم جا داشته باشه 2مطلب رو اینجا بگم
-چند وقت پیش سرو صدای سیاره دهم همه جارو پر کرده بود وبعد هیچ خبری ازش نشد.قضیه چیه؟
-خیلی جا ها مثل کتاب های درسی(که باید هر سال باز نگری بشن)پلوتو رو سیاره حساب میکنند.باید طوری اعتراضمونو بهشون برسونیم
قلمروی حکومت من در اسمان است "بتهوون"
پاسخ
blue star نوشته: سلام
منظورم رو اشتباه متوجه شدید البته... من زیاد توضیح ندادم!
منظور من سیاره ی 8یا7 در منظومه ی شمسی نبود - یک سیاره در منظومه ای دیگر(سیاره ای بنام Nibiru ) ! که نوشته بودند مدارش در چند سال اینده از نردیک مدار زمین خواهد گذشت ! حجمش خیلی بیشتر از زمینه یک چیزی در اندازه های مشتری ! و باعث ایجاد تسونامی های شدید در زمین میشه (بدلیل جاذبه ی زیادش در زمانی که از نزدیک زمین عبور میکنه ) و حتی باعث بشه که قطب های زمین جابجه بشه که ... فاجعه است !!!
گفتم شاید کسی اطلاعات بیشتری داشته باشه یا صحت این مطالب رو بدونه !

یک بار دیگه بگم که منظورم سیاره ای در منظومه ی شمسی نبود . . . .
یک همچین چیزی رو میگم :

فایل‌های پیوست
.jpg   nibiru.jpg (اندازه 23.94 KB / تعداد دانلود: 206)
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان